Ja też tak jak Milla jestem na zabój zakochana w bernach(nie ma to jak duże ,kudłate misio-przytulaski),ale jak patrzę na tą entliczkę to tak jakoś mi się cieplutko robi w serduszku-a te mądre oczęta tylko czekają na to aby ktoś mógł w nich utonąć:loveu:
Muszę też przyznać,że proporcje między wielkopsami Camary,a małą trikolorką robią niezłe wrażenie