kopiuję z wątku bialskiego schroniska:
[COLOR=#000000]na [/COLOR][U]Tablicy i Alegratce[/U]
[COLOR=#000000]oraz na: [/COLOR][U]lubliniak.pl, bialapodlaska.olx.pl, biala-podlaska.swistek.pl, biala-podlaska.lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, oglaszamy24.pl, aukcjezwierzat.pl, hiperogloszenia.pl, przygarnijzwierzaka.pl, pineska.pl, morusek.pl, e-zwierzak.pl, cafeanimal.pl, petsy.pl, adin.pl, bialapodlaska.naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl
[/U]Ogłoszenia Reni robi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/26672-Bejotka"][B]Bejotka[/B][/URL][COLOR=#3E3E3E][/COLOR]