Jump to content
Dogomania

rock

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie popieram rozmnażania kundelków i psów bez rodowodu.I jestem jak najbardziej za sterylizacją i kastracją.Dlatego też,nie cieszy mnie fakt,że na świat przychodzi tyle szczeniąt. A mała ma się dobrze,dużo urosła od czasu przybycia,biega po całym mieszkaniu,reaguje na wiele rzeczy,ogólnie jest super,tylko podgryza wszystko,co spotka na drodze,a najbardziej lubi ręce i nogi ;P porównanie 1 zdj. ok 2 tyg. a 2 -ok 5 tyg. Jak myślicie co z niej wyrośnie?;D [URL="http://www.picshot.pl/public/view/84428"]http://www.picshot.pl/public/view/84428 [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134165-thegibongibon"][B]thegibongibon -[/B][/URL] piękny szczeniak!;D Wydaje mi się,że będzie to dość spory pies.Ale ja sie nie znam;P
 2. Życie ze świadomością,że szczeniak został przeze mnie uratowany i odchowany jest bardzo fajne.Poza tym daje on codziennie wiele radości. Nie rozumiem Twojego myślenia.Bo to z pojedynczych osób,tworzy się grupa...i jak każdy będzie myślał,że czegoś nie zrobi,bo inni to ,,popsuja",to ten świat zawsze taki będzie.
 3. Mam bardzo podobną sytuację,ponieważ będąc na praktykach w przychodni facet przyniósł 5 szczeniaków do uśpienia! Zapewne były dla niego wielkim problemem.Uratowałam z koleżanką 2 sunie.Reszta niestety została uśpiona:-( Miała wtedy ok.2 tyg,oczy były tylko troszeczke otwarte.Karmiłam ją bardzo często Mixolem z butelki.Ważyła wtedy 1,2 kg.Teraz ma 5 tygodni,je już stały pokarm i rozwodnione mleko dla szczeniaków i waży 2,3 kg. Wszystko jest w porządku,mała rośnie,nabiera wagi,biega,szaleje,podgryza.Myślę,że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i u Ciebie będzie tak samo.Życzę powodzenia w odchowie maluszka,trzymaj się i gratuluje takiego zachowania;) Co niektórzy ludzie naprawdę nie potrafią wykazać odrobiny chęci,bo najłatwiej jest po prostu uśpić i po problemie.:shake:
 4. Ostatnio przyszły mi takie: [url=http://pixup.pl/pd.php?n=68hcsuxbw2_id.jpg][img]http://pixup.pl/pliki/68hcsuxbw2_id_t.jpg[/img][/url] :lol: Podobają mi się,zobaczymy jak się sprawdzą,gdy mała podrośnie i będzie je nosić ;)
 5. Póki co mała jest karmiona Royal canin medium starter.Ale chyba zmienimy na Acane ,bądź Orijen,ze względu na skład ;)
 6. Jak duża może mi wyrosnąć suczka?Teraz ma ok.4 tyg. i waży prawie 1,8 kg.w kłębie ma ok.19,5 cm.jeżeli coś to pomoże to ogon-11 cm,a łapki dość masywne ;)
×
×
 • Create New...