-
Posts
3288 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by renatka_s
-
Po raz ostatni przed świętami zagladam do Tuliczka, tak się życie ułożyło, że do przyszłego wtorku nie będę miała dostępu do internetu:-(,( nie wiem jak to przeżyję), mam nadzieję, że jak zajrzę tu po świętach to psinka będzie bezpieczna. Dlatego życzę wszystkim Wesołych Świąt, a pieskom, które potrzebują pomocy żeby jak najszybciej ją znalazły.
-
Tak bardzo bym chciała żeby na święta Tulik był bezpieczny, przejęłam się bardzo losem tego psa, bo zachowaniem przypomina mi mego Misia, który zawsze czeka ma mnie przy bramie jak gdzieś wyjeżdżam a gdy wracam to cieszy się jak wariat. Jestem taka bezsilna i nic nie mogę zrobić poza wsparciem finansowym:placz:.
-
Mój piesek to Misio, Misiek, Miś bo jest troszkę kudłaty, puszysty taka słodka przytulanka ale jak zacznie się wygłupiać to wołam na niego Bzik - chociaż ma 7 lat to czasami zachowuje się jak szczeniak :lol:
-
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
renatka_s replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Hej mam na imię Renata od 5-ciu lat mam kundelka Misia - obecnie Miś ma ok 7 lat, przygarnęłam go z ulicy i do tej pory nie mogę uwierzyć jak ktoś mógł pozbyć się tak mądrego psa.