Jump to content
Dogomania

ewakrakow

Members
  • Posts

    1155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewakrakow

  1. [quote name='aagataa8']Już piszę do Kundelkowej Skarbonki:)[/QUOTE] [B]jeszcze raz dzięki:) [/B]
  2. to podlicz bardzo Cię proszę, bo niestety dziewczyny rzadko są na wątku i rzadko to aktualizują jak obliczysz to już łatwo będzie porządek zachować
  3. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]mmmonika[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19258125#post19258125"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] poproszę na PW o nr konta [quote name='AtaO']Na PW wysłałam numer konta:) Wielkie dzięki za pomoc![/QUOTE] DOSTAŁA DANE
  4. to super, to niemało czasu jest, sporo można zdziałać:)
  5. na jak długo sunia może zostać w bdt u Mazowszanki?
  6. [quote name='Jaaga']Ania dopiero co korzystała z kundelkowej skarbonki przy Tosi. Do tego już nie jest tam deklarowiczką ze względu na niepewną sytuację z pracą. Ja też nie jestem. Na pewno na transport 150 zł będzie potrzebne.[/QUOTE] zgłoszenie zrobiłby aktywny deklarowicz, czyli pomoc bezzwrotna dam znać tej osobie, że będzie potrzebna pomoc na transport
  7. [quote name='LILUtosi']Nic więcej nie przyszło. Ostatnia wpłata była 120zł z bazarku. Ale już ją podawałam.[/QUOTE] dzień dobry, ale Badi ma u Ciebie zapłacony czerwiec i ile za lipiec? żeby wiedzieć ile za lipiec czynszu zostało
  8. [quote name='marta0731']Mam taką super ciocię, która zawsze robi mi banerki za darmo, ewentualnie "coś tam" wysyłam na jej psiaki Teraz baner nieaktualny, to mogłabym poprosić o nowy Tylko powiedzcie jaki byłby dobry, z pysiem smutnym Badiego zza krat :( taki smutny, czy raczej jakaś nowa fotka radosna...? No i propozycje wpisu proszę :)[/QUOTE] fajny pomysł:) czekamy na pomysły ja na razie nie mam weny...
  9. [B]Wygląda na to, że jest pokryty cały czerwiec i coś z lipca u LILU, ale to ją proszę żeby to podsumowała bo ostatnio te jednorazowe wpłaty szły do niej. [/B] [B][SIZE=3]LILU? Zrobisz aktualizację stanu finansów Badiego u Ciebie[/SIZE][SIZE=4]? Dzięki:)[/SIZE] Aga_K osobno zbiera na osobnym koncie deklaracje stałe dla Badiego i będzie robić na bieżąco przelewy czynszowe na Badiego. Aktualizacja na 1 stronie też by się przydała. Dzięki:) [/B] [B]a [SIZE=5]dług[/SIZE] jest u Efry za to co założyła na luty - wg mojej wiedzy 223,10zł pisałam do _Aga_ kilkukrotnie o potwierdzenie tej kwoty, ale nie doczekałam się odpowiedzi na pierwszej stronie jest w każdym razie kwota [SIZE=5]223,10zł jako dług [/SIZE][/B] [B]po konsultacji z Paula_T zamierzamy spłacic ten dług Efrze z tego bazarku [SIZE=5] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228123-Dla-%C5%9Alepego-Badiego-liczy-si%C4%99-KA%C5%BBDY-grosz-do-24-06-do-godz-22[/url][/SIZE] [/B] [B]spłata nastąpi końcem czerwca a nawet początkiem lipca, bo bazar kończy się dopiero 24 czerwca [B]i wtedy dopi[/B]ero Badi będzie oddłużony:)[/B] [B]w razie pytań, uwag i wątpliwości pisać:)[/B]
  10. napiszcie TUTAJ ile na co konkretnie funduszy potrzeba to deklarowicz kundelkowej skarbonki zgłosi wniosek o pomoc [COLOR=#ff0000][SIZE=4][COLOR=#000000][SIZE=4][B][COLOR=red][FONT=Tahoma][SIZE=5]Przedział finansowy pomocy w kundelkowej[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]- leczenie – do 200zł[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]- transport – do 150zł[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma][SIZE=3]- zakup karmy - do 100zł[/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]- jednorazowa pomoc w uzasadnionych przypadkach - do 50 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  11. fajnie, że tak szybko się wyjaśniło kamień z serca:):):):):):)
  12. no nie wiadomo co myśleć:( dziwna sprawa...
  13. [quote name='ewu'][SIZE=3][B]Jeśli kogoś zaprosiłam drugi raz na wątek to najmocniej przepraszam[/B][/SIZE].[/QUOTE] nic nie szkodzi, sprawa pilna przelałam to co deklarowałam, ale jednorazowo:(
  14. dzień dobry kochani, co tu tak cichutko?
  15. Dziękuję, zapisałam dane. Jutro wyślę przelew.
  16. [SIZE=3][B]wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji 18-tych i 21-szych urodzin:)[/B][/SIZE]
  17. [quote name='wegielkowa']Dziewczyny dzięki za pomoc. Z malgoską już mam kontakt.[/QUOTE] super, powodzenia:)
  18. przepraszam za offa, ale potrzebna tu pomoc [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Mega pilne!!! Boston ma tylko kilka dni życia!!! [/B][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-Nasza-Pomoc-%C5%BBYCIE%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...TNIE-DNI-ZYCIA[/URL]!
  19. przepraszam za offa, ale potrzebna tu pomoc [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Mega pilne!!! Boston ma tylko kilka dni życia!!! [/B][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-Nasza-Pomoc-%C5%BBYCIE%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...TNIE-DNI-ZYCIA[/URL]!
  20. przepraszam za offa, ale potrzebna tu pomoc [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Mega pilne!!! Boston ma tylko kilka dni życia!!! [/B][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-Nasza-Pomoc-%C5%BBYCIE%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...TNIE-DNI-ZYCIA[/URL]!
  21. przepraszam za offa, ale potrzebna tu pomoc [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Mega pilne!!! Boston ma tylko kilka dni życia!!! [/B][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-Nasza-Pomoc-%C5%BBYCIE%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...TNIE-DNI-ZYCIA[/URL]!
  22. przepraszam za offa, ale potrzebna tu pomoc [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Mega pilne!!! Boston ma tylko kilka dni życia!!! [/B][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-Nasza-Pomoc-%C5%BBYCIE%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-POMOCY%21%21%21-DONek_-OSTATNIE-DNI-ZYCIA"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...TNIE-DNI-ZYCIA[/URL]!
×
×
  • Create New...