-
Posts
3978 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shilomaniak
-
Dawać zdjęcia z dzisiaj:mad:. Dziecko, psa i męża trzba dotleniać.
-
Shila chyba coś po kryjomu wącha, strasznego speeda dostała,wróciliśmy ze spacerku/1,5 godz./, zabawy z psami, pływanie w bagnie i w czymś nienazwanym ale za to z zapachem co jak co, Coco to nie było, w tak zwanym międzyczasie olała blabladora na smyczy" bo mój pies jest nieodwoływalny", przeszliśmy koło niego obserwując piękno przyrody nawet nie zaszczyciwszy tak niegrzecznego psa spojrzeniem. Zdjęcia są , ale ma je moja lepsza połówka, co jak wróci z pracy to je umieści na wątku. Yorka obeszła szerokim ukiem. Wróciła zjadła co jej i pokazuje tęsknie na rower, chyba chce do lasu, a ja już zrzuciłem 8 kilo, jak się ludziom pokażę, ale wstyd, pies mnie zamęczy niech wszyscy wią kto się przyczyni do mojego zejścia. Wczoraj zaliczyliśmy autobusem[ tak to się podobno nazywa, stary rozpadający się potwór] samą stolicę z jej centrum, widzieliśmy PKiN, poprzechodziliśmy sobie przez Marszałkowską kilka razy, straasznie dużo samochodów/ ale dobre ćwiczenie, bo u nas na wsi jeden pojazd raz na pół godziny, a tu jadą , jadą, jadą trzeba się napracować coby ogarnąć hasło ulica, będę musiał częściej zaliczać centrum, dobra szkoła dla psa. Zaliczyliśmy kawiarnię i skubana chyba poczuła że zamawiam kawę z mlekiem, bo jak maszerowałem do stolika pacnęła mnie nosem tak że zostało sporo mleka i zlizała ze spodka.Zdjęć z miastowego psa nie będzie, nie było chętnych [ Shilka pojechałą na wycieczkę w kagańcu Maszera" jaki groźny pies, czy mogę pogłaskać"]. Opanowaliśmy powroty psa w lesie , trzeba tylko mówić jak wróci, "jaka piękna, jaka mądra, jaka śliczna",tylko palce skrzyżować za plecami a ta naiwna łasa na komplementy, to wraca żeby ją chwalić- też metoda, chyba ją opatentuję
-
No się rozfotografowałaś pourodzinowo, chyba galeria Rufiego będzie największa na dogo:evil_lol:. A zdjęcia ładne no i psiur twarzowy, my tych piesów nie spotkaliśmy u Was na spacerze, gdzie je pochowałaś? Ale towarzycho fajne , pełny przekrój kolorów i wielkości.
-
Boziu broń abym podsyłała "cudowne kuracje":shake:. Ponieważ sama czytam o "nużycowych" psiakach wkleiłam link do mojego wątku tylko gwoli lektury:roll:. Cieszę się, ze jest lepiej a pomysł DT=DS to tak, dla rozluźnienia atmosfery :lol:
-
[quote name='holmina']to tak jak mój,,,,jakby złodziej wszedł do domu to pewnie gdyby potrafił postawiłby kawe i ciacho,,,,,,ale jak zobaczy nawet z daleka psa na dworze to chce od razu ukatrupić!teraz uczy sie przyjazni z innymi pieskami ale nie jest łatwo,,,[/QUOTE] No i ma rację, od łapania złodziei jest nasza dzielna policja, a obce psi niech się nie plączą koło Pańci:evil_lol:. .
-
Tak zupełnie przypadkowo tu trafiłam, ale słowo "nużyca" spowodowało, że przeczytałam cały wątek. Ja mam zaadoptowaną sunię po nużycy, jej historię możecie sobie w wolnej chwili przeczytać: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195552-Shila-pogromczyni-Nu%C5%BCycy-Grzybicy-i-Krzywicy-W-NOWYM-EKSTRA-DOMKU%21%21%21-DZIEKUJEMY%21%21%21[/URL]. Opiekunka Shili przeszła drogę przez mękę, ale sunię uratowała i wyleczyła. Może coś z jej metod i sposobów okaże się przydatne (np. czasami zamiast wsadzać psa do wanny owijała go mokrym nasączonym płynem leczniczym szlafrokiem i czekała aż toto wyschnie - przy dużej wadze psa pomysł niegłupi). Dobrze by było, gdyby DT podjął decyzję o zostaniu DS dla Leosia :lol:. Wiem, jak bardzo ciężko było rozstać się z moją Shilą "wstępnej mamie". Wychowywany od szczeniaka psiak, jeszcze taki chory i z takim wdziękiem poddający się leczeniu - to nie do zapomnienia ( i chyba zawsze nie do odżałowania). Pozdrawiam i życzę zdrowienia :lol:
-
Ha, zdążyłam i ja na wieczór :lol: "...więc żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy, niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz..." :lol:
-
Tak, kamizela super nam się sprawdza wieczorową porą, gdy mąż zabiera Shilę na przebieżkę rowerową. Mam tylko nadzieję, że latem nie będzie w niej pannie za gorąco - bo to jednak sztuczywo :shake:. Ale bezpieczeństwo najważniejsze, jeszcze pomyśliwam nad jakimś "zadnim"odblaskiem ale nic mi nie przychodzi do głowy (światełko na ogonie? :evil_lol:)
-
Forum pomocy retriverom Złoty Pies
Shilomaniak replied to psolubna's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dla nas cała Shila to rewelacja :iloveyou: -
Forum pomocy retriverom Złoty Pies
Shilomaniak replied to psolubna's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Odwiedzam taki miły wątek :lol:. Moja Shila jest taka podobna do Murzynka, w pierwszej chwili myślałam, że to jej zdjęcie. Będę zaglądać od czasu do czasu i zapraszam na watek Shili http://www.dogomania.pl/forum/threads/195552-Shila-pogromczyni-Nu%C5%BCycy-Grzybicy-i-Krzywicy-W-NOWYM-EKSTRA-DOMKU%21%21%21-DZIEKUJEMY%21%21%21