-
Posts
99 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by niunia1234
-
I następna bida, na jej wątku niewiele można się dowiedzieć, została po prostu znaleziona, brak info u kogo aktualnie przebywa i pod opieką jakiej lecznicy jest sunieczka? Nie wiem jak sądzicie? ja myślę, że należy pomóc tym bardziej, że do usunięcia jest jeszcze jeden guz więc proponuję aby Skarpeta dofinansowała jego usunięcie. [B]Generalnie jestem za udzieleniem pomocy suni [/B]:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
-
[quote name='LILUtosi']Czy Aria była wiązana na łańcuchu? Bo taki jej wisi u szyi.[/QUOTE] Też mi się ten łańcuch rzucił w oczy, piszesz, że psiak nie będzie w kojcu, kojec nie zły jeżeli jest używany w dobry sposób i pies ma kontakt z ludźmi. Natomiast łańcuch jest bardzo zły. Pies nie przejawiający agresji to taki co ci się nie rzuci do szyi.
-
[quote name='egradska']sluchajcie, jeden z uzytkownikow forum OWCZAREK zareagowal natychmiast na nasz wpis o stronie i juz wykupil hosting i domene (Grzegorz, dziekujemy:multi:), szukamy kogos, kto nam pomoze poukladac reszte. Napisalam do anashara z OWP, ale nie wiem, czy znajdzie czas. Znacie kogos takiego?[/QUOTE] wow bardzo się cieszę, Grzegorz super dzięki wielkie, coś mi się wydaje, że wszystko fajnie się układa, super oby tak dalej :sweetCyb:
-
O ile mogę to też się wypowiem, wg mnie nazwa "Skarpeta owczarkowa" powinna zostać bo jest intrygująca, budzi ciekawość. Strona internetowa to doskonały pomysł :thumbs: Dofinansowanie psiaków: większa uwaga przy udzielaniu pomocy tzn., nie zwracałabym aż tak bardzo uwagi pod czyją opieką znajduje się psiak, a bardziej na to czy pomoc jest potrzebna natychmiast (ratowanie życia) czy psina może poczekać (np., zabieg sterylizacji). Są Fundacje i Fundacje - jedne bogate inne borykające się z długami ale ludzie pracujący w nich wrażliwi i nie odmawiający pomocy żadnemu psu, więc w tej kwestii zalecałabym ostroźność i nie skreślanie psa pod opieką fundacji - bo przecież ma opiekę.
-
[quote name='Linssi']Ja też za pomoca dla Wolwa :) I chciałam prosić o pomoc w pokryciu kosztów sterylizacji tej panienki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248526-TEA-piękna-i-MŁODA-sunia-OWCZAREK-NIEMIECKI-chuda-szczapa-do-ADOPCJI-)?p=21512681#post21512681[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UPW_Q5xmJ3g/UnvhCOeYdxI/AAAAAAAAHyY/v_AuNL-XXvk/w446-h658-no/DSC_9030.jpg[/IMG] Sunia ma ok.1,5 roku, została znaleziona przez wolontariuszkę z Jędrzejowa. Tea jest bardzo wychudzona :( czy skarpeta pomoże?[/QUOTE] Jestem za pomocą w sterylizacji tej panienki, śliczna dziewczynka, oby szybko dobry domek dla niej się znalazł