[quote name='bellatriks']Hej, no zgadujcie!!! Nie wiecie który to miś???? Dla pierwszej osoby, która wytypuje (lub wytypowala) poprawną odpowiedź wymyslę jakąś nagrodę :P[/quote]
Czas do namysłu minął :evil:
Proszę o ogłoszenie wyników konkursu i oczywiście co to za nagroda 8)