Jump to content
Dogomania

Bejkowa

Members
  • Posts

    486
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bejkowa

  1. Szkoda :-( A i tak poproszę foteczki :cool3:
  2. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Ujć , przypomniało mi sie dopiero o jakiejś pierwszej w nocy :mad: Hmm , pomyślmy . Jutro obiecuję dodam :cool1:
  3. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='kamilka91']Jedna, ale urocza :) Choć z miłą chęcią zobaczyłabym więcej... ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Tylko jedna foteczka...? pzdr.[/QUOTE] [quote name='ania90']wiecej fotek prosze ;)[/QUOTE] Jeee ! Czyli ktoś tu jeszcze zerka :D A no , dziś wieczorem dodam jakieś foteczki :D
  4. Ewelina , dawaj na krajówkę do Płocka w maju :eviltong: Poproszę nowe fotki Icika i Alexa :D
  5. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [IMG]http://i49.tinypic.com/fmt5b4.jpg[/IMG] Przypominamy się fociszką :razz: Podczas wykonywania komendy "stópki"
  6. Ale ślicznie Doti wygląda :loveu:
  7. Świetny trup ! :loveu:
  8. [url]http://i666.photobucket.com/albums/vv30/kaskaSz/Foxi/IMG_1415.jpg[/url] - mam taką samą klatkę dla królików :razz: Bejka też zawsze czatuje obok niej:cool3: Dziś zrobię focie , to ci pokażę :cool3:
  9. [quote name='HexaWHWT']Ja kupiłam. Jak mi się aparat naładuje :eviltong: dodam do galerii.[/QUOTE] No to będę czekać :lol:
  10. [quote name='HexaWHWT']Ja tam wolę z DS :eviltong: czekam na szelki miętowe oczywiście :loveu: Mój poprzedni rogz nawet już się zaczął psuć, a drugi jak nowy. Więc zdarza się, że był fabrycznie źle zrobiony. Magda - ja robię sama jak jestem spłukana, a męczy mnie brak posiadania nowej obroży czy smyczy dla psa :evil_lol: Nie jest to takie trudne jak się wydaje ;) Ja zrobiłam ostatnio żółtą, jednolitą.[/QUOTE] Ehh , nie mam materiałów :shake: I chyba nawet nie byłabym w stanie zrobić sama obroży.Brawa :multi:Pokazuj nam szybko tą obróżkę !
  11. [url]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/_DSC3656copy.jpg[/url] omg *.* Lece bo chce ... :D
  12. Świetne zdjęcia :loveu: [url]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/_DSC3655copy.jpg[/url] - meega :loveu:
  13. [quote name='A&L']Mnie się większość furkidz baaaardzo podoba :)[/QUOTE] Wcale się nie dziwię . Furkidzy podobają się też mojej mamie :evil_lol: Powiedziała że jak będę mieć kaskę , to mogę zamówić mojej jakiś zestaw :multi:
  14. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='HexaWHWT']rób co chcesz. :watpliwy: i nie powiedziane, że byłaby otruta od razu.[/QUOTE] Ależ tak.Radzę wejdź sobie w dział "żywienie" i w post "Taste of the wild" i sobie poczytaj jak chcesz , nikt nie zmienia karmy , i ja nie będę skoro mój pies ją uwielbia , ma super hiper skład :lol:
  15. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='HexaWHWT']Problem?! dziewczyno, poczytaj o tym lepiej i o salmonelli również. Napisałam ,,bodajże" ale mimo wszystko mówiłaś, że ten worek schodzi Wam dość szybko. Badasz każdy worek który kupujesz? nie wolisz zrezygnować z kupowania tej karmy? Nie obchodzisz mnie tu Ty, tylko Bejka, bo to też pies nie ważne, że Twój ale raczej warto byłoby Cię o tym poinformować zanim będziesz BYĆ MOŻE truła psa. Wszystko tu jest pod znakiem zapytania bo wiem jak bardzo mnie nie lubisz i wzięłabyś to z góry i że osądzam Cię o to, że karmisz psa salmonellą. Ale rzuć na to oko, przynajmniej dla psa.[/QUOTE] Boże.Po pierwsze gdyby totw miał salmonellę to Bejka już dawno byłaby otruta.A od dłuższego czasu wiem o serii zarażonej , i worki które je Bejq nie są zarażone bo je sprawdzam.I nie mam zamiaru zmieniać tej karmy bo raz zdarzyła się wpadka , po za tym ta karma ma świetny skład i nie zmienię taj karmy :lol:
  16. Boska Dotka :loveu:
  17. Mówię o Hippie Elephants [url]http://furkidz.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_2fd50a57afd9567c73fd95812efabf33.jpg:loveu:[/url] ta obrózka jest meega śliczna , jak będę mieć kase zamawiam komplet :loveu:
  18. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='HexaWHWT']Dzięki, że mnie uprzedziłaś ;) wór? wcześniej pisałaś, że karmisz ją tym już koło pół roku, a jeszcze wcześniej, że szybko zjada Ci wór 3kg bodajże...więc wór? raczej worki...tylko czy aby na pewno każdy sprawdzałaś? radzę przyjrzeć się temu bardziej.[/QUOTE] Ale czy to jest jakiś problem ? A po pierwsze ja kupuje worki 7 kg a nie 3 ... Spokojnie , nie martw się o nas , worek nie ma salmonelli
  19. Bierz koniecznie aparat ! :p
  20. A z Bejkowych łap wyciągnęłam tyyyle włosów że hoho , już się nie mogę doczekać kiedy będą jej wyrastać igiełki :D Ee tam , poproszę o focie :D
  21. Ja właśnie dziś zerwałam cały włos z Bejkowych łap , na przednich włos ma gdzieś ze 2-3 cm :evil_lol: I zrobiłam pół na pół tj połowę trymerem , połowę ręcznie , i podcięłam później żeby wyrównać :cool3: Jutro mnie czeka wytrymowanie firanki i główki , bożee ( chce wszystko zrobić na fryz "szczeniaka") :p Kiedy nowe zdjęcia :> ?
  22. [quote name='westie_justa']ogromnie Ci dziękuję, to miło słyszeć takie pochwały. To gratuluję podjęcia się takiej lekturze :eviltong: tez czasami przegladam pierwsze strony;)[/QUOTE] Na prawdę wy jesteście po prostu super ! Mam nadzieję że kiedyś będziemy mogły się spotkać i pójść na jakiś spacerek :razz: No , duża ta lektura , ale przyjemnie się czyta te posty , i ogląda fotki ;) Justa , mam pytanko , ty Dotkowe łapki to trymowałaś ręcznie czy trymerem ?
  23. Łee , z naszym nic się nie dzieje , kupiony został na początku roku , i nie widać prawdę mówiąc śladów użytkowania.Zakochałam się w furkidzowej obróżce , muszę ją kupić , bo jest bossska , ale na razie kasy nie mam ;(
  24. Ja was po prostu podziwiam ! :multi: Jesteście super drużyną , jest mało osób które robią cokolwiek z westie , a ty robisz coś z Dotką cały czas , brawo Justyś !!! :multi: A ja wzięłam się za obejrzenie i przeczytanie całej galerii Dotki :)
  25. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='laki']Zajrzyj tutaj: [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533288_3100971177830_918998089_n.jpg[/URL] w niektórych partiach TOTWu stwierdzono salmonellę, sprawdź swoją partię![/QUOTE] Sprawdziłam.Nasz wór nie ma salmoneli ;)
×
×
  • Create New...