Laseczki prosze o pomoc dom na cito pies nie ma szans w schronisku (mimo iz schronisko jest dobre)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239161-Rocky-stoi-na-ringu-i-walczy-o-%C5%BCycie-%21-Czerwony-alarm-%21"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...wony-alarm-%21[/COLOR][/URL]
[URL="https://www.facebook.com/events/490209634354075/"][COLOR=#4444ff]https://www.facebook.com/events/490209634354075/[/COLOR][/URL]
Roci (onek ) był na spacerku przykleja sie do człowieka tak mocno ze serce rozrywa chłoapak jest bardzo zestresowany ,jezeli szybko znajdziemy domek to wydaje mi sie ze ROCI da rade pare lat uszczesliwiac swojego opiekuna .To pięęęęęęękny madry pies
Jak mozna pomoc temu onkowi ,moze ja skory z barana przyniose (nie wiem moze to głupi pomysł )a moze dt? jezeli mozna szukac dt dla szczeniorkow i onka to dajcie znac..
Ulcia chyba pierwszy raz Cie tu widzę :loveu:Laseczki chcemy zrobic konkurs na stronie fb na najsmieszniejsze zdięcie psiaka z naszego schronu jak ktos ma jakis pomysł na nagrody cos w stylu spacer po bagnach z wolontariuszka :) to dajta jakis cynk :)
Hopsaj chłopie niech Cie wszyscy widzą...Mars siedzie za kratami za niewinnosc za miłosc i oddanie ,nikt go nie szuka nikt nie dzwonie .Kochani to wspaniały pies !!!!!!
Ok Martunia no wiec ....hmm Niestety nasz Misior ma jedną ofiare śmiertelną na swoim kącie...chłopak biegał sobie podskakiwał az tu nagleeeeeeee potknoł sie biedaczysko i padał na zimie jak długi z tym ze na tej ziemi przechadzała sie kura no iiii kura szans nie miała ...
Pamiętacie Tego groznego psa...? Misior nie mieszka w kojcu wkrecił sie do domu :) Wiec nasz Misiorek to typowy kanapowiec ....
[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6885/58247447340037269657863.jpg[/IMG]