Wczorajsze wieści od [B]Murki z Fundacji Pasterze[/B]:
[QUOTE][B]Wega[/B] ma pewne uwagi na temat szkolenia [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/giggle.gif[/IMG] uważa np. ,że nagrody rozdawane są zbyt skąpo. Jak na razie wpadła na dwa sposoby, żeby to zmienić.
Sposób pierwszy: [B]desant[/B] - szybkie, ciche podejście od tyłu, błyskawiczne wyciągnięcie z mojej kieszeni torebki ze smaczkami i ucieczka.
Sposób drugi: [B]oblężenie [/B] - niezależnie od tego gdzie próbuję dać krok - do przodu, w bok czy do tyłu - wpadam na siedzącą jużaczkę [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/cool.gif[/IMG] . To nie do uwierzenia, że można się tak szybko przemieszczać, praktycznie nie odrywając pupy od podłoża [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/giggle.gif[/IMG] . No bo przecież tylko grzecznie siedzący pies może dostać nagrodę! [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/zla.gif[/IMG]
Nie pierwszy raz stwierdzam, że inteligencja jużaków fascynuje, ale też może doprowadzić do rozpaczy [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/naughty.gif[/IMG] [/QUOTE]