-
Posts
675 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Adriana.
-
[quote name='knicks']rogz alpinist, wytrzymałe? [/QUOTE] Smyczy z tej serii nie mam, ale mam obrożę. Taśma jest bardzo miękka, szybko się brudzi (ale to też zależy od koloru, ja mam pomarańczowy) i trochę mechaci. Pewnie taka smycz byłaby mega wygodna ze względu na miękkość taśmy, a jeśli chodzi o wytrzymałość to polecam serię z odblaskową nitką. [quote name='Dioranne']Ja już mam plan co kiedy młodemu zakupię (za dużo rzeczy mi się podoba, to przez Was!). Na październik kupię mu hurttę stajl z DS, razem ze smyczą "warkoczem", a na Gwiazdkę Julki - o ile uznamy, że faza wzrostu się skończyła. ;) Teraz pozostała kwestia wyboru koloru obroży i Julków (tu waham się między: neo niebieski, a neo zielony). Chcę, aby i jedne i drugie pasowały do smyczy, także tu koloru nie będę musiała wybierać. :lol:[/QUOTE] Ja też sobie już robię plany. W październiku listopadzie chcę kupić przepinaną smycz (jak dałoby radę to taką szarą z PSDD tylko przepinaną i długości około 2,5 m, zamierzam z tym do nich napisać), może ze dwie obroże jak będę miała i na gwiazdkę dla Skwara szelki (myślę nad Y z OMP) i chciałabym hurtty dla Soni, ale na pewno nie starczy mi na nie kasy, bo wszystkie oszczędności wydałam na lustro więc ten zakup przełożymy na wiosnę. W ogóle nie wiem czy uda mi się to wszystko kupić w tym czasie w którym planuję, a muszę jeszcze zrobić zapas karmy bo nam się kończy. A co do koloru to jestem za neo zielonym. Uwielbiam ten kolor, a nienawidzę niebieskiego (oprócz odcieni turkusu i mięty).
-
[quote name='zahirka11']no i wpadłam w związku z tym, że ohmypet wróciło po urlopie do pracy chciałam w końcu zamówić ten kantarek ale jak to bywa przyszła mi myśl coby pieseczek miał w takim samym zestawieniu obróżkę i jak starczy kasy to pewnie zamówię komplecik tylko teraz pomóżcie zrobiłam zestawienie różnych kombinacji kolorystycznych i nie wiem co wybrać, wiem jedno musi być ta tasiemka:p pomóżcie co najlepiej wygląda razem? ([SIZE=1]mistrzem painta to ja nie jestem ale może coś bd widać [/SIZE]:diabloti:) chyba że macie jakieś inne propozycje co do koloru podkladu albo siateczki do tej tasiemki to napiszcie może coś mi się jeszcze odmieni:lol:[/QUOTE] Ja jestem za jedynką :).
-
[quote name='lucky23']Jaką obrożę i od kogo polecacie dla Xeny? Ważne żeby była szerokości 1 cm lub 1,5 cm i żeby cena nie była wygórowana.[/QUOTE] Jeśli chodzi o gotowce to ja mam takie propozycje:[URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroza_tasmowa/hunter_tasmowa/367096"] http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroza_tasmowa/hunter_tasmowa/367096[/URL] [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroza_tasmowa/obroze/370769[/URL] [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroza_tasmowa/obroze/358692[/URL]
-
[quote name='MSemka'][B]Victoria, gato[/B] dzięki za odpowiedzi :) Też tak właśnie myślę o tych norwegach, chyba jednak na nie się zdecyduję. Teraz pozostaję "tylko" wzór, kolor i miejsce zakupu :) Zastanawiam się jeszcze nad zatrzaskiem w norwegach. Wcześniej chyba [B]paulaa.[/B] wstawiała link do gadżeciaków [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=725820927434630&set=a.143102029039859.26976.140412602642135&type=1&relevant_count=1[/URL] i tak się właśnie zastanawiam nad tą opcją. Czy przy "tradycyjnym" zapięciu w norwegach, w miejscu zapięcia przeciera się sierść? Czy przy dobrze dobranych szelkach nic się nie przeciera?[/QUOTE] Moja Sonia ma gęstą i taką średnio długą sierść (taki rodzaj jak u np. goldena) przy normalnym zapięciu nic się jej nie przeciera, ale zatrzask trochę odstaje. [quote name='Marta_Ares'][URL]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1176363_540330216021087_1793740231_n.jpg[/URL][/QUOTE] Ale ślicznie wygląda :loveu:. Chociaż nie lubię niebieskiego, to ładnie Aresowi w tym kolorku. [quote name='Culineo']powiedzcie mi kto oprócz dog style ma szelki guardy z mocnej szerokiej taśmy w dobrej cenie ? :)[/QUOTE] Prestige ma szerokie szelki ([URL]http://prestigedogs.pl/c/54-szerokosc-5-cm[/URL]) [quote name='Fauka']Unbleble, a jakby odessać mojemu i wessać twojej trochę tłuszczu? :razz:[/QUOTE] [quote name='Culineo']ja przyjmę z 8kg ! :D Edit: znaczy dla psa, nie dla siebie :lol:[/QUOTE] Ja się mogę dołączyć i oddać trochę tłuszczu od mojej psicy :evil_lol: [quote name='Dogha']Baaardzo dawno mnie tu nie było :P I chyba nie powinnam wracać... Na jakieś 2 lata byłam wyleczona, okazjonalnie coś dla młodego i co, i się nie dało :shake: Moja kolekcja na dzień dzisiejszy: ok. 50 obroży, ok. 30 smyczy, 12 par szelek [SIZE=1](jakby coś komuś wpadło w oko, to większość chętnie opchnę :cool3:)[/SIZE][/QUOTE] WOW! Ale tego dużo! :-o I jakie to wszystko śliczne.
-
[quote name='Luzia'][B]Zamierzam kupić w DS dwie hurtty stajl ( [URL]http://allegro.pl/nowosc-kolorowa-odblaskowa-obroza-3cm-i3494905415.html[/URL] ) dla takich psów: Heaven [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-sx3XpNEVZJ4/Uhru92M5PWI/AAAAAAAAC7s/HwAZrTj-b9c/w1169-h877-no/P8250197.JPG[/URL] Pamir [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-YTCGKZy9omA/Uaypv62ivpI/AAAAAAAAK-8/Bevl-l5Ad9s/s640/3.JPG[/URL] Jedna to neonowa zieleń, no i właśnie nie wiem jaki kolor wybrać jako drugi, żeby na obydwu wyglądał ok ( nic z niebieskim ). Będę wdzięczna za pomoc :) EDIT: myślałam nad żółtym, ewentualnie różowym tylko jak to będzie wyglądać na Pamirze? [/B][/QUOTE] Proponuję żółty, albo tak jak pisała gops fiolet. [quote name='FredziaFredzia']Wybrałam OMP. Ale teraz doradźcie, bo siedzę od rana i dalej nie mogę się zdecydować. Dla Franka. Prawe czy lewe? ;) [IMG]http://images63.fotosik.pl/122/69dd75025897f913.jpg[/IMG][/QUOTE] Prawe :)
-
[quote name='bluess']Dzisiaj przyszło nasze zamówienie z Kudłaty Art:multi: Jestem zachwycona:lol: Niestety nie załapałam się już na lepsze światło...Obroża podszyta jest mięciutką ekoskórką:lol:[/QUOTE] Świetne :). Ja też uwielbiam ten wzorek. [quote name='Aleksandrossa']To my się pochwalimy naszymi obróżkami z Modnej Kozy :D Podszycia mają rewelacyjne (jedno wzięliśmy bawełniane, drugie satynowe). Obróżki są mega miękkie co akurat przy psie małych rozmiarów jest plusem ;) Starannie wykonane, fajnie zapakowane- na pewno nie będą to nasze ostatnie zakupy u nich ;) [/QUOTE] Jakie śliczne :loveu:. Obróżki Modnej Kozy dopiszę sobie do listy zakupów :).
