[quote name='jostel5']Piękny ma na środę umówioną wizytę u doktora Balickiego! :) We wtorek zostanie wykąpany i wypachniony ,by godnie reprezentował BP w Lublinie :)[/QUOTE]
Super! :D a wiadomo, o której godzinie ze schroniska będzie wyjeżdżał?? Chętnie bym przy nim była :( ciekawe jak na kąpiel zareaguje :D w takim razie jutro go wyczesze :D
[quote name='Bejotka']Szukałaś tych psiaków w pięknych zdjęciach muzzego?[/QUOTE]
oczywiście i nigdzie nie znalazłam. Ogłoszenia szczególnie się przydadzą staruszce Korze mam nadzieję że jeszcze trochę wytrzyma schronie ;c biedna już sił nie ma :(
[quote name='Bejotka']W jakim wieku jest Lotka?[/QUOTE]
Pojęcia nie mam :-( w niedzielę zapytam bo mam dużo psiaków do ogłoszeń tylko zdjęć potrzebuje :( ale to już załatwię
[quote name='Paulaabp']Super! Wspaniale by było, gdyby Piękny mógł na własne oczy zobaczyc świat! Miałby wtedy takie duże szanse na adopcję, bo .. jest piękny ;) Prawda Weronika? :)[/QUOTE]
Pewnie, że tak !! :D
Lotka to już starsza sunia. Bardzo kocha człowieka, gdy ktoś do niej podejdzie to obejmuje łapkami i nie puszcza. Niestety gdy do niej podejdzie pies to także obejmie i nie puści a wtedy ten piesek może już się żegnac.:-( Lotka to niesamowita wariatka, która codziennie budzi się z nadzieją na lepsze życie. Nie pozwól jej za długo czekac.
[quote name='jostel5']Piękny pojedzie do okulisty ,a razem z nim zabierze się jakiś bury kociamber,którego chce zaadoptować pan "naszej " Ivy z Kazimierza nad Wisłą! :)[/QUOTE]
A kiedy to będę się żegnac z Pięknym ?? już się doczekac nie mogę :loveu: i oczywiście cieszę się z powodu burka :D