No wiem właśnie, mój ratler już się boi :P Ale może w tłumie nas Misia nie znajdzie (zapisało się 94 osoby na spacer, pewnie przyjdzie połowa. A ponad 20 osób to nasi spacerowi znajomi :D)
Dogstyle :)
Chyba masz rację, 5 to tak dziwnie :D Poza tym dla Kajki jest ta różową aztecka i ostatni labirynt, a turkusu brak :P Tylko kasy szkoda trochę :)
A co do rabatu- może niezbyt duży ale mam :D
Hejka :)
Wpadłam na swoją galerię bo ogłoszenie walnę (a co!) :D
Jutro mój "dziubens", wredna menda, zołza, po prostu mędziarina, ma 4 urodzinki <3 Mam nadzieję, że jeszcze wiele lat przed nami :)