Jump to content
Dogomania

bartek_ww

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Warszawa Jelonki
 • Interests
  Wyżły weimarskie, Technologie, Lotnictwo
 • Occupation
  Programista

bartek_ww's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='kopiko']Jak można grać psem na emocjach ludzi? Niezbyt do końca Cię rozumiem! O co Ci człowieku chodzi? Przeczytaj dokładnie co piszę. Pozdrawiam.[/QUOTE] Zadałem kilka pytań na które nie odpowiedziałaś. Jak człowiek myślący mam prawo do wątpliwości. Moja przedmówczyni napisała również bardzo wyraźnie, dlaczego nie za darmo skoro i tak chce go wypuścić do lasu? Nie jesteś w stanie rozwiać wątpliwości i moim zdaniem wciąż to wygląda na próbę sprzedania pieska, grając na emocjach. Ustosunkuj się, daj na przykład namiary na tego Pana i odpowiedz na wątpliwości, które miałem w pierwszym poście. A i jeszcze jedno przeczytaj dokładnie to co napisałem, bo ja Twój post przeczytałem bardzo dokładnie.
 2. Coś tu nie pasuję. Spotkałaś zapracowanego człowieka, który nie ma czasu na nic, ale miał czas biegać po rynku. Poza tym, tak nie ma czasu, że zaprosił Cię do siebie i do tego poszliście razem do weterynarza. A wszystko to za karmę. Wierzę, w ludzi na tym forum, że nie są jeleniami. Jeżeli nie możesz sprzedać psa ogłoś się na allegro czy innym portalu, że oddasz w dobre ręce! Jak można grać psem na emocjach ludzi? Nigdy nie zrozumiem.
 3. Dzięki, Już prawie je normalnie, jest Kochany i cudowny. I na pewno o jego zdrowie zadbam, dlatego też piszę na tym forum i biegam do weta. Jakbym miał jeszcze jakieś pytania na pewno się zgłoszę :) Jeszcze raz dzięki za dobre słowo. PS, Nawet jeżeli okazał by się pseudo wyżłem, to w naszym domu i tak już znalazł sobie miejsce, w ciągu 5 dni stał się jego integralną częścią :) A i jeszcze jedno, na pewno nie był dobrze karmiony, skoro po 200g w ciągu dnia jest nabity jak balon. (dwa dni temu). Już zjada całe szczęście 220 dziennie, ale do optymalnej dawki jeszcze trochę brakuję. Pozdrawiam, Życz powodzenia mi i Korkowi :) I zapomniał bym, może komuś się przyda w przydatku gryzienia reaguję na Piii
 4. To był jednorazowy zakup, zamówiłem mu już bytowego RC. Jeżeli chodzi o hodowlę brałem go hodowli prywatnej. Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ to mój pierwszy wyżeł mam z nim trochę problemów :), ale byłem na to gotowy decydując się na niego. Od dwóch dni ma dwa razy w ciągu dnia jakiś amok, najgorsze jest, że gryzie przede wszystkim mnie oraz moją żonę. Nie mam zamiaru go bić czy stosować jakichś form cielesnych wychowania. Ma trzy zabawki do gryzienia + but. Niestety jego zainteresowanie jest nimi jest minimalne. Jakieś metody wychowawcze? Słyszałem o izolacji na 3 min. Pozdrawiam.
 5. Tak, tak mi powiedział hodowca (jeżeli chodzi o karmienie). Wczoraj kupiłem w weterynarza, PEDIATRIC JUNIOR LARGE DOG (Royal Canin), z tym, że cena tej karmy trochę mnie przeraziła (40zł 1kg). Dzięki za informację na temat mieszania karm, już dzisiaj drugi posiłek mu wymieszałem. Kupiłem mu jeszcze dzisiaj Royal Canin Educ. Co sądzie o tym przysmaku? I już ostatnie najważniejsze pytanie, wczoraj wyczułem w okolicy żeber zgrubienie długości ok 2 cm (nie jest ono na żebrach tylko po skórą). Co to może być? Dzięki jeszcze raz za odpowiedź.
 6. Witam, Z góry przepraszam, że pewnie dubluje post. Od wczoraj jest dumnym posiadaczem weimarka. Przerażałem naprawdę wiele forów i zakręciło mi się w głowie, możliwe, że przez to, że całą noc nie spałem, bo Korek (tak się wabi całą noc płakał i za wszelką cenę chciał dostać się do łóżka). Zastanawiam się na dwoma karmami, albo Royal Canin Maxi Junior, albo ARION PREMIUM PUPPY LARGE czy to dobry wybór? Wcześniej był karmiony Puriną Puppy. Chciałbym również spytać jakie dawki, hodowca powiedział, że dwie garści dziennie rano i wieczorem. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...