Jump to content
Dogomania

oddechmotyla

Members
  • Posts

    535
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oddechmotyla

  1. Nie mogę się doczekać aż go zobaczę i przytulę :) Już kupiłam mu puszeczkę na przywitanie bo pewnie chudzinka z niego...
  2. Karli to Dżasper oczywiście psiak ma chip i jutro przejeżdża do naszego schroniska :)
  3. i na bazarek dla Diunki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219570-Prezenty-pod-chink%C4%99-i-nie-tylko-Diunka-zbiera-na-karm%C4%99-i-leki-do-21.12.11-g.20.00?p=18210957#post18210957[/url]
  4. Dzisiaj ugotowałam jej pierś z kurczaka z ryżem to panienka wybrała samego kurczaka :) ale przynajmniej cokolwiek zjadła i puki co nie zwróciła :multi: Zapraszam na bazarek dla Diunki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/219570-Prezenty-pod-chink%C4%99-i-nie-tylko-Diunka-zbiera-na-karm%C4%99-i-leki-do-21.12.11-g.20.00?p=18210957#post18210957[/url]
  5. Zapraszam na bazarek dla Diuneczki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/219570-Prezenty-pod-chink%C4%99-i-nie-tylko-Diunka-zbiera-na-karm%C4%99-i-leki-do-21.12.11-g.20.00?p=18210957#post18210957[/url]
  6. [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/883/p1140559y.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5532/p1140562.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6719/p1140564.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8481/p1140593u.jpg[/IMG]
  7. [quote name='lanka']kurcze w sobote bylismy z Szarikiem[/IMG] na spacerze!!!! co sie stało????? :( :( ;( [IMG]http://tnij.net/FJZ5[/IMG][/QUOTE] Magda (weterynarz) na porannym obchodzie znalazła go w boksie, leżał na ziemi i potwornie wył, nie był w stanie wstać, miał potworną biegunkę... Pani doktor podjęła decyzję o eutanazji. [*]
  8. Nie mogę się doczekać wieści o Kostusiu, ciekawe jak sobie chłopak radzi :) Zapraszam na wątek mojej tymczasowiczki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/219560-Diunka-8-lat-w-schronisku-czeka-na-nowych-w%C5%82a%C5%9Bcicieli-w-DT-Olsztyn[/url]
  9. Zapraszam na wątek Diunki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/219560-Diunka-8-lat-w-schronisku-czeka-na-nowych-w%C5%82a%C5%9Bcicieli-w-DT-Olsztyn[/url]
  10. Diunka ma ok 12 lat z czego 8 spędziła za kratami schroniska !!! Kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją w klatce (3 lata temu) była bardzo przestraszoną, ale ciągle machającą ogonem psinką, bez wahania otworzyłam jej boks i ku mojemu zdziwieniu mimo, że klatka była otwarta na oścież ona biegała tylko w jedną i w drugą stronę przy wejściu i nie zamierzała wyjść. Każdy pies w schronisku marzy tylko o tym żeby opuścić klatkę ona się bała, nie znała świata, nie wiedziała co ją spotka i czego ma się spodziewać... w boksie czuła się bezpiecznie w końcu to był jej "dom" od 5 lat. Przychodziłam do niej każdego dnia i dzięki smakołykom i małej pomocy koleżanki z boksu, która nie stroniła od czułości Diunka wybrała się na pierwszy spacer o wielu lat... Ciągle coś wąchała, rozglądała się na wszystkie strony i trzymała się blisko mojej nogi, w lesie nabrała trochę pewności siebie i zaczęła się przytulać. Tak ze spaceru na spacer stawała się coraz odważniejsza i weselsza Niestety w życiu tej małej psinki wydarzyła się kolejna tragedia... sunia została bardzo dotkliwie pogryziona, miała wiele małych ran, ale szyje miała praktycznie obdartą ze skóry i straciła kawałek ucha Walczyliśmy o nią wiele tygodni, sunia zaskakiwała swoja pogodnością mimo ogromnego cierpienia Rany się zagoiły i po wypadu zostały tylko blizny, ale od pewnego czasu sunia bardzo schudła i nie miała apetytu, postanowiłam wziąć ją do domu tymczasowego. Diunka jest bardzo słaba i potwornie chuda, przez pięć dni nic nie jadła, a jak troszeczkę zjadła wszystko zwróciła... Biegunka i wymioty bardzo osłabiły organizm, sunia dostaje teraz kroplówki, leki i jest na diecie, miała dzisiaj robione wszystkie badania (krew, USG, RTG). Bazarek dla Diunki: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/219570-Prezenty-pod-chink%C4%99-i-nie-tylko-Diunka-zbiera-na-karm%C4%99-i-leki-do-21.12.11-g.20.00[/url][/U] A o to Diunka jeszcze w schronisku: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6929/p1140402.jpg[/IMG] Pierwsza noc w domu : [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9062/p1140492.jpg[/IMG] i spacer z nowymi współlokatorami [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9676/p1140517v.jpg[/IMG] z tymczasową Panią [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8523/p1140558n.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/782/p1140531a.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6711/p1140535.jpg[/IMG] [SIZE=4] Jeżeli chcesz dać dom na stałe tej pięknej suni zadzwoń : [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]798837382 - Ludwika [/COLOR][/SIZE][SIZE=4]lub napisz : [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][email protected][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, wizyta przed i po adopcyjna [/SIZE]
  11. Tam wgl nie ma czytnika dopiero jak rozmawiałam z Izą z TOZu to załatwiła czytnik... Najgorsze jest to, że może tam siedzieć już ok roku bo jak dzisiaj Pani dyrektor zadzwoniła do "właściciela" to powiedział, że Dżasper zaginął im 3 tygodnie po adopcji i jakoś im z głowy wyleciało żeby schronisko poinformować... :angryy: No nic najważniejsze żeby go zabrać z tego łańcucha... nie mogę się doczekać aż go zobaczę, chociaż wolała bym oglądać zdjęcia jak leży na kanapie :( Przypomniałam sobie, że jest jeden plus... dzisiaj poszedł kolejny szczeniaczek (jamniczkowata psinka) do adopcji trafił do bardzo fajnej rodzinki, miałam okazję porozmawiać dłużej z nową właścicielką i jej dziećmi bo szłam z nimi od przystanku do schroniska :)
