Jump to content
Dogomania

niunia1234

Members
  • Posts

    99
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niunia1234

  1. I następna bida, na jej wątku niewiele można się dowiedzieć, została po prostu znaleziona, brak info u kogo aktualnie przebywa i pod opieką jakiej lecznicy jest sunieczka? Nie wiem jak sądzicie? ja myślę, że należy pomóc tym bardziej, że do usunięcia jest jeszcze jeden guz więc proponuję aby Skarpeta dofinansowała jego usunięcie. [B]Generalnie jestem za udzieleniem pomocy suni [/B]:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  2. [SIZE=3][B]Omar i Argo[/B] - ja jestem za udzieleniem pomocy chłopakom :-)[/SIZE]
  3. [quote name='LILUtosi']Czy Aria była wiązana na łańcuchu? Bo taki jej wisi u szyi.[/QUOTE] Też mi się ten łańcuch rzucił w oczy, piszesz, że psiak nie będzie w kojcu, kojec nie zły jeżeli jest używany w dobry sposób i pies ma kontakt z ludźmi. Natomiast łańcuch jest bardzo zły. Pies nie przejawiający agresji to taki co ci się nie rzuci do szyi.
  4. Oba owczary już w domu, wszystko się skończyło szczęśliwie :sweetCyb:
  5. [quote name='agaton85']Kochani a co z Wolwem? Pomożemy mu?[/QUOTE] Agatko - Wolwo prawdopodobnie będzie miał fajny, dom, wizyta przed adopcyjna już była, za 2 tygodnie jak się wszystko uda będzie sobie chłopak mieszkał w nowym domu, trzymajmy teraz kciuki :Cool!:
  6. [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21050[/URL] to ja podam link :)
  7. [quote name='egradska']sluchajcie, jeden z uzytkownikow forum OWCZAREK zareagowal natychmiast na nasz wpis o stronie i juz wykupil hosting i domene (Grzegorz, dziekujemy:multi:), szukamy kogos, kto nam pomoze poukladac reszte. Napisalam do anashara z OWP, ale nie wiem, czy znajdzie czas. Znacie kogos takiego?[/QUOTE] wow bardzo się cieszę, Grzegorz super dzięki wielkie, coś mi się wydaje, że wszystko fajnie się układa, super oby tak dalej :sweetCyb:
  8. O ile mogę to też się wypowiem, wg mnie nazwa "Skarpeta owczarkowa" powinna zostać bo jest intrygująca, budzi ciekawość. Strona internetowa to doskonały pomysł :thumbs: Dofinansowanie psiaków: większa uwaga przy udzielaniu pomocy tzn., nie zwracałabym aż tak bardzo uwagi pod czyją opieką znajduje się psiak, a bardziej na to czy pomoc jest potrzebna natychmiast (ratowanie życia) czy psina może poczekać (np., zabieg sterylizacji). Są Fundacje i Fundacje - jedne bogate inne borykające się z długami ale ludzie pracujący w nich wrażliwi i nie odmawiający pomocy żadnemu psu, więc w tej kwestii zalecałabym ostroźność i nie skreślanie psa pod opieką fundacji - bo przecież ma opiekę.
  9. Trzymam baaaaaaaaarrrrdzoooooooooo mocno kciuki, aż mi dech zaparło och żeby się wszystko udało i żeby chłopak miał już na zawsze swojego człowieka, trzymam mocno :thumbs:
  10. [quote name='Linssi']Ja też za pomoca dla Wolwa :) I chciałam prosić o pomoc w pokryciu kosztów sterylizacji tej panienki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248526-TEA-piękna-i-MŁODA-sunia-OWCZAREK-NIEMIECKI-chuda-szczapa-do-ADOPCJI-)?p=21512681#post21512681[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UPW_Q5xmJ3g/UnvhCOeYdxI/AAAAAAAAHyY/v_AuNL-XXvk/w446-h658-no/DSC_9030.jpg[/IMG] Sunia ma ok.1,5 roku, została znaleziona przez wolontariuszkę z Jędrzejowa. Tea jest bardzo wychudzona :( czy skarpeta pomoże?[/QUOTE] Jestem za pomocą w sterylizacji tej panienki, śliczna dziewczynka, oby szybko dobry domek dla niej się znalazł
  11. Biedulek z Wolwika - tak długo czeka na swojego człowieka, kiedy i do niego się szczęście uśmiechnie? Ale póki co jestem za wsparciem w opłaceniu hoteliku Wolwikowi :lol:
  12. Podły skur.....yn, żałuję, że wyrok jaki zapadnie będzie z zawieszonym wykonaniem kary, ja osobiście jakbym dorwała takiego to miło by nie było a najgorsze że ten "człowiek" ma 80 lat i jest i jest generalnie bardzo blisko drugiej strony, więc skąd się bierze u tak starych ludzi takie bestialstwo?
  13. Marysiu szkoda że to tylko wizja - mnie się bardzo podoba
  14. Trzeba wspomóc Maxa i ja jestem za :kciuki:
  15. Ale mi się podoba propozycja logo słodziutki maluszek :iloveyou:
  16. 1) jestem za spłatą długów po bidulku Edenie 2) oczywiście na TAK w sprawie kupna karmy lub opłaceniem weta Dziaduniowi
  17. Jestem za dofinansowaniem operacji Edena :kciuki:
  18. Ja również jestem za uregulowaniem długu jaki pozostał po [B]Tobim i Arii[/B], obiecaliśmy pomoc to pomimo iż maluchy mają dom z czego ogromnie się cieszę, dług trzeba uregulować.
  19. Jestem za wsparciem (jakim to trzeba ustalić) Marka z Zamościa, o jakim światełku w tunelu piszesz, proszę rozwiń tę myśl, czyżby coś dobrego się dla niego szykowało? Wsparcie dla Marka - zdecydowanie TAK
  20. Piękny widok, serducho się raduje, oby jak najwięcej takich szczęśliwych happy endów - super
×
×
  • Create New...