Jump to content
Dogomania

ulya1991

Members
  • Posts

    45
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulya1991

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/1340889.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1410/1340889.jpg[/IMG][/URL] Śmieszy mnie jak śpi :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/1340883.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8440/1340883.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Asiaczek']Hahaha, z kilkoma gratisikami;) pzdr.[/QUOTE] no dokładnie kilka gratisów, których się nie spodziewałam :(
  3. [quote name='malawaszka']FredziaFredzia lepiej sprawdźcie[/QUOTE] Dokładnie lepiej zrobić usg. Żeby nowi właściciele nie mieli niespodzianki jak ja. Psa z gratisem
  4. [quote name='FredziaFredzia']O Matko, naprawdę?:crazyeye: Trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze! [/QUOTE] Niestety, naprawdę..
  5. [quote name='Asiaczek']Rozumiem, że wcześniej nie było wiadomo, żcy Lala jest w ciąży...? To w sumie 7 tydzień, czyli już powinno byc jednak widać, po suni. pzdr.[/QUOTE] Ja pierwsze co jak ją zobaczyłam powiedziałam jaka ona grubiutka. Poszłam dzisiaj do weta zrobiłam usg i wyszło co wyszło. Przypuszczałam, że to ciąża bo Lala na nic nie ma siły, nie jest w stanie chodzić po schodach, ledwo się rusza na spacerach.
  6. W poniedziałek ma aborcjo sterylkę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze..
  7. Moja przypuszczenia się potwierdziły. Lala jest w 7 tygodniu ciąży... Mnogiej ciąży........
  8. Wychodzę z nimi dwiema na spacery :) Mamy specjalną smycz dla dwóch psów :) na razie kiepsko im idzie chodzenie bo Megi strasznie ciągnie a Zuza (Lala) się strasznie wlecze i ledwo nogami przebiera :P ale nauczą się chodzić we dwie.
  9. Lala jest cudowna. Radosna, cały czas się uśmiecha i merda ogonkiem. Kochany tłuścioszek. Jutro idziemy do weterynarza, żeby ją obejrzał jeszcze raz. Lala spryciula zajęła legowisko Megi :eviltong: na szczęście Megi jakoś się tym nie przejęła. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/1340870.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4113/1340870.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/1340873.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2561/1340873.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/1340874.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3043/1340874.jpg[/IMG][/URL] śpią sobie :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/1340877.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9906/1340877.jpg[/IMG][/URL] Dupki podczas jedzenia ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/1340867.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6554/1340867.jpg[/IMG][/URL]
  10. Lala już w nowym domu! Pierwsza wspólna noc za nami, poranny spacer i pierwsza kupa na środku salonu haha :) Jest bardzo grzeczna, cały czas zaczepia, szturcha łapą żeby ja głaskać. Z moją sunią też w porządku. Na początku trochę na siebie powarczały ale już jest ok. Pewnie minie kilka dni zanim się dotrą. Teraz piją z jednej miski naraz i śpią na jednym łóżku. Jestem bardzo szczęśliwa bo na naszego kota w ogóle nie reaguje. Musimy trochę popracować nad kondycją bo po spacerze i wyjściu do domu po schodach strasznie sapie i ma dosyć, ale mamy na to mnóstwo czasu :) Pozdrawiamy! Całe psie łóżko zajęte :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/awfr.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/744/awfr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/1340858.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/567/1340858.jpg[/IMG][/URL]
  11. Mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie. Już nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę i wymiziam tą białą kulkę :)
  12. Tak oczywiście zgadzam się na wizytę i podpisanie umowy :) Jest to przecież normalna procedura w adopcji psa :) Tylko z okolic Szczecina do Krakowa trochę daleko. Ale pewnie macie kogoś zaufanego w Krakowie :)
  13. Piesek który był u mnie na domu tymczasowym znalazł nowy, cudowny dom. Czyli wszystko zakończyło się dobrze :) I jest pewne, że mogę zabrać do siebie Lalę. Skontaktuję się, żeby dogadać wszystkie szczegóły. Pozdrawiam
  14. Portosik poszedł do mojej koleżanki, także będę go widywać, będą relację i zdjęcia. Umowa ma być doniesiona do podpisania dla formalności. Sprawa jest nadal prowadzona przez OTOZ i na pewno zostanie doprowadzona do końca. Dom sprawdzony, nie pierwsza lepsza osoba, która napisała, że go chce. Trzymam mocno kciuki, żeby się szybciutko zaklimatyzował
  15. Portos ma już nowy dom! Jak ja kocham szczęśliwe zakończenia !
  16. Witam. Byłabym bardzo chętna przygarnięciem do siebie Lali. W styczniu tego roku uśpiłam moją 10 letnią samoyedkę miała raka żołądka z którym nic nie dało się już zrobić ;( Przygarnęłam kilka miesięcy temu, obecnie 10 miesięczną sunię siberian husky i poszukuję dla niej towarzystwa i kompana do dogtrekkingu. Samoyed był moim pierwszym psem i do tej rasy został mi ogromny sentyment. Jest tylko mały problem, aktualnie mam u siebie w domu pieska na domu tymczasowym i nie wiadomo kiedy znajdą się jacyś chętni na jego adopcje :( Niestety jak bardzo chciałabym wziąć do siebie Lalę tak myślę, że musiałaby poczekać jeszcze trochę w hotelu do puki nie znajdzie się domek dla tego psiaka na DT. Nie wiem czy byłoby to dla niej dobre. Czekać do dotąd kiedy ja będę mogła ją zabrać w momencie kiedy na pewno o tak cudną sunie będą się ludzie zabijać. Proszę mi napisać, czy Lala jest w pełni zdrowa? Choć z opisu wynika, że musi mieć tylko zabieg sterylizacji, więc chyba tak. Pozdrawiam