-
[quote name='Okamia']A pro po prania - po jednym praniu zardzewiała mi sprzączka od regulacji obroży w gadżeciakach... teraz mam brzydki pomarańczowy pasek na obroży - jakiś pomysł jak się tego pozbyć?[/QUOTE] Podobno pomaga cola [quote name='knypasek']Mam pytanie. jakie w dotyku są obroże i smycze od PawSitive Dog? Jestem fanką tych sztywniejszych, twardszych, nie takich miękkich szmatek. Jedyny wyjątek zrobiłam dla satynowego podszycia ozdobnej tasiemki od Modnej Kozy. Wydaje mi się, że PawSitive również ma takie miękkie akcesoria, prawda?[/QUOTE] Z tego co się orientuję to PSDD ma różne rodzaje taśm.
-
[quote name='gato']Batmany czaderskie :loveu: [B]Adzia123[/B], ja mam te o rozmiar mniejsze - 45 - i pasek frontowy ma 27cm. Hurtta ogólnie ma dziwną rozmiarówkę, bo obwody klatki piersiowej są strasznie duże w porównaniu z przednia obręczą i nie wiem jak w te szelki potrafią wcisnąć np. dobermana :D . Poszukałam w necie i znalazłam taką stronkę: [URL="http://www.gwlittle.com/product/dog-harness-padded-Hurtta-Collection/dog_harnesses"]KLIK[/URL] Tam są podane wymiary w calach (?) i w cm w nawiasie. Jak przeliczyć to, że cal ma te 2,5cm to wychodzi to co w nawiasie, ale w praktyce nie koniecznie się to sprawdza (przynajmniej nie w tych moich) - za to jakby przemnożyć rozmiar przedniej obręczy w calach x 2 - to wtedy się zgadza... Nie wiem na ile w odniesieniu do wszystkich szelek. Rozmiary klatki piersiowej na pewno są dokładnie takie jak podają na ProDogu, prawie jak z linijką w ręku :D .[/QUOTE] [quote name='deer_1987'][URL]http://www.haromi.se/reflexselehurttalifeguard-p-1035.html?cPath=15_139[/URL][/QUOTE] Trochę dziwnie te rozmiary są podane, bo tródno dobrać norwegi po obwodzie szyi. Zmierzyłam Soni szyję na dole i mi wyszło coś około 40 cm, ale ona ma szybko zwężającą się szyję. Wygląda na to, że szelki Hurtty byłyby dobre, napisałam jeszcze do Pro Doga z pytaniem o wymiar przedniego paska w tych szelkach. Szkoda mi wydać tyle kasy w ciemno, bo może okazać się, że szelki nie będą pasować. W każdym razie dziękuję za te linki :).
-
Ma ktoś norwegi hurtty z serii lifeguard, rozmiar 60? Jaką długość ma pasek frontowy? Regulacja jest taka jak podana na Pro Dogu? Podobają mi się bardzo, a jakbym wiedziała, że na moją Sonię będzie rozmiar to bym zaczęła na nie oszczędzać. Konkretnie to potrzebuje na obwód klaty ok. 55 cm (podejrzewam, że psina schudnie jeszcze ok. 2 cm, w kwietniu miała 58 w obwodzie, a nadal ją odchudzam bo ma jeszcze lekką nadwagę) i pasek frontowy około 36 cm.
