Jak na psa "budowlanego" przystało Rara pomagała przy pracach w ogrodzie...
Cyt.: ElzaMilicz:
[QUOTE]Zobaczcie, [B]Nemo[/B] to jest super gość! [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/wub.gif[/IMG]
Przyjechał pies z budowy, należało znaleźć mu adekwatne zajęcie. Mówisz i masz. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/th_0girl_dance.gif[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img31/1221/001pzj.jpg[/IMG]
[B]Dzieciaki też od razu zostały zaprzągnięte do pracy przy wkopaniu wanienki.[/B] [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/tease.gif[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img85/7025/028pq.jpg[/IMG]
[URL="http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=1099.msg36285#msg36285"]Cytat: ElzaMilicz w Maj 20, 2012, 17:35:31 [/URL]
[INDENT]Gdy tylko nadarzyła się okazja wpakowała się caluśka do pełnej po brzegi dziecięcej wanienki. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/laugh.gif[/IMG]
Nie wadziło [B]Operze[/B], że 2/3 jej ciała "wylewała się" poza obrys. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/cheesy.gif[/IMG]
[/INDENT]
[IMG]http://imageshack.us/a/img692/4874/070pb.jpg[/IMG][/QUOTE]