-
Posts
603 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kesja
-
[quote name='Pani Profesor']nadal podtrzymuję, że wytykanie błędów na forum, pod warunkiem, że nie jest to rażące [I]chalo witam prosze pomuc mojim pieską[/I], to zwyczajne czepialstwo :smile: nie mówię, że nie można tego zauważyć, ale po cóż cytować jedno źle napisane słowo i nakręcać aferę o braku szacunku do innych użytkowników?[/QUOTE] Dokładnie się z tym zgadzam. Robi się aferę z niczego, naprawdę mam wrażenie, że niektórzy to nie mają czym się zająć... [quote name='IvyKat']Ja tam wolę jedno "wziąść" niż całe posty pisane bez spacji po kropce. Po prostu źle się to czyta. A to też "jedna z zasad pisowni, o której uczą w podstawówce".[/QUOTE] :fadein: :-D
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Na allegro jest dużo, szyjkolorowo, a okucia to najlepszy asp sklep ;)
-
ja bym się mogła jak by co dołożyć ze swoim zamówieniem na uwaga... całe 5 EUR:multi::D
-
[quote name='lucky23']W pethardware znajdziesz wszystko.. ;) Szkoda tylko że droga przesyłka.. Profilowane klamry plastikowe i metalowe, spawane półkola.. Chcesz zrobić ze mną zamówienie? Przesyłka taniej wyjdzie ;) [/QUOTE] Też myślałam o zbiorowym zamówieniu, ale... muszę cię zmartwić: tam nie tylko przesyłka jest taka droga - żeby wysłali zamówienie, trzeba zamówić coś na kwotę powyżej 100EUR:shake:
-
[quote name='nichya&nazir']Tkaniny.net z Niemiec. Drogo.. i jeszcze sporo liczą za wysyłkę, ale jak się tam wejdzie to oczu nie można oderwać:loveu: Ostrzegam:lol:[/QUOTE] Ehh, dzięki, tą stronkę już znam i właśnie cena przesyłki mnie odstrasza...:eviltong::evil_lol:
-
Angi, dzięki! :)
-
[B]Milena9,[/B] jakieś słodkie, cukierkowe, może róż?:loveu:
-
[quote name='fridaso']Na żywo są czerwone. :D ale ta ekoskóra czerwona jest taka wyrazista, niezbyt chyba będzie pasować do tych szelek, a róż ładny, jasny. :D Mogę ci zrobić zdjęcie tej obróżki na dwóch tłach róż i czerwień, tylko muszę znaleźć podobne odcienie. :razz:[/QUOTE] Niee, nie kłopocz się, jak będę miała kupować to napiszę do furkidza żeby mi strzelili fotkę truskawkowego materiału na tych ecoskórkach, będzie łatwiej:evil_lol: Ale dzięki!;)
-
Ja też bym wolała róż, tyle że jak patrzę na kolor tych truskawek to takie bardziej czerwone są... No ale może na żywo to inaczej wygląda;)
-
[quote name='fridaso']Oj tam, zawsze znajdzie się coś tam na furkidz. :diabloti:[/QUOTE] No może w przyszłym miesiącu... A powiedz jak myślisz jakie podszycie z eco by do tych truskawek bardziej pasowało: czerwone czy róż? ;)
-
[quote name='fridaso']Są dużo ładniejsze, niż na zdjęciu z katalogu furkidz, te na zdjęciu są wyblakłe, trochę jaśniejsze... a w rzeczywistości rzucają się w oczy, są cudne. :loveu:[/QUOTE] Nie kuś! :mad::evil_lol: aktualnie w moim portfelu pustki...:evil_lol:
-
Fridaso, ale rewelacyjne te truskawy:loveu: chyba pomyślę żeby je zamówić ale na obroży... i adresówki świetne! :)
-
Nichya@nazir, gdzie kupiłaś tą tasiemkę w koniki? :loveu:
-
Taśmy nośne to ja polecam stąd, bo mają świetne kolorki, duży wybór : [url]http://allegro.pl/tasma-parciana-nosna-szer-2-5cm-25mm-40-kolorow-i4426408750.html[/url] jeśli chodzi o grubość to ja zawsze i tak zszywam taśmy podwójnie :)
-
Wczoraj zakupiłam kilka kawałków polarowego materiału i udało mi się stworzyć dla Aj taki oto szarpaczek :) (kolory są żywsze niż na zdjęciu): [IMG]http://i58.tinypic.com/s32gpw.jpg[/IMG]
-
Ma ktoś może obrożę na taśmie 2,5cm + ozdobna tasiemka 15/16mm + kolorowe nitki obok tasiemki??? Bo zastanawiam się jak te nitki będą na takiej wąskiej taśmie wyglądać... Będę wdzięczna za zdjęcia :)
-
Rewelka! :loveu: A jest możliwość zamówić taką z zaciskiem łańcuszkowym? Link mi się nie chce otworzyć... Edit już się otwiera :)
-
Understandme a skąd ta obróżka? bo rewelacyjna jest :) :loveu:
-
Napisałam do nich na @ i odpisali po niecałych 0,5h także szybciutko:) :p
-
Ktoś kontaktował się może z DS mailowo? Na jakiego maila piszecie?;)
-
[quote name='MakeBelieve']Kto ostatnio wrzucił na fb, że wprowadził do oferty pasy samochodowe? Dzisiaj Furkidz a kto wcześniej?[/QUOTE] Pawsitive dog ;) Co do wodnych obroży gumowych z decathlona to my mamy tą jaskrawo żółtą i ogólnie jest w porządku, ale dla ciągnącego psa nie bardzo, nie wiem ale mi się wydaje za delikatna...
-
[quote name='Illusion']Tyle, że ja nie szukam biothane, tylko obroży taśmowej w takim kolorze, jak pokazywałam na jej przykładzie ;). Biothane nie ma rozmiaru na moje psy niestety (przynajmniej te, które można kupić w Polsce).[/QUOTE] Aaa, ok:evil_lol:
-
Tu też są te biothane: [url]http://psygoda.pl/kategoria/15-obroe[/url]
-
[quote name='Illusion']Fakt, jest podobna, tylko wpada bardziej w taki hmm... morski, a te biothane są bardziej zielone.[/QUOTE] Znalazłam, w sumie przez przypadek biothane tą którą chyba chcesz, chociaż tu na zdjęciu wygląda inaczej: [URL]http://for-friends.pl/p/31-obroza-biothane-mieta[/URL] ;)
-
[quote name='Illusion']Szukam obroży w takim kolorze, kojarzycie taką taśmę w jakiejś firmie hand made? [/QUOTE] A ta pistacjowa taśma z ohmydog?