[quote name='cavani'] Napiszcie jutro dziewczynki, bo mnie też ciekawość zżera. :roll:[/QUOTE]
Do adopcji poszedł Sitek i taki czarny mały silny piesek który stał z Milą (Bambo) :D ja się zawiodłam na swoich ludziach :( nie przyjechali dzisiaj muszę zadzwonić :mad: