Musze pomyśleć nad tekstem, Iwonko a wiadomo coś bo Brosia była pod uwagę brana i dwa inne psy wybrali pańswo już jakiegoś? :roll: Martuś muszę weny twórczej dostać i w tedy Brosie opisze:lol:
heheheeheh stoimy na klatce z Olą i polarem i tak patrze patrze olka co ty masz na kołnierzyku a ta patrzy a to glut polar Paskudooooo:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
Nie ma za co, choć tyle dla mojego ulubieńca moge zrobić żałuje tylko że nie mieszkam tam na szerokiej bo codziennie bym go zabierała do domu :eviltong::eviltong::eviltong: Ramzes to moja miłość i zrobie dla niego wszystko:eviltong::eviltong: