[quote name='PannaAnna']Witamy :)
Lisek jest świetny, uwielbiam takie rudzielce :). Cudownie, że wyciągnęlaś go ze schroniska![/QUOTE]
Na początku planowałam dobie yorka, głównie dla tego bo tacie tylko taki pies odpowiadał w domu, ale jakoś tak wyszło że mam takiego dzikusa w domu :eviltong: Miałaś ładny banerek, czemu już go nie masz?