Jump to content
Dogomania

merryjanee

Members
  • Posts

    2487
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by merryjanee

  1. jutro wpłacę jeszcze 10 zł, zawsze coś :) postaram się zrobić jakiś bazarek
  2. już zagłosowałam i podniosę wątek. Zaproszenia jak widać przynoszą skutek, chociaż pierw uprzedziła Was kandydatka nr 3 ale wstrzymałam się i się cieszę :) wytrwałości w rozsyłaniu !
  3. dzisiaj wieczorem porozsyłam wątek :)
  4. zrobiłam przelew tytułem : "cele statutowe - Feliks" na 27 zł
  5. [quote name='gosia2313']Tak, jasne - zaraz dodam nr konta i tytuł do 1-go post albo 2-go? Tylko wrócę ze spaceru z Pokerem i już dodaję Tak, na to konto co zawsze może z tytułem "Cele statutowe -Feliks"[/QUOTE] okej, to jak tylko otrzymam ostatnią wpłatę to robię przelew.
  6. normalnie płakać mi się chcę. W najbliższych dniach zrobię przelew na konto stowarzyszenia (reszta z bazarku). Chciałabym, żeby na ten cel przeznaczyć te pieniążki. Gosiu dopisać coś w tytule przelewu, czy normalnie tak jak zwykle ? Dużo tych pieniążków nie będzie, ale zawsze 30-40 zł więcej.
  7. dziewczynka ma pełno ogłoszeń. Wyznaję zasadę jako wolontariusz, że lepiej dobrze zająć się jednym psiakiem niż dziesięcioma po łebkach, więc pod swoją opieką mam tylko 2 sunię, a dodatkowo jeszcze jedną ogłaszam i tym zajmuję się bardzo skrupulatnie :)
  8. [quote name='cancer43']Veda to moje dwa w jednym - skrzyżowanie Józia i Dina - nóżeczki ma chudzieńkie jak Dino[/QUOTE] od razu jak na nich popatrzyłam to pomyślałam o Vedzie :) wielkie podobieństwo
  9. Wrzucam następne zdjęcia suni, dzisiaj byłyśmy na spacerze, dokarmiłam ją trochę Royal Canin X-small. :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m259q2T1Pu0/UJVy0kp9BwI/AAAAAAABbH0/kICVCeJQG6I/s512/DSC03351.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3QCZjT3h6mU/T-XOmfqHyVI/AAAAAAAA_Tk/paZClVMhM4w/s640/DSC01531.JPG[/IMG]
  10. podnoszę wątek, bo nie mogę na bidę patrzeć. straszne rzeczy się na tym świecie dzieją :(
  11. [quote name='iwonamaj']Wydarzenie na FB mu się już skończyło :shake:...[/QUOTE] tak, ponieważ doszedł do siebie i już nie jest ten DS tak bardzo pilnie potrzebny, lecz przydałby mu się stały domek, szczególnie teraz w zimę
  12. nadal szukam domu dla Brizo. może chciałbyś go przygarnąć ?
  13. ogłaszam dziewczynę od dłuższego czasu i nie przynosi to niestety efektu. To świetna, kochająca sunia, która bardzo szuka miłości.
  14. [quote name='piescofajnyjest']co tam dobrego u maluszka???? lepiej sie czuje????[/QUOTE] tak, dużo lepiej. Wrócił do zwykłego, bytowego boksu. Teraz szukamy mu domku stałego, nawet wyróżniłam na miesiąc ogłoszenie na tablica.pl, ale bez odzewu : (
  15. podbijam wątek, Tolek do góry :)
  16. dokładnie tak, jest coraz lepiej, dlatego zaczynamy szukać DS :)
  17. widziałam właśnie w poniedziałek ;d charakterny się zrobił
  18. podnoszę wątek bidulki, może znajdzie się jeszcze ktoś kto może pomóc. trzymam kciuki za powrót do zdrowia !
  19. Brizo coraz lepiej chodzi, lekko utyka, ale widać znaczną poprawę. Rany się goją, można już go dotykać w tamtych miejscach, coraz mniej się zbiera ropy. Nadal szukamy dla niego domku, w którym mógłby spokojnie wrócić do zdrowia i cieszyć się życiem. Może jest ktoś kto chciałby go adoptować ??
  20. świetne zdjęcia, znalazłam siebie i Dżelkę na paru :D
  21. ta słodziutka sunia jest bardzo inteligenta, ostatnio jak byłam na wybiegu u psiaków to podeszła do mnie niespodziewanie z tyłu i wyjadła mi z saszetki wszystkie psismaczki :)
  22. [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/203523/DSC01531.JPG[/IMG]
  23. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231393-Kobiece-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-pogryzionego-Brizo-do-07-09-do-godz-22-ZAPRASZAM%21[/URL] o właśnie zapraszam na bazarek !! :D
  24. [URL]https://www.facebook.com/events/353397088070549/[/URL] - wydarzenie Briza na FB, a tam filmik z jego pobytu u mnie po fryzjerze. Nadal apelujemy o jakąkolwiek formę DT!
×
×
  • Create New...