to jeszcze dorzucam dzisiejsze wieści z DT u Fszut:
[QUOTE]...ja też dostrzegam to wspaniałe wcięcie, co potwierdziła waga u weta (byliśmy w piątej tj. 1 czerwca na szczepieniu p/wściekliźnie). Po ok. 2 tygodniach Klarusia straciła kilogram, a jak powiedział wet. pierwszy kilogram jest najgorzej stracić - więc pierwsze koty za płoty [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/wink.gif[/IMG].
[/QUOTE]