mira145
Members-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mira145
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']a Lucky usmiecha sie w upale :)[/QUOTE] Witaj Szczęściarz! Jak zwykle uśmiechnięty :) Tak trzymaj! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Kunik w domu, nie chcieli moze drugiego - mojego kunia Emila? ^^ A wiesz ,że pytałam o Twojego kunia? Niestety :( nie mają gdzie trzymać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sofi a teraz Roma ,wczoraj pojechała do nowego domku do Połańca!:sweetCyb:! Wspaniali ludzie kochający zwierzaki.na Romę czekała też 3letnia bokserka Limonka i kotka.Wszyscy ucieszyli się na widok nowej suni.Roma śpi w domku a do biegania ma wielką wyspę otoczoną wodą-przepiękne miejsce. Wolontariuszki z Kielc :calus::calus::calus:DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ AKCJĘ!:Rose::Rose::Rose::iloveyou: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Mirka wybrała się na cmentarz ostatnio ...zamiast znicze wybierać to przywlekła kundla :mad: Sofi ma ok roku, waży 30 kg. Kocha ludzi, zwierzęta jest ogromną przytulanką.. jest już odrobaczona i wysterylizowana :p [IMG]http://imageshack.us/a/img9/8516/81uv.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/3679/4sp7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZECTXLp4oHw/UdnzierYOSI/AAAAAAAAHcM/6hz5OsIC0cM/s512/IMG_4259.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OEfzEebKodY/UdnzhzjYqjI/AAAAAAAAHcA/x0a6_LQut2U/s512/IMG_4255.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img209/6936/4kdf.jpg[/IMG][/QUOTE] To nie kundel!!! To rasowy ,przytulaśny konik!!! Komu konika? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rupak']Witam, wczoraj adoptowaliśmy Misiunia :) Drogę do Krakowa zniósł bardzo dobrze (oprócz ciągłego ślinienia się oraz jednego małego bełta kilometr od domu). Już wtedy nas zadziwił - był BARDZO grzeczny. Jest z nami dopiero jeden dzień, a chodzi równo przy nodze, reaguje na swoje nowe imię (Pinto) jest niesamowicie usłuchany jakby znał nas od lat ! Teraz leży na swoim posłaniu po dwugodzinnym spacerze i śpi jak niemowlę :) Jesteśmy zachwyceni i zakochani.[/QUOTE] Bardzo się cieszę,że Misio - Pinto nie tęskni i jest grzeczny :) Myślę ,że da Wam dużo radości :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam- świetokrzyskie cioteczki dziękuję za pomoc w szukaniu domku dla Weli:Rose::Rose::Rose:! Właśnie dziś zawiozłam ją do Szczekocin a tam przejęli ją jej opiekunowie i pojechała do Tych:Cool!:! -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Chcę tylko napisac,ze wszystko wskazuje na to ,że Borysek już nie wróci do mnie:multi::placz: Pani i cała reszta rodziny są w nim bardzo zakochani:loveu:Pani dzwoni często do mnie i dłuuugo opowiada jaki to ich Borynio jest cudowny:evil_lol: Jestem wreszcie spokojna o niego. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Savanko droga, czy zrobiłaś Doneczka Pimpuleczka na Krakowek i Warszawek:loveu:?[/QUOTE] Savanko droga a czy zrobiłabyś ogłoszonka na wilczą Wele z borkowskich lasów ? :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szybko poszło ze szczeniaczkami od Miry, super.:cool1:[/QUOTE] Super szybka akcja! :) DZIĘKUJĘ !!