Jump to content
Dogomania

bartek_ww

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About bartek_ww

 • Rank
  Newbie

Converted

 • Location
  Warszawa Jelonki
 • Interests
  Wyżły weimarskie, Technologie, Lotnictwo
 • Occupation
  Programista
 1. [quote name='kopiko']Jak można grać psem na emocjach ludzi? Niezbyt do końca Cię rozumiem! O co Ci człowieku chodzi? Przeczytaj dokładnie co piszę. Pozdrawiam.[/QUOTE] Zadałem kilka pytań na które nie odpowiedziałaś. Jak człowiek myślący mam prawo do wątpliwości. Moja przedmówczyni napisała również bardzo wyraźnie, dlaczego nie za darmo skoro i tak chce go wypuścić do lasu? Nie jesteś w stanie rozwiać wątpliwości i moim zdaniem wciąż to wygląda na próbę sprzedania pieska, grając na emocjach. Ustosunkuj się, daj na przykład namiary na tego Pana i odpowiedz na wątpliwości, które miałem w pierwszym poście. A i jeszcze jedno przeczytaj dokładnie to co napisałem, bo ja Twój post przeczytałem bardzo dokładnie.
 2. bartek_ww

  Karmienie szczeniaka 7 tyg

  Dzięki, Już prawie je normalnie, jest Kochany i cudowny. I na pewno o jego zdrowie zadbam, dlatego też piszę na tym forum i biegam do weta. Jakbym miał jeszcze jakieś pytania na pewno się zgłoszę :) Jeszcze raz dzięki za dobre słowo. PS, Nawet jeżeli okazał by się pseudo wyżłem, to w naszym domu i tak już znalazł sobie miejsce, w ciągu 5 dni stał się jego integralną częścią :) A i jeszcze jedno, na pewno nie był dobrze karmiony, skoro po 200g w ciągu dnia jest nabity jak balon. (dwa dni temu). Już zjada całe szczęście 220 dziennie, ale do optymalnej dawki jeszcze trochę brakuję. Pozdrawiam, Życz powodzenia mi i Korkowi :) I zapomniał bym, może komuś się przyda w przydatku gryzienia reaguję na Piii
 3. bartek_ww

  Karmienie szczeniaka 7 tyg

  To był jednorazowy zakup, zamówiłem mu już bytowego RC. Jeżeli chodzi o hodowlę brałem go hodowli prywatnej. Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ to mój pierwszy wyżeł mam z nim trochę problemów :), ale byłem na to gotowy decydując się na niego. Od dwóch dni ma dwa razy w ciągu dnia jakiś amok, najgorsze jest, że gryzie przede wszystkim mnie oraz moją żonę. Nie mam zamiaru go bić czy stosować jakichś form cielesnych wychowania. Ma trzy zabawki do gryzienia + but. Niestety jego zainteresowanie jest nimi jest minimalne. Jakieś metody wychowawcze? Słyszałem o izolacji na 3 min. Pozdrawiam.
×