Jump to content
Dogomania

shera9

Members
  • Posts

    785
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by shera9

  1. Nalegam,iż byś zrobiła bannero plosie ładnie;D
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1713/c44c9b4a061859d3med.jpg[/IMG][/URL] Obrażalska:D
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1713/f9ed554d91cf75abmed.jpg[/IMG][/URL] :)
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/525/f25ad93011f1c814med.jpg[/IMG][/URL] Pół Komistka xD
  5. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228353-Megi-Lampo-vel-pimpuś-i-ja?p=19500029#post19500029[/url] juz 16 stronek:)
  6. Ptysiak sorry,że dupcię ci zawracam ale zrobiłabys mi bannerek?
  7. U nas Lampo po akstracji ciągle na coś wpada;D
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1496/1f7704957ec78e4bmed.jpg[/IMG][/URL] Postrzelona psica-wariatka Moja Kochana!!!
  9. Jak się ma szczeniaka,to dom wygląda jak pobojowisko po wojnie światowej:D P.S.Kto Ci zrobił bannerek?
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1701/f3a2504d45284c49med.jpg[/IMG][/URL] Kosmita I Pani Prawie Normalna:P
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1495/124b4ea92b76c65emed.jpg[/IMG][/URL] uzależnienie od fotografowania by me
  12. Czyli Jeszcze Żyjecie To Znaczy,Że źle nie jest.Zapraszam do mnie xD
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1496/2d311868f879fca9med.jpg[/IMG][/URL] Uszko:)
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1700/3e0bc5e224c71925med.jpg[/IMG][/URL] Zamawiam Kupę Gości!(To Megi) Och,foch,nie mogę dostać do ręki pańci(Lampo)
  15. a dlaczego ma cię dobijać:D ja miałam psa co kochał wode i było spoko loko:Pp
  16. Niufki sa wielgachne i czarne a nie takie..Ptyśkowate:D
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1566/37b8a042d0f380e9med.jpg[/IMG][/URL] Meguśka Peguśka<3
  18. Ja nigdy nie miałam Donka,moja matka owszem miała raz-i na tym sie skończyło xD
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1496/1c3646bd4d96d1d5med.jpg[/IMG][/URL] Ja i lampo,3
  20. witamy sie znowu i fajne frisbee :)
  21. Widzę,że to nie byle jakie to coś co zwie się Onkiem:D
  22. Dzień 2 O nie!!! Rozlizał sobie szwy.Musiałam szybko wymienić kołnierzyk i Lampo w efekcie zyskał ksywkę Kosmitaa:D I dostał antybiotyk. Dzień 3 Dziś kolejna porcja antybiotyku.Uff,jeszcze tylko w poniedziałek i Kosmita będzie miał święty spokój:D
  23. phase-u nas nie była potrzeba,ale wykastrowałam na wszelki wypadek:)
×
×
  • Create New...