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Wobec tego mówię! ponoć jest jakiś chętny, b.fajny deesik :)[/QUOTE] Wiedziałaaaam!!! :)) :)) więc mała ma szczęście:). I nie pozbyłam się kochanej Balbinki :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']lepiej powiedz po dobroci :mad:[/QUOTE] Tak.Lepiej powiedz po dobroci,albo dam Ci na tydzień Balbinkę :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']a ja wiem też i coś o Diance :multi: małe są genialne!! tu więcej zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/111362824873249995340/Szczeniaki?authkey=Gv1sRgCJPI74DX88p6[/URL][/QUOTE] Ej! Wiesz czego ja nie wiem? :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Serrrrrdeczne DZIĘKI:Rose: , że nie zostałam sama z Dianą i Sonją i tak szybko zareagowałyście i przyszłyście suniom na pomoc w szukaniu domków. I jessssss!!! :Cool!::multi::Cool!: Przyjechali wspaniali ludzie z Kraka i porwali Sonje. Uciekli szybko bo , żal im było drugiej:lookarou: Diana została sama i troszke popłakiwała za siostrzyczką.Teraz śpi. Węgielkowa- przed;)ostatni raz:lol:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Ważne, że ruch w interesie:multi::cunao: to może nie splajtujemy:)[/QUOTE] Tylko w tym ruchu nie zapomnijcie zabrać Busziego vel Kuby! Bo biedny nic nie jadł ,żeby nie zostawił śniadania na kolanach Ewelinosławy :)))! -
Buszi płakał tylko pierwszą noc w kojcu.Teraz zamykany na noc jest już spokojny.W dzień biega wszędzie z innymi psami a kot udrapał go w nos i Buszi uciekł :evil_lol: .Wczoraj wykupał robale a w nocy zjadł miskę ryżu z mięsem i drugą z suchą karmą-której na początku nie chciał.W dzień dostaje 4razy dziennie żarełko - niech biedak je! Dziś wykąpaliśmy się razem w wannie-oj co to była za przyjemność :evil_lol:! Byłam cała mokra! No a piesio trochę wybielał. Ale najlepiej Buszi czuje się w domu i w kuchni :lol:. Chętnie chodzi na spacery i zwiedza okolice.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Przez cały wczorajszy dzień telefon się urywał. Dziś to samo. Biszkopcikowa do Wwy, chłopak do Krakowa, a dwie będą w Kielcach (pod kontrolą:)) Tz-cie Roszpunkowy, dasz radę zabrać biszkopta do stolycy jutro? 14.00 pierwsza dama pojechała do DS. Mirka mówi, że przyjechali całą rodzinką-bardzo fajni ludkowie:)[/QUOTE] Tak,po pierwszą sunie przyjechali całą rodzinką! Po drugą Maję też :) Obie rodzinki bardzo fajne :) Dziś wylatują Neska do Warszawy i Filuś do Krakowa. -
Blacky Lee - czarny spaniel z Kielc juz nie szuka domu bo MA DOM!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Czarny! Ale ci się piesku trafiło!!! Aż miło popatrzeć :multi:A najważniejsze ,że jesteś kochany:iloveyou: -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Chętnie zobaczę nowe fotki i nową koleżankę :) waszego pupila :loveu: -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Oj sorki,długo nie byłam u Luckya, co tam u niego ?czy ma nową koleżanke? A u fryzjera był ?:lol: zawsze go będe pamiętac jak go wiozłam po nowe życie i takie od Was dostał:iloveyou: -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
A ja zdradzę:ices_bla: ,że na Boryska ma chęć Pan co u niego w domu zamieszkuje pięć kotów ! Pan ocalił życie niejednemu zwierzakowi a z Boryskiem chce najpierw się zaprzyjaznić więc postanowił do mnie przyjechać i zobaczyć czy Borysek .... no sama jestem ciekawa co Borysek na to:diabloti: -
Spanielka Nela spod Zamoscia ma wspanialy dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Nelka,to mała rozrabiara:diabloti: Uwielbia dokuczać i psocić. Swędzą ją łapki:evil_lol: kiedy patrzy na kota jak śpi i ma ochotę go pogonić.Biega z innymi piesiami i nigdy nie jest zmęczona! :Dog_run::lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Zapomniałam zapytać Miry , czy Ajka nie kopie dołów, bo jak tak, to chyba z tego domu nici. A zdjęcia ma teraz bardzo fajne, to może się przydadzą jeszcze :). Wraca zima , podobno w przyszłym tyg. ma być w nocy do minus 17 st. Koniecznie musimy złapać tą dzikuskę z Mostów, bo inaczej jej szczyle zamarzną . Potrzebna ekipa na jutro , albo niedzielę.[/QUOTE] AJKA nie jest kopi:) dołkiem ale za to skoczkiem.Skacze po plecach mnie, jezdzi na grzbiecie spanielom,zaliczy krzesło,stół i jest w kilku miejscach na raz:)