-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Trochę się martwię, że tak cichutko.[/QUOTE] no ja też................. -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na wiesci od Marty i jakies fotki. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Będzie chciała pomagać Panci ;)[/QUOTE] tylko jak się bardzo w tą pomoc zaangażuje to niewiele zostanie do sprzedaży..... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Malgoska, może część nowych rzeczy dołożysz do tego bazaru ? Masz kilka wolnych postów, a od 20-go do 24-go jeszcze 5 dni - to calkiem sporo. Wpiszesz w tytule, że doldano nowe rzeczy,tak byłoby najszybciej i przy okazji ten i ów jeszcze raz zerknąłby może na całość.;) Oczywiście zrobisz, jak będziesz uważać.[/QUOTE] bardzo dobry pomysł:) mam jeszcze parę firanek, może je dziś obfoce, choć cięzko będzie z zawieszaniem bo Szelunia uwielbia firanki :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Otrzymałam [B]477zł [/B]z bazarku Malgoski na psiaki pod moją opieką - olkuskie uzupełniam str nr 1 [B] DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM !!!!![/B] którzy nam pomogli.. i zapraszam do [B]Diabełkowa [/B]:)[/QUOTE] Jest jeszcze dopłata figuni ale doszła już po przesłaniu, więc dopisze ją do Diabełkowego. Myslę, że trzeba trochę nowych fantów, bo te się opatrzyły....schowam je i wystawię za jakis czas znowu....a może w poniedziałek podjechałabym do Ciebie po to co masz? -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
oby się wszystko dobrze ułożyło:) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Biedne maluszki. To może ja podjadę do Ciebie w poniedziałek po te rzeczy i robimy następny bazar bo kosztów dużo. A te pieski chore to z Amoka zabrane? -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Wojtek, rusz w sprawie fantów, bo ja od września będę miała mniej czasu. Teraz mogę podziałać a widzę, że długi straszne. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kejsi']Tak nie na temat jeszcze: Bardzo proszę o podpisywanie petycji w sprawie pseudo hodowli bolończyków (głównie). [URL]http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_skandalicznej_pseudohodowli_boloczykow[/URL] Swoją drogą kolejna sprawa, w której nasze prawo jest po prostu żałosne. Tak mi się marzy Amerykańskie ASPCA z Animal Planet ;D[/QUOTE] podpisałam załamać się można.... -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Marta przysłała sms: Dobrze. Już śpimy. Dobrej nocy:) Jak odpoczną to myślę, że będzie więcej wiadomości:)[/QUOTE] no myslę, że rano coś więcej napisze, mam nadzieję, że będzie jej dobrze pilnować bo ona może uciekać. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Tak, jest u mnie i Kejsi. Nie jedzie do tamtego domu. Myślę, że jutro wkleję jakieś fotki lub filmik z powitania po czterech miesiącach przez moje domowe zoo. Domowników też bym wkleiła, ale mówią :shake::mad:. Szczęściara to jednak szczęściara. Oby aklimatyzacja w nowym domku przebiegła bez problemów. Z całego serca trzymam kciuki.[/QUOTE] on wcześniej też był u Ciebie? -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Nie mam jeszcze wiadomości od Marty, ale zadzwonię ;)[/QUOTE] czekamy na informację:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']O godzinie 17 przywiozłyśmy do nas Fiorda. Ogłoszenia wykupione na tą chwilę.[/QUOTE] to nie jedzie do tego domu, który polecali poprzedni właściciele? Teraz jest u Ciebie? -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ale bardzo chcialabym, żeby dziewczyny juz dojechaly na miejsce.[/QUOTE] nie dojechały jeszcze? -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Malgoska replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Szczęściara pojechała do dogomaniackiego domku? do Marty72? Jak fajnie:) Teraz jej się poszczęści:) Wojtuś widzę, że masz sporo kasy do zapłacenia za hotel piesków. Jak masz jakieś fanty to się umówmy, leci teraz bazarek na Diabełka i można puścić równoległy na opłacenie hoteli dla piesków i podpiąć do tego wątku. Teraz jeszcze mam troche luzu, bo jak zacznie sie szkola, treningi to juz bede miec mniej czasu dla dogo....:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek6778']Iwonia niestety na razie nie może być na wątku, mamy poważnie chore zwierzaki:( Dlatego w razie czego prosi o kontakt telefoniczny bo tu nie ma jak odpowiedzieć.. Pozdrawiamy.[/QUOTE] ojej, które chore? może coś potrzebujecie? -
[quote name='babi2']Witam wszystkich. Jestem mamą Darii. Daria wyjechała na wakacje i teraz to ja opiekuję się wszystkimi naszymi zwierzakami i oczywiście Leosiem vel Luzikem. Martwię się również, że nie ma na forum informacji o losie Luzika, pomimo iż Daria jest w stałym kontakcie ze Stowarzyszeniem Braci Mniejszych. Bardzo cenię sobie zaangażowanie wszystkich "cioteczek" na dogomanii i dziękuję za wszystko co zrobiłyście dla nas - bazarki, pieniążki, rady, ciasteczka, odwiedziny, upominki. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. A Luzik miewa się świetnie - ma apetyt, bawi się, biega za kotem, pilnuje domostwa, obszczekuje, obsikuje, chodzi, a raczej jeździ na spacerki (również z p. Magdą) w swoim wózeczku - jednym słowem jest szczęśliwy i nieświadomy. Gorzej ze mną... ale to zupełnie inna, niewesoła bajka. Pozdrawiam wszystkich i proszę bądźcie z nami na tyle na ile jest to możliwe.[/QUOTE] bardzo dziękujemy za informacje:) tak nagle zapadła decyzja o końcu rehabilitacji i nie można było doczekać się żadnej informacji:( wszyscy trzymamy za Leonka:) przy tak wspaniałej opiece na pewno jest szczęśliwy:)
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam za Farciunie, oby wszystko się udało:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Przecudne masz pieski Malgosiu!!! Tak lubię patrzeć na ich zdjęcia. Maleńka szczeniorka słodka i rozkoszna, ale to Duże Cudo (pies? suńka?) jest zachwycające. Mała ma ostoję, opokę i schronienie w ciepłym futerku. Szczęśliwa, choć bez mamusi, to nie sama maleńka wśród wielkich ludzi. A tego smoka ze zdjęcia-Twego awatarka, to tak sobie lubi "doić"???[/QUOTE] Ta duża to moja najukochańsza sunia na świecie. Znaleziona na autostradzie 13 lat temu, połamane 2 nogi, zdarta skóra, brak pazurów, w stanie tragicznym. Zoperowana, poskładana, żyje sobie u mnie tyle lat. W zeszłym roku niestety miała wylew i bardzo się postarzała...ale wyszła z tego, nie ma śladu paraliżu łapek, który się pojawił ani skręcenia główki, z resztą jej wylew sprowdził mnie na dogomanię bo tu szukałam info na ten temat i już zostałam. W maju tego roku miała operację, z której też wyszła obronną ręką. Generalnie to twarda sztuka jest. A przy tym miła, łagodna, kochana, wspaniała, kocha wszystkich i wszystko. Na zdjęciu z awatarka to nie smok tylko sprasowana kostka, już zjedzona dawno temu :) Szeleczkę przyjęła wspaniale. Mała biega za nią wpatrzona, wtula się w nią a ta zawsze jest gotowa ją przyjąć :) Figunia, dziękujemy za wpłatę, dopiszę ją do bazarku, który teraz trwa.