-
Posts
972 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DT Iwa
-
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciliśmy z Krakowa wizyta inezki z wilczurem przebiegła wyśmienicie ona go udziabała w pychol a wilczur padł na podłogę ze strachu i potem tylko go zaczepiała, ale do zabawy Albert biedak poszedł do siebie na posłanko a ta wyginała się przednim zachęcająco aby szedł się z nią bawić :evil_lol::evil_lol: zaś w Wolbromiu u babci Niusi Inezka czuła się jak u siebie na podwórku cały dzień wystarczyło ją zawołać i już była obok ale bramka była zamknięta:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: więc jednym słowem wróciliśmy cali i zdrowi ale bardzo zmęczeni:eviltong::eviltong: -
Bernardyn - tym razem nie będzie łatwo.Ma dom.
DT Iwa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Baster jesteś bez szans :diabloti::diabloti::diabloti: Jeśli nikt sie nie podda ujarzmić byka to musisz odpuścić :diabloti: -
Witam cię kochanie moje:loveu: Jak tam są jakieś telefony do naszego pięknisia? Do Inezki nic nie ma żadnych pytać nic może Ramzesikowi się uda:loveu:
-
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Witamy. Inezka dziś jedzie na wycieczke do Krakowa do większego kolegi Alberta wilczura i Bros też, będzie armegedon jak Inez go udziabie :diabloti: a najgorzej będzie jak ucieknie w krakowie nie mam szans jej złapać :shake::shake: Już jej z rana zapowiadam tylko spróbuj mi spikolić to po Krakowie ganiać za tobą nie bede a ona leży patrzy i obmyśla plan :diabloti::diabloti::diabloti: Potem do babci Niusi poszaleć na podwórko Inez to urodzona autostopowiczka najlepiej czuje się w aucie i to na przednim siedzeniu :evil_lol::evil_lol: -
Piekne:loveu::loveu::loveu: ale z nich są kluski :-o moment jak branie będą mieć :lol::lol::lol:
-
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Witamy. U Inezki wszystko ok prócz tego że skubana się rozkręciła gryzie wszystkie psy do okoła nie popuści żadnemu chyba bede musiała sie zastanowić nad kagańcem dla niej tak gryzie :shake::shake: bo zaczynają być już problemy na dworku, sąsiedzi ci co ją znają śmieją się że mała uczyła się od samego mistrza że dobrze że nie dostępna, ale ci co ją nie znają niestety japa 5/10!!!! ' Telkefonów brak pytań brak !!! Inezka zaczeła puszczać sierść cała dupka w podsierściu puch jeden wielki puch :roll::roll: -
Czy maleństwa trzeba wykarmić ? Jeśli tak to ja je wykarmię ile ich jest? :roll:
-
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
ona robi to z gracją - jak wąż pochyla łepek na bok i pyszczek otwarty zęby na wierchu dawaj do ataku ale jest cudowna jak jej się auto otwiera to ona jedziemy jedziemy układa sie na przednim siedzeniu i ani rusz bo ona już jedzie i zapiera sie jak mówie Inez nigdzie nie jedziemy musze ją na rękach nieść do domu:roll::eviltong: -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Niestety przyszedł pare dni temu kominiarz Inez ugryzła go w biegu, wczoraj był pan z ADM i też go dziabła w biegu, tego pana akurat to zabolało, pan do łazienki a ta żmija z nim dawaj noge, dawaj noge :angryy::angryy: A pan do mnie niech pani ją gdzieś zamknie bo coś mnie nie lubi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: w sumie dobrze że nie daje się obcym ale że gryzie to już nie zabardzo:roll::roll::roll: -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Inula waży 8.5 kg wiec chyba sie nie bardzo nadaje na mikro:shake: -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Inez mała żmija jadliwa:roll: Ugryzła pana w noge:shake: -
Jezu faktycznie moja wina kopiowałam z pierwszej strony naszego schroniska to nic tak tez może być :roll::roll::roll::roll:
-
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Więc hop moja maleńka po domek ogłoszenia już aktywne ;);) Już wszystko zrobiłam co w mojej mocy :p Fotograf był na fotki czekamy ogłoszenia kupiłam wiec tylko czekamy:cool3: -
Domyśliłam się :roll:
-
Poproszę o propozycje tekstu na ogłoszenie Brosi ja ostatnio jestem zabiegana i nie mysle racjonalnie wiec jak by która cosik ułożyła to podajcie tu ja kupie brosi pakiet ogłoszeniowy ;)
-
Iwonko na ciebie jest to ogłoszenie ale ci dałam roboty musisz je aktywować wszytkie :oops::oops: Ja wziełam wszystko na Inezke. Przepraszam że dałam ci dodatkowej roboty. Iwonko ja w ogłoszenia podawałam twoje dane a tam są dane imię Monika zmieniałaś ???? telefon twój ale imie nie te
-
To było moje ogłoszenie, bo oprócz pakietów również wcześniej go ogłaszałam :roll: a czy ładnie na smyczy chodzi ze mną tak wiec tak napisałam :roll:
-
Ja te podkłady miałam dla szczeniaka ale Żwirek jednorazowo by go zlał aż wykręcać by szło nie wiem czy w ogóle zrobi na to :roll::roll:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ooooo Kur......a szkoda słów podziękował za taką niespodzianke :shake::shake::shake::-(
-
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy;) -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
1.[url]http://katowice.gumtree.pl/f-Zwierzaki-W0QQCatIdZ9124[/url] - aktywacja poprzez maila 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/953...a-jak-aniolek/[/url] 3. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/9...a-jak-aniolek/[/url] 4. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-aniolek,59334[/url] 5. [url]http://tablica.pl/oferta/mini-sunia-...ek-IDN4Z9.html[/url] 6. [url]http://www.eoferty.com.pl/mini_czarn...ek_278360.html[/url] 7. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/szukaj/polska/oddam_za_darmo[/url] - aktywacja poprzez maila 8. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...k-id36952.html[/url] 9. [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/[/url] - czeka na akceptację moda 10. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...bie-zdroj.html[/url] -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Tak tak na ślaskie :cool1: -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
DT Iwa replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam wam moje piękności które otrzymałam od OLI która zobaczyła go i wiedziała że musi być mój a o to szczur KISIEL [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1339/53c672d53fcfde44.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1339/53c672d53fcfde44.jpg[/IMG][/URL][/URL] Ola to jest rasowiec odmiana Bumbo niebieski "dzięki" -
:haha::haha: a rudy jak widać nie wybiera się nigdzie ...... a juz napewno nie na tamten świat :shake::shake::shake:
-
zaniedługo żwirek na gołej podłodze będziesz spał :mad: