-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Dobry. Przelałam właśnie pieniądze z bazarku 300zł, bardzo proszę o potwierdzenie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219284-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-nie-tylko-dla-Bambo-i-Reksia-do-17.12-trwa-rozliczanie!/page12[/url]
-
Podrzucam :)) I mam nadzieje że Reksiu już w Nowym Roku będzie w swoim domu :)
-
[quote name='kaja69']Nic nowego...Krecik jak zwykle szałaput niesamowity,przy jedzeniu trzeba pilnować bo wymiótłby z wszystkich miseczek... Na razie,odpukac z pęcherzem nic sie nie dzieje,ale cały czas dostaje Urinary... Dostaje Nivalin,ale ma juz takie zrosty ,ze az chrupie jak sie igłę wbija:razz:...[/QUOTE] :) Pamiętaj że się zobowiązałam do zakupu karmy dla niego, ale to dopiero w połowie stycznia daj znać jaka jest potrzebna :)
-
Co tam u Krecika ?:)
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Annaa4 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Podrzucam:)) -
Podrzucam :))
-
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
Annaa4 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula91']Przelałam właśnie obiecane 10zł. Powinno jutro dojść. Chciałam jeszcze napisać, że w Zamościu od dwóch dni pod hotelem senator w donicy śpi pies, czy jest ktoś kto działa na terenie Zamościa, żeby mu pomóc? Ja wyjeżdżam do Poznania z powrotem i nie mam jak mu pomóc :(([/QUOTE] Może napisz w tym dziale [url]http://www.dogomania.pl/forums/28-Psy-do-adopcji-znalezione[/url] -
Podrzucam :))
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Annaa4 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Nie ma to jak konsekwencja w niekonsekwencji swoich postanowień i obietnic:diabloti: A kręgosłup tak liczę ,ze jak sie sam zepsuł to może i sam sie naprawi... A do anioła to mi lata świetlne brakują:evil_lol: kiełkowac też mi nic nie kiełkuje ani na pleckach ani na szczęście na główce :) ale za to wylazła mi drzazga po ponad dwóch latach:) jestem przeszczęśliwa,bo jedna dolegliwość ,zreszta straszna ,już mi odeszła...4-5mm drewna mi wylazło w końcu :)[/QUOTE] Jak to ?? Słyszałam o tych drzazgach co mogą się dostać do krwiobiegu a potem do serca... Ale miałam nadzieje że to ściema :) Kaju kiedy kolejny bazarek ?:))) -
[quote name='Ironiaaa']Ehhh szkoda... Najwyrazniej nie byli dobrymi kandydatami na dom dla Bambulka skoro nie potrafili poczekac na niego. Trzeba szukac dalej![/QUOTE] To na pewno. Szkoda że zwyczajnie nie mogli odebrać telefonu i powiedzieć że go nie chcą. Ale nie ma co znajdzie się inny :)
-
A no to jeśli tak to pewnie :)) Tym bardziej jak macie kontakt to łatwiej będzie kontrolować sytuacje :) Smycz już dostałam jutro po pracy idę na pocztę :)
-
Podrzucam :)) I o pomoc prosimy :))
-
[quote name='MaDi']Też się nad tym zastanawiam i muszę z nim jeszcze bardzo poważnie porozmawiać ew. dopytać czy zostanie domem tymczasowym. Ostatecznie to on zainteresował się ciszą i natychmiast nas wezwał. Faktycznie mogli nie widzieć Reksia ze swojej posesji (upewniałam się odbierając kota którego przetrzymali). [FONT=Times New Roman]Też mi się tak wydaje że nawet jeśli wiedział to idąc tokiem myślenia większości nie chciał się wtrącać. A tak jak zobaczył wtedy Reksia przy interwencji to może zrozumiał. I stąd też to zaangażowanie. [/FONT] [FONT=Times New Roman]DT to nie głupi pomysł na początek. [/FONT] [FONT=Times New Roman]Nie ma obaw że dotychczasowi właściciele będą chcieli się np "odwdzięczyć" Reksiowi za szum jaki powstał wokół nich ?[/FONT] [FONT=Times New Roman]Ja wiem że ten Pan jest policjantem ale mimo wszystko. [/FONT] Jutro wyśle smycz :) dzisiaj ją odbieram.
-
Ja tak przepraszam że to przypomne ale zapadło mi to w pamięć. Czy to będzie dobry opiekun ?
-
Podrzucam :)
-
23zł to już z jedzeniem ? I daj znać jaki koszt pobytu w lecznicy to może chociaż w części uda się jakoś pomóc z opłaceniem. Wrzućcie też info na FB może tam też kilka osób wpłaci pieniądze.
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Annaa4 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Podrzucę i daje znać że niestety potencjalny dom dla Bambo zaginął w akcji - nie odbiera telefonu :-/. Nie będę mogła przekazać jego deklaracji dla Fary skoro nadal będzie w płatnym DT. Ale obiecuje zaglądać, wspierać:) -
Podrzucam :)
-
[quote name='MaDi']Skonsultuję karmę z lekarzem ew. czekamy na głosy osób doświadczonych. Być może wystarczy tańsza karma i preparat typowo na stawy: http://www.sklep.veterynaria.pl/?18,arthroflex-500-ml-upominek-gratis! Ocieplenie budy nie jest konieczne bardziej chodzi o uszczelnienie kojca i osłonięcie przed czynnikami atmosferycznymi. Dajcie znać jak potrzebna będzie lepszej jakości tylko konkretnie jaka firma i który rodzaj. Moja sunia jadła weterynaryjnego royla właśnie na stawy i muszę powiedzieć że było widać przez pewien czas poprawę+ leki oczywiście.
-
Witam. Myślę że pomysł z ociepleniem budy będzie dobry tym bardziej że zajmuje się psiakiem ktoś z sercem a to najważniejsze. Stałe deklaracje się przydadzą przynajmniej wszystko pójdzie na jedzenie i leczenie. Jeśli zdecydujecie się na karmę wskazaną przez Merys to ja ją kupię żeby już nie zabierać kasy z tego co uzbierane. Oczywiście może być też inna karma ale tak max do 250zł :)
-
Podrzucam/ :))
-
A gdzie je kupiłaś ? Bo Madi nie znalazła odpowiednich. Gdybyś podała namiar to można by było kupić :)
-
Podnoszę.!!!!
-
Beniasty Rino. Jak Mu nie pomożemy czeka Go zastrzyk morbitalu...
Annaa4 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też podrzucam. -
Ojj bidul :-/ ale może lepieje na razie do lecznicy go zabrać ? Moja sunia miała podobnie ;( i niestety z czasem było coraz gorzej. Dziewczyny na wątku Reksia zobowiązałam się że będę od stycznia wpłacać 80zł jeśli pozwolicie chciałabym połowę oddać na tego psiaka. Dla Reksia i tak z bazarku mam 300zł. A tak na dobry początek już coś dla niego mamy :) On ma jakoś na imię ?:)