-
Posts
259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalau99
-
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-image[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-imag[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1060485x.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1060485x.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1060485x.jpg/[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cscript%20src=%27http://img526.imageshack.us/shareable/?i=p1060485x.jpg&p=tl%27%20type=%27text/javascript%27%3E%3C/script%3E%3Cnoscript%3E%3Ca%20href=http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1060485x.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9278/p1060485x.jpg[/IMG][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19009706/115/other/std/3e3a210e39.jpeg[/IMG][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/617/p1060485f.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3578/p1060453g.jpg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19009706/116/other/std/f9206ca9f3.jpeg[/IMG] [B][I]Nasza zbiórka [/I][/B]sp 33 A afera jeszce nie w domu?! Bo możliwe, że po świętach będzie domek w Tarnowie.
-
Jaki 3 letni psiak bez ogona poszedł w ostatnim czasie do domu??? Bo jestem chora nie wychodze z domu ale mam widziala bo taka pani moja sąsiadka z klatki niedaleko adoptowała ze schroniska robiłam ogłoszenia na jej klatke i się udało!!!!!! Jaki 3latek bez ogona !!! jutro porosze czy moge wyjc zpsem to go namierze... Mówi na niego piesek więc może być w schronie od niedawna...
-
[B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
-
[quote name='ewab']W domku letniskowym w Leszczynach od dwóch tygodni koczuje młodziutka suczka, prawdopodobnie jeszcze przed pierwszą cieczką. Niestety jest nieufna. Dokarmia ją pani, która za tydzień ma termin porodu. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6732/aimg147.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2756/resizeimage405897965.jpg[/IMG][/QUOTE] Sunia prawie jak kajtuś/emilek
-
Kochani, sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj ten link gdzie sie da ! Tu chodzi o życie wyobraź sobie jagby to ciebie uśpili! ;((