-
Mam zdjęcia i info o dwóch suczkach: [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-Vlzhb6J3uV8/UhngBGHL8NI/AAAAAAAAAFw/O40hvSABmIs/s500/DSCF8100.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-aWntjiE-5s0/Uhn9axVT6BI/AAAAAAAAAGA/aWOw9wSDIkQ/s640/DSCF8099.JPG[/IMG] Baaaardzo energiczna suczka w typie teriera. W boksie dosyć spokojna, ale zabrana na spacer tryska energią i skacze na wysokość twarzy :D. Zapewne świetnie sprawdziłaby się w sporcie. Jest średniej wielkości, ma około 2-3 lat, jeszcze nie sterylizowana. [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-1GAdZrKPq_s/UhnbNB4nj4I/AAAAAAAAAFY/0YBaLcWlKf0/s400/DSCF8084.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-Qrm7v4nD0xk/Uhne6lZLK7I/AAAAAAAAAFk/R8D14su_HE0/s640/DSCF8087.JPG[/IMG] Przestraszona suczka. Widać, że nie najlepiej czuje się w schronisku. Nie chciała iść na spacer, wyciągnięta z boksu położyła się na ziemi i nie chciała się podnieść, ale pozwalała się głaskać. Mam nadzieję, że ktoś ją szybko stamtąd wyciągnie. Ma około 3 lat, jest średniej wielkości, jeszcze nie sterylizowana.
-
[quote name='rashelek']A z takich głupich pytań, to pierzecie czarne smycze w czymś typu Perwoll, żeby trzymały kolor? ;)[/QUOTE] Nigdy mi to do głowy nie przyszło. Ja zawsze wszystko piorę ręcznie proszkiem do prania lub szarym mydłem i szczoteczką. Tylko furkidza i miękkiego rogza za bardzo nie szoruję żeby nie zniszczyć.
-
[quote name='a_niusia']ja jakis czas temu zamowilam obroze furkidz, ale bylismy na wakacjach i paczka troche lezala na poczcie. moje malpy maja wszystkie obroze w paseczki i super razem wygladaja:))) kazda ma inne.[/QUOTE] Świetnie to wyszło :). A u mnie też wszystko ostatnio brudne. Ale po dzisiejszym spacerze zmotywuję się do prania, bo mi się Skwar w czymś wytarzał i obrożą okropnie śmierdzi, przy okazji wypiorę kilka innych rzeczy (i psa :eviltong:).
-
[quote name='Angi']Gdzie kupię obrożę z kolcami? Nie kolczatkę. :D Poza Pitmanem i allegro :)[/QUOTE] Jeśli chodzi o skórzaną to ostatnio czegoś szukałam na Pro Dogu i znalazłam takie z Huntera - [URL]http://pelna-miska.pl/pl/c/seria-SHARK-ROCKY-RAMBO/487[/URL] (ale cena trochę przerażająca).
-
[quote name='japanisze']Help! Któryś hendmejd robi jeszcze stepiny?[/QUOTE] Modna Koza i chyba jeszcze Tutti
-
[quote name='lucky23']Znacie jakieś firmy / osoby które fajne obroże, ale nie z naszytą tasiemką , tylko z takimi "wyhaftowanymi" wzorkami, chodzi mi o coś takiego jak hurrta stajl. Ważne żeby obróżka była szerokości 1 / 1,5 cm.[/QUOTE] AD powinien coś takiego zrobić. Oni robią takie wzorki na szelkach/smyczach i mają taśmy 1,5 cm. Może spróbuj do nich napisać. PSDD i DS robią hafty, ale nie wiem czy mają takie wąskie taśmy.
