Jump to content
Dogomania

anabell1979

Members
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About anabell1979

 • Rank
  Advanced Member
 1. Proszę o kontakt w sprawie zakupionych fantów

  1. Kolia

   Kolia

   Hej! Nie mogę napisać do Ciebie PW, bo wyskakuje komunikat, że ich nie możesz przyjąć :(

   Chciałam zapłacić za wylicytowane rzeczy (niebieska sukienka i tunika w kwiatki), czy mogę poprosić o numer konta? Zależy mi aby mieć wylicytowane rzeczy u siebie w przeciągu 2 tygodni :)

 2. ja również proszę o kontakt w sprawie zapłaty za fanty

 3. Proszę o kontakt w sprawie bazarku :)

 4. Dziewczyny do najbliższej środy będziecie mieć pieniążki na koncie:) Teraz jestem ale z netem mam problemy:(
 5. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']może wtedy było ok:p z tego co się orientuję, to na wpłaty od anabell1979 czekają malgoska, dreag i Lucyna[/QUOTE] Przelew poszedł ale nie mogę wysłać danych do przelewu bo skrzynka zapchana
 6. [quote name='dreag']Widzę, że [B]anabell1979[/B] się tu odezwała, a miałam właśnie ją dodać, bo kupiła buty za 150zł (bazarek zakończony 12 czerwca) i sytuacja standardowa jak pisały inne osoby - zero kontaktu :(. Czyli jeszcze liczę na cud wpłaty, bo psiak bardzo potrzebuje pieniążków.[/QUOTE]\ Poszło 150 zł:)
 7. Witam, wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszam za mega opóźnienie w przelewach ale do 9 lipca tego roku jestem poza Polską i aktualnie nie mogę robić przelewów i cieżko mi się też logować tu. Zobowiązuję się , że wszystkie osoby dostaną przelewy 10,11 lipca, a jeżeli ktoś chce mogę mu też podesłać fajne fanty na bazarki. Naprawdę szczerze przepraszam za opóźnienie ale jest spowodowane dość poważnymi sprawami osobistymi całkowicie niezależnymi ode mnie.
 8. Wylicytowałaś buty, czekam na wpłatę, wysłałam pw.

 9. Może ktoś ma pomysł na przydomek(berneński pies pasterski i rotki)z góry dziękuję
×
×
 • Create New...