  12. Ramzes i Szarik za TM [*] ;( Diunka jutro będzie miała wszystkie badania, dzisiaj dostała leki, ale nie czuje się za dobrze. Bejotka ten psiak w Jonkowie to Dżasper, będziemy organizować transport do naszego schroniska ;( Same złe wieści... ;(
  13. [quote name='oddechmotyla'] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/796/zdjecie0246.jpg[/IMG][/QUOTE] Sara już w nowym domku :) Za to dostałam właśnie smsa, że bardzo pilnie potrzebny jest DT albo DS dla psa w typie owczarka niemieckiego znalezionego wczoraj na drodze. Pies ledwo żywy dostał antybiotyki i kroplówki, niestety nie może zostać u ludzi którzy go znaleźli i udzielili pierwszej pomocy. Z Korą nie najlepiej w nocy wszystko zwymiotowała ;( Zbieram się i jadę do kortowa...
  14. od poniedziałku do piątku otwarte jest od 9 do 15, a w soboty od 10 do 14 w niedziele i święta nieczynne Przed chwilą dałam małej puszkę której jeszcze żaden psiak nie odmówił i udało się... zjadła całą, co prawda to puszeczka dla kota i ma tylko 85 gramów, ale zawsze to coś. Jutro zadzwonię do Pani dyrektor i pojadę z nią do lekarza zobaczymy co w tym małym ciałku się dzieje.
  15. Martwię się o Korę/Diunkę... mała nic nie chce jeść ;/ pierwszego dnia myślałam, że to stres i wgl, drugiego rano parówkę bo nic innego nie chciała ani suchego ani mokrego. Dzisiaj ugotowałam jej kurczaka z makaronem i warzywami, ale też tylko powąchała i zostawiła, suchej ani mokrej znowu nie chciała. Będzie jej trzeba zrobić badania, może przez zęby nie chce jeść bo ma w tragicznym stanie... już sama nie wiem :(
  16. jakby ktoś jeszcze nie wiedział o akcji nakarm psa : [url]http://tablica.pl/nakarm-psa/[/url]
  17. [quote name='Bejotka'] Czy w ogłoszeniach może zostać imię Diunka?[/QUOTE] W sumie może, ale teraz wszyscy na nią wołamy Kora bo sunia od razy na nie zareagowała tak właściwie to sama je sobie wybrała :) Na Diunkę wgl nie reaguje może dla tego, że jest za mało dźwięczne...
  18. Bejotka czy to Twoje ogłoszenie ? [url]http://tablica.pl/oferta/piekny-karli-IDx7Yd.html[/url] Aniu przydałoby się zaktualizować galerię starowinki bo jest tam, aż 7 psiaków których już nie ma Jeszcze kilka zdjęć Diunki, która została przechrzczona na Kora [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/883/p1140559y.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5532/p1140562.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6719/p1140564.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3743/p1140565s.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5933/p1140571p.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8481/p1140593u.jpg[/IMG] Doma17 dzięki za sesyjkę :)
  19. [quote name='dessiak']Ludwika, to ilu już masz lokatorów z ogonkiem? :D Diunka w końcu będzie miała spokój.[/QUOTE] Obecnie 3 :) widoczne na zdjęciu W sobotę przyjechałam do domu ze schroniska i nie mogłam przestać o niej myśleć... nawet nie zamknęłam jej w klatce jak wyjeżdżałam bo mi sumienie nie pozwalało... i ok 17 pojechałam po nią do schronu
  20. Diunka dzisiejszą noc spała w legowisku, ale rano przyszła do łóżka się przytulić :) Sunia jest rewelacyjna, ani razu nie załatwiła się w domu, jest bardzo cicha i kochana... [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9062/p1140492.jpg[/IMG] tutaj już na pierwszym spacerze z nowymi współlokatorami [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9676/p1140517v.jpg[/IMG] i z tymczasową panią :) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/782/p1140531a.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/4981/p1140532.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6711/p1140535.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8523/p1140558n.jpg[/IMG]
  21. z poprzedniej soboty Skaner [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1103/p1130571.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4539/p1130560y.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4207/p1130583.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/373/p1130587.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4718/p1130562.jpg[/IMG]
  22. Bary [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1443/p1140408m.jpg[/IMG]
  23. Gryzio [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/175/p1140323h.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8610/p1140325c.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3885/p1140331.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1251/p1140336y.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1948/p1140342.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8018/p1140343.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1707/p1140358k.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4200/p1140365.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3341/p1140372e.jpg[/IMG]
  24. Wczorajsze psiaki :) Midas [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6031/p1140273.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8230/p1140279.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/108/p1140280p.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2949/p1140283.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/80/p1140285g.jpg[/IMG]
  25. W tygodniu do nowego domu poszedł Car i Fiodor, a Diunka od dzisiaj jest u mnie w DT :) Potem wstawię zdjęcia bo na razie sunia jest bardzo podekscytowana :)
×
×
  • Create New...