Jump to content
Dogomania

elke

Members
  • Posts

    821
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by elke

  1. Ile Viki ma lat???
  2. Heniutku Kochany [*] [*] [*] dalej to do mnie nie dociera :((( Tak bardzo mi smutno, pozostał smutek i żal :((( Jechałam po leki dla mojej Kajusi na Śląsk, kiedy odebrałam telefon........ nie chcę takich telefonów. Biegaj szczęśliwie Kochany [*]
  3. [quote name='jofracy']Ela tego nigdzie nie ma :( lekarze dla ludzi przepisują digoxin, ale to nie zamiennik :([/QUOTE] wiem, dlatego szukam u ludzi ............ byłam spokojna, że jest dogoxin a po podaniu masakra :((((( odstawiam go i nie wiem co dalej ...
  4. Witam pilnie poszukuję leku BEMECOR w każdej ilości, może ktoś ma niepotrzebny. Moja sunia świetnie się na nim czuła, niestety póki co jest nieosiągalny w aptekach , może i nawet do końca roku. Jakis czas temu wykupiłam ostatnie zapasy. Pani dr przepisała odpowiednik...........niestety nie działa, Kaja ma przyspieszony rytm , przyspieszony oddech. Nie wiem czy sie obejdzie w ogóle bez leku :-((((((( Proszę o POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!
  5. Gienek wygląda na całkiem niestarego jamniora :)
  6. Pewne osoby "dyskredytują" się same niestety..... Nie jest wielką sztuką wykonanie kilku telefonów i leczenie psa oraz utrzymywanie za "cudze" pieniądze. Na szczęście opiekę nad Samem sprawuje osoba, która potrafi rzetelnie i konkretnie odpowiedziec na pytania nurtujące darczyńców i nie tylko... A wszyscy wiemy, że ta opieka pochłania ogrom czasu i wysiłku. Więc może niepotrzebne jest zdawanie relacji podwójnie tylko dlatego, że ktoś nie potrafi konkretnie odpowiedziec na zadane pytania i przekazac informacji, które otrzymuje telefonicznie. Zwroty typu "[B]broń nas Panie Boże" i [/B]"zła energia" pozostawię bez komentarza.
  7. Pana Boga to bym w to nie mieszała :)
  8. Dziękujemy LILUtosi. Wiemy , że średnio masz czas :) na to wpisywanie. Ja osobiście o co zapytam nie dostaję odpowiedzi na wątku, a telefonu do Ciebie nie dostałam ( a prosiłam ). Sam interesuje mnie ze względu na to że to dzięki mojej interwencji i narobieniu rabanu jak go ujrzałam na SOS jest tam gdzie jest. Przykry jest dla mnie zatem brak informacji. Za opiekunkę uznaję w tym wypadku Ciebie :) Kochana jest wpis na FB sugerujący, że może to byc Zespół Crushinga ( oparty na doświadczeniach i takich samych objawach u psa Moniki ). Dzisiaj z Nią rozmawiałam bo sama jestem zainteresowana tym tematem odnośnie mojej suni. Byłam zdziwiona, bo ZC zawsze kojarzył mi się z ogromnym, obwisłym brzuchem , a okazuje się , że niekoniecznie. Dobrze by było może to zdiagnozowac. Z tego co mi pisała M. koszt diagnozy ok 200zł. i niestety cały dzień z głowy, bo są chyba 3 pobrania krwi co 4 godz. Leczenie potem też nie tanie, ale podobno bardzo skuteczne . Duże głaski dla Sama :) P.s. Nie da sie tutaj kasowac cudzych postów chyba ;)
  9. "Każda z zainteresowanych osób ma relacje na FB. Przykro mi, że osoby które czytają coś na FB, wracają na dogo, żeby zapytać o to samo..." Tylko na FB nie każdy dostaje odpowiedzi to raz, odpowiedzi są często "na okrętkę" to dwa, tutaj się nie da kasowac postów to trzy.... Podobno "kto pyta nie błądzi". Poza tym nadmiar "pomysłów" i dzielenie się doświadczeniami nikomu jeszcze nie zaszkodził. Myślę, że tak dokładnego opisu jak ten od LILUtosi brakowało. Dlatego też do Niej kierowalam moje pytania, a za opis dziękujemy.
  10. Zapraszam na kolejny bazarek na leczenie Antry [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229779-BAZAREK-ODZIE%C5%BBOWY-CIUSZKI-DLA-DZIECIAK%C3%93W-i-nie-tylko-na-ANTR%C4%98-do-29-07-21-00?p=19409850#post19409850[/url]
  11. Jaki on cudny. Gienek jest w całkiem dobrej formie, młodo wygląda :)
  12. [quote name='yunona']Że powtórzę się , bo chciałabym wyjaśnień.[/QUOTE] No tak ja też jakoś ich nie otrzymuję...... Ludzie którzy wsparli Samiego pytają....odpowiedzi brak. Badanie hormonów powinno byc zrobione przy pierwszej mozliwej okazji, pomijając oczekiwanie na dr Popiela. Też mnie przeraża tak długa diagnoza, co zatem będzie z leczeniem?????????? Przecież dolegliwości same się nie cofną, tylko będą postępowac. Czytam o podobnych przypadkach i po serii 18 zastrzyków była poprawa, może warto to wziąc pod uwagę. Tu chodzi o dobro psa w końcu...
