[CENTER][B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]
Mars to pies "charakterny" ,odważny i bardzo ufny w stosunku do człowieka ,kocha ludzi tych dużych i tych małych.Ludzie ktorzy znają tą rasę wiedzą że zamknięcie go w kojcu na całe dnie to koszmar dla niego. Wyżły posiadają wrodzony instynk obrońcy , więc gdy Mars zaufa bedzie Twoim najlepszym przyjacielem ,powiernikiem ,obrońcą. Mars to około 5-letni kawaler :) Bardzo potrzebuje domu ,temu psu nie wystarcza pełna miska on chce kochac i czuć sie potrzebnym .Mars dobrze chodzi na smyczy jest zaczipowany ,wykastrowany ,zaszczepiony .Psiak jest dominatorem ,powinien być jedynakiem w domu.
Nie pozwólmy by Mars stracił nadzieje bo tylko to mu zostało
Mars przebywa w schronisku w Jastrzebiu Zdroju [/SIZE][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]Kontakt Iza 510 250 970
[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3984/53903841766357160359254.jpg[/IMG]
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7945/37653140588488947729418.jpg[/IMG]
[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2281/011fn.jpg[/IMG][/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]