[quote name='Sonka95']Jaki duży się już wydaje ;)[/QUOTE]
No właśnie wydaje się :D tak na prawdę to kurdupel z niego :) mi sięga tak przed kolano, a ja sama mam zaledwie 162cm wzrostu :)
[quote name='szalej']Tylko jedno zdjęcie? :P nie rozpieszczasz nas :P
A Otto oczywiście cudowny :lol:[/QUOTE]
na pewno będzie więcej :) mogę zdjęcia robić tylko telefonem i praktycznie wszystkie wychodzą rozmazane bo Otto cały czas biega i skacze :) ale postaram się jakieś zrobić jeszcze :P
Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku :)
ze zdjęciami muszę poczekać parę dni bo mam małą awarię internetu muszą przyjechać i przestawić mi antenę... a, z komórki to dosyć ciężko tu cokolwiek napisać tylko trochę podczytuje ażeby być na bieżąco :P