Jump to content
Dogomania

DT Iwa

Members
  • Posts

    972
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DT Iwa

  1. A no ot to Olka w tym tygodniu :chaos::chaos: nawdychała się za dużo majeranku hehehehe:eviltong::eviltong:
  2. Olek on jest wychowany :diabloti: na swoj sposób:diabloti:
  3. :ylsuper::ylsuper::ylsuper: dokładnie to są przebiegłe bestie :diabloti: ale nie tak przebiegłe jak ja :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  4. Damy rade! :evil_lol::evil_lol:
  5. Oj nie znajdzie już tak długo czeka więc te pare dni poczeka już blizej jak dalej:lol:
  6. zawsze i wszędzie nawet wśród psów jest król julian :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Ten hop to uparty hop jak powie nie podchodz to ujjjj nie podchodz :diabloti:
  8. Misu hopaj do góry musisz zacząć z powrotem skakać :multi::multi:
  9. Trzymam nadal i mocno nie puszczam :thumbs::thumbs::thumbs:
  10. Rozkecił się Rudy na maksa:lol::lol::lol::diabloti:
  11. Musze pomyśleć nad tekstem, Iwonko a wiadomo coś bo Brosia była pod uwagę brana i dwa inne psy wybrali pańswo już jakiegoś? :roll: Martuś muszę weny twórczej dostać i w tedy Brosie opisze:lol:
  12. Ramzesku hop kochany do góry!!!!:loveu:
  13. Bonus kapcie????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: super pięknie aż miło się czyta że nasz Bonus uczony wielki PAN;);););)
  14. Król julian :evil_lol::evil_lol:
  15. Ale grunt że jest i czeka i dopytuje trzymam kciuki:roll::roll:
  16. dzieńdoberek:p pozdrowienia od Brosia Inezki i (kota)
  17. heheheeheh stoimy na klatce z Olą i polarem i tak patrze patrze olka co ty masz na kołnierzyku a ta patrzy a to glut polar Paskudooooo:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  18. Iwonko Nowemu nowemu już się dostało pierwszego dnia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. trzymaj sie Brosiu już niebawem już ni długo ktos cie wypatrzy:cool1::cool1:
  20. mój najdroższy ( brzmi to jak oświadczyny) hehehe hop hop oby telefony oszalały :evil_lol::evil_lol:
  21. OOO:crazyeye::crazyeye::crazyeye: znowu!!!!!! Już myślałam że szczeniaki się skończyły!:roll::roll: ale co tam szybko znów pójdą :lol::lol:
  22. Gady jedne ten bros z Inez pogotowałam miesko ale i suchą do tego zasypałam miesko pieknie zjedzone sucha na około misek układana :mad::mad::mad:
  23. Nie ma za co, choć tyle dla mojego ulubieńca moge zrobić żałuje tylko że nie mieszkam tam na szerokiej bo codziennie bym go zabierała do domu :eviltong::eviltong::eviltong: Ramzes to moja miłość i zrobie dla niego wszystko:eviltong::eviltong:
  24. Moris uwielbia zabawy z Brosią :loveu::loveu::loveu: ale żwirek mu w gusta nie przypadł :cool1::cool1:
×
×
  • Create New...