Jump to content
Dogomania

Elizabeth_2000

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 2. witam,Przepraszam, za śmiałość. Aramis przebywa w punkcie przetrzymań w Pszczynie, niestety, to nie jest Jego miejsce docelowe, jeśli punkt się przepełni trafi do schroniska o bardzo złej renomie tj. do Mysłowic, a tam z powodu etykiety „agresywny” trafi pod igłę.

  Bardzo chcemy pomóc Aramisowi, jeśli możesz zaglądnij na Jego wątek, przyda nam się i Twoja wizyta, zaangażowanie, oraz najmniejsza deklaracja.Marzymy o tym, aby Aramis mógł popracować z behawiorystą;http://www.dogomania.pl/forum/thread...2agamy-o-pomoc

  ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA MAŃKA

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/231253-Dla-MA%C5%83KA-od-Fifiego-%29-do-02-09-12-20-00

  z poważaniem nk

 3. Wyniki krwi prawidłowe. Jutro zabieg, trzymajcie za nią kciuki!!!
 4. Wiem Martuś, że się martwisz. Mam transport na wtorek, jeżeli nic sie nie zmieni nie będzie trzeba fatygować Wiesi. Mila była dzisiaj w lecznicy, płuca czyste, węzły chłonne również, jutro reszta wyników. Była pod kontrolą tutejszej wet, ona też mówiła, że węzły ok. Pojechaliśmy z nią do lasu i nad jezioro - wykąpała się, wybiegała i po powrocie do domu spała jak aniołek. Po dwóch godzinach odpoczynku znowu gotowa do działania :). Ona ma więcej energii ode mnie. Wiem, że to jest wątek Mili ale zanim, sie połapie co i jak tutaj to chciałabym z powodu pilności sprawy zapytać o kogoś kto wybiera się w najbliższych dniach do W-wy. Pilnie potrzebuje transportu dla Rotki ze schroniska! Znalazła DT w fundacji Rottka i nie mam możliwości jej tam dostarczyć!
 5. A ja odpowiem w ten sposób. Nie mam do dyspozycji własnego samochodu! Miałam na dzisiaj umówione dwa transporty - jeden z taksówkarzem, drugi alternatywny ze znajomym, na wszelki wypadek. O godzinie 9:00 rano potwierdziłam transport u taksówkarza, po 10 min. oddzwonił, ze jednak nie może bo dostał zlecenie od stałego klienta. Dzwonię do znajomego, niestety rano musiał wyjechać i nie może ze mną jechać. Dzwonie do innego taksówkarza - odpowiedź cały dzień ma zajęty. Znajomi nie garną się do pomocy, bo to tylko bezdomny pies!!! Mieszkam na wsi i nie ma tutaj postoju z taksówkami. Pomaga mi jedynie Marta. Od poniedziałku do soboty jestem sama z chorym dzieckiem i 14 zwierzakami! Staram się jak mogę ale niestety nie wszystko układa sie po mojej myśli! Komu mogę opowiadam o Mili! 15 km szłam częściowo pieszo z dzieckiem do hotelu dla psów z nadzieją, ze moze tam znajdzie sie dla niej miejsce - przepełnienie. Pisze do fundacji z prośbami o pomoc. Moja podopieczną nie jest tylko Milcia. Mam także inne chore psy i koty. Jezeli Marta proponujesz pomoc w transporcie przyjmuję z ogromną wdzięcznością!!!
 6. Oczywiście, że szukamy kochających opiekunów dla Milci w DT a najlepiej DS! W poprzednim poście wyraziłam tylko swoje " chciejstwo", które z wielu powodów jest nierealne. Bardzo proszę pomóżmy jej znaleźć nowy, cudowny domek. Ta sunia naprawdę na to zasługuje. Wiele już przeszła a wciąż pozostała łagodna i ufna w stosunku do ludzi. Szybko się uczy, akceptuje dzieci. Piwnica to nie jest dla niej odpowiednie miejsce!!!
×