Myslalam, ze ta firma jest bliżej wylotu z miasta,rozgladalam się w niedzielę jak przejezdzalam tamtędy. Ale przy stacji benzynowej to jest naprawdę niebezpiecznie, faktycznie b.duży ruch samochodowy, tramwaje jeżdżą i jak nie ma korków auta pędzą. Trzeba jej zrobić ladne zdjecia i szukać domu koniecznie.