  13. [quote name='LILUtosi']Dr Popiel był na urlopie i chyba bedzie do konca lipca. Jak bylismy na klinikach zbadać mocz Samowi to pytalam.[/QUOTE] Mam pytanie do LILUtosi ponieważ na wątku Sama na FB jestem niezauważana..... zmartwił mnie wpis, cytuję : [h=6]Niestety nadal nie mogę przekazać jakichś przełomowo dobrych informacji o Samie. Piesek sika gdzie popadnie, choć jak zauważyli jego opiekunowie jest to działanie raczej świadome, chyba nawet celowe. Dzisiaj Sam "za karę" został na chwilę zamknięty w kenelu i potem natychmiast przypomniał sobie, gdzie załatwia się potrzeby fizjologiczne. Sam jest obecnie leczony na pokastracyjne nietrzymanie moczu - taki profil przyjął lekarz w klinice przyakademickiej. Piesek jest pod ciągłą opieka weterynaryjną, o sposobie leczenia i jego harmonogramie decydują lekarze.[/h]O co chodzi z tym: " pokastracyjne nietrzymanie moczu " a "działanie raczej świadome"????....Mnie się to jakoś kłóci. Duże głaski dla Sama :)
  14. [quote name='rita60']Może dzisiaj będę coś wiedziała.[/QUOTE] Czekamy na wieści ;)
  15. Jestem u Gienia. Macie jakieś info jak On się ma????
  16. Kochani wklejam wpis z FB , jest dobrze, Dziewczynki działają [h=6]"Antra ma już przygotowany wypis, można ją zabrać nawet już i przewieźć do kliniki. Ta lecznica Lupo w Sosonowcu odpada, pani wet (Basia - nazwiska nie dosłyszałam) powiedziała, że mogliby ją leczyć, ale zostać tam nie może, bo nie mają szpitalika (jedynie przetrzymują zwierzęta po zabiegu/operacji co jest konieczne). Innej nie umiała zasugerować a o tej w Katowicach nie potrafiła nic powiedzieć. Więc ktoś musi lokalnie ustalić gdzie można Antrę zawieźć i ogarnąć ten temat. Lecznica musi być powiadomiona, że Antra ma tam przyjechać, inaczej może zostać na lodzie - wypisana, zabrana i bez miejsca w klinice. Trzeba jej znaleźć całodobową ze zgodą na przyjęcie. Krótko mówiąc Antra i wypis czekają. Teraz ktoś w miarę miejscowy musi przejąć sztachetę i dokończyć temat."[/h]Dziewczyny znalazły klinikę, transport, zaczynamy wpłacac kasę ( ile kto może ). Tylko dobrze byłoby powiadomic jak ktos wpłaci, żeby był ogląd sytuacji, pieniądze idą na konto stowarzyszenia . Trzymamy kciuki za Małą ;)
  17. Potrzebna pilna POMOC !!!!!!!!!!!!! ANTRA koleżanka ABI się rozkłada, chcemy ja ratowac !!!!!!!!!!! [url]https://www.facebook.com/events/233171393469651/233917030061754/?comment_id=233920746728049&notif_t=event_mall_reply[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERA%C5%BBONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra/page6[/url]
  18. [quote name='Isadora7']Na FB bez wieści wpdam tu. Normalnie skupić się nie mogę. Maleńka daj znać co z tobą.[/QUOTE] Niestety Abi odeszł [*]................... Ta druga Antra sie rozkłada :((((((((((
  19. [quote name='gosia2313']Dzwoniłam do schroniska. Pracownik powiedział, że Abi żyje, ale niestety ciągle załatwia się krwią :( Cóż... czekamy do rana[/QUOTE] Gosia dzięki. Jest ustalone, że Ilona jutro zadzwoni so schroniska. Będzie jej szukac dt w okolicy..... Kochani wysyłajcie dobrą energię dla Abi :) MUSI BYC DOBRZE !!!!!!!!!!!! MUSI !!!!!!!!!!!!! Gosiu Abi powinna " dostawać antybiotyk, elektrolity, być nawadniana i jak tylko ustąpią wymioty to odrobaczona .. przez 2 dni zero jedzenia a potem bardzo delikatna dieta - papka ryżowo-marchewkowa aż do ustabilizowania .. i nie można jej wychłodzić .. " ...... to tak do wiadomości, bo lekarz pewnie wie co ma robic, Ty tam będziesz to miej Ją na oku.
  20. [quote name='gosia2313']Plus (10 znaków)[/QUOTE] PLus i nr z wydarzenia??????
  21. Gosia coz mi obcej powiedzą, w jakiej sieci masz telefon????? Doładuje Ci i tyrkniesz, może tak byc?????
  22. a jaki ma nosek? wycieka jej coś z nosa ?
  23. A teraz nie ma szansy sie dowiedziec co z Nią???????????
  24. Ja dzwoniłam o tym transporcie i Motylku pytac......
×
×
  • Create New...