Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Przepiękna dziewczynka i w jakim doborowym towarzystwie:loveu:
  2. Szybko obie wracajcie do zdrowia.
  3. Podrzucę z wieczora-może ktoś wypatrzy dziewczynkę
  4. [quote name='ktiger'][I]"Perła wśród bernów i Perła wśród białasów"[/I][/QUOTE] Święta prawda :loveu:
  5. Piękny z niego Pan Pies-mam nadzieję,że w końcu trafi na swojego człowieka
  6. Przepiękny Pan Pies-wyrzucić takiego słodziaka,brak słów. Mam nadzieję,że chłopak szybko znajdzie nowy domek.
  7. Od jakiegoś czasu śledzę i podglądam wątek Nerusia.Trzymam kciuki za dobry domek.
  8. [B]asika5 [/B]szacuneczek za to,co robisz dla Mikiego.Trzymam kciuki za DS ze złotymi klamkami.Na razie nie mam jak pomóc finansowo,ale może coś wyskrobię z domu na bazarek dla chłopaczka.
  9. Zaglądam do dziewczynki z rana
  10. Piękna,piękna piękniście:loveu:
  11. [quote name='ktiger']miło się czyta takie wieści - to jeszcze nowy domek dla Klary poproszę :loveu:[/QUOTE] I ja też,ja też
  12. No dziewczynka wśród białasów olbrzymów wygląda jak prawdziwa Perełeczka-i widać,że jej w DT jest cudnie
  13. Zaglądam z rana
  14. [quote name='azalia']Berni,cudowny piesku,obyś znalazł najlepszy dom na świecie.[/QUOTE] Mam też taką nadzieję,że się to szybko stanie
  15. No to ja zajrzę z rana do dziewczynki
  16. Zaglądam do chłopaka Jak patrzę na te jego poorane ciałko ,to mnie samą zaczyna wszystko boleć-co on musiał przejść to się w głowie nie mieści.
  17. Przeczytałam cały wątek od deski do deski-mam nadzieję,że równowaga w przyrodzie zostanie zachowana i los potraktuje byłą "właścicielkę" Laluni w taki sam okrutny sposób. Mam nadzieję,że dziewczynka trafi niedługo do ludzi,którzy pokochają ją na zabój. Trzymam kciuki za dziewczynkę.
  18. Z całych sił trzymam kciukasy,aby nowy domek wypalił.
  19. To,że Berni nie widzi oczyma to jednak jego serce zastępuje mu ten organ-chociaż pozaglądam....
  20. To niech koneser szybko go wypatrzy,żeby chłopaczek w końcu miał swój domek
  21. Zaglądam do dziewczynki....może ktoś ją wypatrzy
×
×
  • Create New...