[quote name='DoPi']Iwoniam, masz wiadomośc na Fejsie od Łukasza. daj znać co z domkiem, bo tam jakaś dziewczyna sie oferowała od niedzieli wziąć Atosa, ale jakby co to będziemy kombinowac.
Acha , o to zeby psiaki miały godziwe warunki stara się grupa z facebooka pod wodzą KasiPi , ocieplali i naprawiali budy, zrobili boksy, zebrali karme, kase na leki , proszek do prania kołder i kocy, i zapowiadaja dalszą pomoc. Iwoniam może spotkałas sie z nimi? ;)[/QUOTE]
jeju!!
oby Atosowi sie udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!