Jump to content
Dogomania

Marta72

Members
  • Posts

    3194
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Marta72

  1. do pa tez bym sie deklarowała,ale odległość....
  2. Trufla!!! co u CIebie????
  3. pokazujemy Trufelkę :) i czekamy na wiadomosci:)
  4. adoptowałam naprawde wycofaną sunię...pól roku potrzebowała, by bawic sie ze mna na dworze.....płakałam z radości,że jej się udało... życzę czarnulkowi dobrego domu!!!
  5. pokazujemy czarnulka!!!!
  6. [quote name='iwoniam']zartownisie ;) jadę odwiedzić Truflisię[/QUOTE] moze nowe fotki bedą:) dla żywotności wątku one ważne:):):) czekamy na wieści!
  7. i Trufelka pokazuje się domkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. wiem,ze nie lubicie jak sie wzurasza nad kolejnymi nowymi zdjęciami z o ale ja juz nie mogę....to wszystko nic nie daje albo odwrotnie nakręcamy koniunkturę:( juz sama nie wiem:(
  9. [quote name='Malgoska']i toz się na to zgadza, żeby trafiły do Olkusza?[/QUOTE] równiez pytam o to samo, o co Małgosia??
  10. Lakusia dziekuje:):):) i odwzajemnia:)
  11. czasu jej bidulce trzeba Sonia była jej idolką przecież! Bedzie dobrze Małgosiu...
  12. Małgośka bierz się za ten album szeleczkowy:):):) śliczna dziewczynka:) juz sie odnalazła po stracie?
  13. [quote name='missiaa']BOHUN [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--iyp1V13P30/UQQcRdj82JI/AAAAAAAAJHE/hD-Q-hL2E0U/s640/DSC01120.JPG[/IMG][/QUOTE] Szerokiej drogi Bohunku:):):)
  14. [quote name='wojtuś']Bohun maluchu szczęścia i miłości w domku życzę :):)[/QUOTE] bedzie dobrze:) szybko pokocha nowy domek:)
  15. jakbyscie potrzebowali jeszcze fanty to w moich przepastnych szafach jeszcze dna nie widzę;) mówcie!! I TRUFELKA!!! słuchaj sie choc troszkę i[SIZE=4] [COLOR=#FFA500]do domy zmykaj[/COLOR]!!!:):);)[/SIZE]
  16. może Barbórka następnym razem na ościenne woj ogłosic też:)
  17. [quote name='Justyna Lipicka']Iwoniu z mojego bazarku jest: 224zł dla Was 224zł dla barbórka :)[/QUOTE] bardzo się cieszę:) prosimy TIll o nr konta do hoteliku Barbórka:)
  18. Ikusia na jaką wyrośnie dużą? Piszesz,że malutki:) ale to znaczy jaki? Ile teraz ma misięcy, wyglada na malusią
  19. piękne zdjęcie.................... ta sunia to szczeniak, tak?
  20. otrzymałam inf z hoteliku Barbórka mamy ponad 400 zł na minusie ja niestety nie dam rady finansowo tego zabezbieczyć z fantów min moich bedzie trochę grosza z bazarku Justyny i missi ale juz luty mamy i kolejny miesiac może Till ma jakiś pomysł nie chaiałabym zostac z psiakiem na sumieniu .... wiem,ze Justynka go ogłasza ...domku przyjdz!!
  21. a tak z ciekawostek :) wyrosłam w przekonaniu,że psu nie patry sie w oczy i rzeczywiście moje chłopaki nie lubiły tego, Szczęsciarka obala tę zasadę na łep i szyje :) ;) uwielbiam te jej głebokie brązowe spojrzenie, którym raczy mnie często i długo, szczegółnie przy głaskaniu i upraszaniu o nie...pomyśleć,że w sierpniu drżała cała pod dotknięciem mojej reki...
  22. mocno ściskam kciuki za psiaki i za ludzi;)
  23. nowe zdjęcia Trufelki to dobry pomysł:)a a Szczęsciarka chwali się ściągniętymi szwami i pięknie gojącą się raną:Cool!:
  24. wyslij do mnie:) odległość niby spora,ale próbowac trzeba:)
×
×
  • Create New...