Jump to content
Dogomania

Gojasasa

Members
  • Posts

    899
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gojasasa

  1. Dzisiaj Violka była ze mną na spacerku :D cudowna psinka :D
  2. [quote name='Bejotka']Zdjęcie z postu 63 dodałam a reszta jest albo gorszej jakości niż te, co są w ogłoszeniach albo za kratami - co przygnębia oglądającego i każe mu szukać dalej...[/QUOTE] to zaraz będą zdjęcia zrobione przez P. Sławka :D
  3. [quote name='cavani']Gojasasa - dzięki za wiadomości![/QUOTE] niema za co :)
  4. [quote name='cavani'] Napiszcie jutro dziewczynki, bo mnie też ciekawość zżera. :roll:[/QUOTE] Do adopcji poszedł Sitek i taki czarny mały silny piesek który stał z Milą (Bambo) :D ja się zawiodłam na swoich ludziach :( nie przyjechali dzisiaj muszę zadzwonić :mad:
  5. żegnaj Tajga :( nie doczekałaś się swojego domku a być może właśnie po ciebie jechał :( Tajguś... :placz:
×
×
  • Create New...