  17. [COLOR=magenta][B]Pies jest naprawdę cudowny, i cały czas czeka na dobą osoba która odmieni jego życie, przygarnie i da miłość i zainteresowanie. Zasługuje na to z całego serca. Jest cudownym psem, który na pewno odwdzięczy się miłością![/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/1340821.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9656/1340821.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/411/1340828.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5111/1340828.jpg[/IMG][/URL]
  18. 23.11.2011 będąc na wieczornym spacerze ze swoim psem przyplątał się do nas nieduży piesek. Miał na sobie obroże i kaganiec. Na obroży podane jest imię psa- Portos i numer telefonu. Telefon przez dłuższy czas był wyłączony lecz udało nam się skontaktować z właścicielką. Okazało się, że obecna właścicielka psa nie chce. Podobno warczy na jej dwójkę dzieci, zresztą kobieta mieszka sama, ma na utrzymaniu dzieci i na psa ją nie stać. Więc postanowiła się go pozbyć... Powiedziała, że mamy mu znaleźć nowy dom... Pies ma książeczkę zdrowia, ma 3 lata. Jest bardzo spokojny, na kota i inne zwierzęta w domu nie reaguje. Jest bardzo zadbany, na czystą wyczesaną i podciętą sierść. Widać, że jest zdrowy. Bardzo wesoły. W stosunku do suk bardzo spokojny, choć jak moja sunia mu zajdzie za skórę, męcząc go za bardzo (jak to szczeniak) potrafi warknąć. Może ktoś z was miałby pomysł jak pomóc. Pies narazie jest u mnie, ale nie mogę go zatrzymać. Proszę o jakąś pomoc, pomysły. Schron to ostatnie miejsce gdzie bym go zawiozła.. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Mam nadzieję, że szybko uda się dla niego znaleźć DS. Bo jest naprawdę cudownym psiakiem i zasługuje na szczęśliwy, kochający dom. Jest idealny psiakiem do bloku. Na spacerach dotrzymuje tępa mojemu psu (siberian husky) także nadaje się dla ludzi którzy lubią ruch. Zalety: - łagodny wobec ludzi - nauczony czystości - łagodny w stosunku do innych psów i suk - łagodny w stosunku do kotów i innych zwierząt domowych - energiczny i radosny - nie załatwia się w domu - grzecznie zostaje sam w domu - straszny pieszczoch Wady: Na razie ich nie widać, lecz gdy ktoś puka bądź dzwoni do drzwi podnosi alarm i szczeka, ale nie rzuca się na osobę która wchodzi tylko wita skacząc i merdając ogonem. [IMG]http://http://imageshack.us/photo/my-images/818/1340773.jpg/[/IMG][IMG]http://http://imageshack.us/photo/my-images/818/1340773.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/818/1340773.jpg/[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/1340773.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/451/1340773.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/1340786.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1874/1340786.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/1340778.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/195/1340778.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/1340768.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6371/1340768.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][B]Bardzo proszę [U]o jaką kolwiek pomoc. Jest to pierwsza taka sytuacja, nie mam za bardzo pojęcia gdzie i w jaki sposób ogłaszać psa! Bardzo proszę o ogłoszenia![/U][/B] [/URL]
  19. Pies waży 12 kg i ma ok 40 cm wysokości. Do kota nie przejawia żadnego zainteresowanie musiał mieć z kotami kiedyś styczność. Szczur i świnka morka też go nie interesują. Został dzisiaj na godzinę sam w domu nic nie zniszczył był grzeczny. Jest nauczony czystości, załatwia się tylko na spacerze. Kilka zdjęć: [URL]http://imageshack.us/f/818/1340773.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/542/1340778.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/593/1340779.jpg/[/URL] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/535/1340786.jpg/[/url]
  20. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/1340768.jpg/"][/URL]Wczoraj tj 23.11.2011 będąc na wieczornym spacerze ze swoim psem przyplątał się do nas nieduży piesek. Miał na sobie obroże i kaganiec. Na obroży podane jest imię psa- Portos i numer telefonu. Telefon przez dłuższy czas był wyłączony lecz dzisiaj rano udało nam się skontaktować z właścicielką. Okazało się, że obecna właścicielka psa nie chce. Podobno warczy na jej dwójkę dzieci, zresztą kobieta mieszka sama, ma na utrzymaniu dzieci i na psa ją nie stać. Więc postanowiła się go pozbyć... Powiedziała, że mamy mu znaleźć nowy dom... Pies ma książeczkę zdrowia, ma 3 lata. Jest bardzo spokojny, na kota i inne zwierzęta w domu nie reaguje. Jest bardzo zadbany, na czystą wyczesaną i podciętą sierść. Widać, że jest zdrowy. Bardzo wesoły. W stosunku do suk bardzo spokojny, choć jak Megi (mój pies) mu zajdzie za skórę, męcząc go za bardzo (jak to szczeniak) potrafi warknąć. Może ktoś z was miałby pomysł jak pomóc. Pies narazie jest u mnie, ale nie mogę go zatrzymać. Proszę o jakąś pomoc, pomysły. Schron to ostatnie miejsce gdzie bym go zawiozła.. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] zdjęcie Portosa [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/821/1340768.jpg/[/URL]
×
×
  • Create New...