Ja ze spokojem podeszłam do zmiany, bo miałam nadzieję, że to się wszystko jakoś wyjaśni i będzie dobrze. Niestety nadal nie mogę się połapać co jest gdzie. Najbardziej mnie denerwuje, że nie ma żadnej informacji od administratorów, albo ja jej nie mogę znależć, dotyczącej nowych zasad/regulaminów itd. Nie wiem jak szukać bazarków, nie mam połowy wątków... Można było do wszystkich użytkowników wysłać przed zmianami informację o planowanych zmianach i nowych zasadach. Przepraszam Basiku, że się na Twoim wątku wywnętrzniam, ale zeżliłam się dzisiaj....