[quote name='annadudek81']Wstała Laleczka:cool3:, leki dostała, śniadanko zjadła i dalej leniuchuje:evil_lol:[/QUOTE]
leniuchuje mówisz .... to zupełnie jak ja :evil_lol:
Ludzie trochę zrozumienia dla innych !!!
Ja zdecydowanie jestem za domem u Ani i chcę jej bardzo podziękować za opiekę nad ZUZIĄ.
Aniu pozdrawiam Cię ciepło :)
hej hej
dzisiaj czekam na same dobre wieści od weterynarza.
Pozdrawiamy wszystkie koty :) i kociarzy oczywiście.
i trochę homoru z rana - jak to mówił ALF z serialu "najlepszy kot to .... pieczony kot" :)
Hej wszystkim
I co wszystko anlulowane? Jasna d...a ! tak ładnie cegiełki szły. Przecież nie było to sprzedawanie piłki a psa gratis jak to teraz robią ludzie.
Może w takim razie trzeba będzie sprzedawać coś drobniutkiego w formie cegiełek i wysyłać ?