-
[quote name='Aleksandrossa']1. i 2 (z szarym podkładem)[/QUOTE] Śliczna ta pierwsza :loveu: [quote name='madziulik_13']Szukam jakiegoś różu dla tej panny, macie jakieś sugestie? :) [/QUOTE] Proponuję miękkiego rogza - [URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB-25-K-Pink/1809[/URL]
-
Mix charta boguś -przystojny młodzieniec szuka domu
Adriana. replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
Trzymam za niego kciuki. Oby się dla niego znalazł wspaniały właściciel. -
[quote name='Aleksandrossa']Obróżki zamówione :evil_lol:[/QUOTE] Jakie? :) 10 znaków
-
[quote name='Aleksandrossa']Jaka taśma podkładowa do tasiemki muzycznej ;)? Myślałam nad szarą, jakieś propozycje ;)? [/QUOTE] Może czerwona? :)
-
[quote name='Aleksandrossa']Chic prezentuje po raz kolejny swoje norwegi, już skrócone i leżą idealnie :D Jednocześnie prosimy o pomoc w wyborze jakiegoś ciekawego wzorka z Modnej Kozy dla tego pana ;) [/QUOTE] Rzeczywiście jest lepiej :). A z Modnej Kozy chcesz coś bawełnianego czy z tasiemką? Z bawełnianych to może [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=364499630318573&set=a.364499503651919.1073741844.306443086124228&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2F6265_364499630318573_614161068_n.jpg&size=960%2C697"]żyrafy[/URL], albo moje ulubione [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=364499773651892&set=a.364499503651919.1073741844.306443086124228&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-frc1%2F294877_364499773651892_2020285640_n.jpg&size=960%2C658"]sówki[/URL] (chociaż nie wiem czy nie zleją się z morelową sierścią).
-
[quote name='BBeta']Monkey World od Furkidz :) [URL]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_736.jpg[/URL][/QUOTE] Świetne zdjęcie. Furkidz ci powinien zapłacić za reklamę :)
-
[B]Talucha[/B], pomysłowy napis i pasuje Lasti ten kolor :)
-
[quote name='qlelem']Cześć :) Nie wiem czy było o tym mówione gdzieś na poprzednich stronach (a jest ich mnóstwo więc wszystkiego nie przeglądałam), ale może niegłupim pomysłem byłoby założenie facebookowej strony schroniska w Nowodworze? W ten sposób informacje mogłyby dotrzeć do większej ilości ludzi. Osoby, które robią im zdjęcia mogłyby wrzucać je właśnie tam... Tylko raz byłam w tamtym schronisku bo aktualnie szukamy psiaka, więc nie jestem zbyt dobrze zorientowana w temacie. Ale lubelskie schronisko ma taką stronę i chyba nieźle to funkcjonuje. A o naszym wiele osób nawet nie wie, nie mówiąc o tym, jak ciężko tam za pierwszym razem trafić :P[/QUOTE] [quote name='evel'][URL]http://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-psów-w-Nowodworze/602964286401266?fref=ts[/URL][/QUOTE] Ja założyłam tą stronę. Gdyby ktoś miał chęć i czas to można by dodać więcej administratorów, bo sama jeżdżę tylko raz w tygodniu i ogłaszam około 2 psiaki na tydzień.
-
[quote name='WEIMAR']Andzia te kupony i znizki nie tylko ty dostajesz to sa "promocje" dla wszystkich ale widac marketing robi wode z...[/QUOTE] Wiem, że to promocje dla wszystkich, ale chodzi mi o to, że promocji mają dużo i dostaję kody promocyjne itp.
-
[quote name='lucky23']Przyszłam po wasze zdanie :D Korci mnie aby kupić Xenie turkusową obróżkę, o tą z firmy Hunter: [IMG]http://media.mediazs.com/bilder/obroa/hunter/ecco/sport/vario/basic/turkusowa/6/300/344155_hunter_halsband_ecco_sport_tuerkis_02_2013_6.jpg[/IMG] Ale nigdy nie używałam akcesorii z tej firmy więc nie wiem.. co sądzicie o tej firmie, i o sklepie zooplus (bo z niego będę zamawiała tą obróżkę jak nie będzie w zoologikach)?[/QUOTE] Też mi się podoba ta obroża i myślę o tym, żeby następnym razem jak będę zamawiać karmę to wziąć turkusową dla psa i fioletową dla suczki. Co do zooplusa to mogę polecić ten sklep. Zamawiałam u nich karmę i klatkę. Błyskawiczna obsługa, przy zamówieniu powyżej 100 zł przesyłka kurierem gratis, jak zamówiłam newsletter to dostaję teraz dużo różnych kuponów i zniżek :).