Już dodaję sobie nasz charci wątek :). Powiem jedno te psy są cudowne. Wcześniej nie miałam kontaktu z tą rasą ale musze przyznać że zupełnie mnie zaskoczyły. Można się w nich zakochać od pierwszej chwili. Są bardzo kontaktowe i lgną do człowieka (szczególnie suczki). Dostojne, delikatne i piękne.
Eliza zdjęcia parki z wczoraj już wysłane :)