Życie po kastracji:
Dzień 1
Dzień 1 ,po kastracji
Już po wszystkim,Lampo ma się całkiem dobrze(co mnie dziwi).Megi strasznie szaleje,bo do Lampa chce się z nim bawić i zapomina ,że on jest po operacji.Ale w gruncie rzeczy Megi jest bardzo niegrzeczna,bo wącha go w miejscu,gdzie miał operację a my jej nie pozwalamy.
Lampo już wysiedział się długi czas na balkon , teraz zapewne będzie próbował szaleć.Jak na haju Jak już ,życie po kastracji psa przypomina nieco śpiewkę w stylu zmiana karmy i inne bzdurki.Bardzo długo trwało zasypianie Lampa przed kastracją,może coś przeczuwał?
W każdym razie juz jest O.K. I powinno być...