-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
Lobaria replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Wczoraj miała telefon o Goliata... Warszawa :) Skierowałam zainteresowanie Pani na innego naszego psiaka... ma mi podesłać maila, abym zdjęcia wysłała... Ciekawe, czy podeśle... -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ewu']Kochane Dziewczyny jest mi strasznie przykro,że biedna sunieczka , o którą tak walczyłyście odeszła:( Trzymajcie się... Wstyd mi za weterynarzy , którzy odmówili pomocy!!!! Nie powinni wykonywać tak szczytnego zawodu. Niech się zatrudnią w rzeźni do badania mięsa.... Wstyd mi za kierowców, którzy zostawiają bez pomocy potrącone zwierzę.... Link do wydarzenia Arkadii, który zrobiłam natychmiast po wczorajszym telefonie dziewczyn http://www.facebook.com/events/106149779542232/ Kochana, będziesz patronem Fundacji... -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Ze żwirków znalazłam taki - 25l [url]http://www.krakvet.pl/certech-zwirek-benek-super-naturalny-20kg-p-9188.html[/url], więc jeden może wystarczy na razie ? Nie wiem.. ale jeszcze poszukam innych Na jaki adres wysłać karmę i żwirek ? -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Pewnie wyszłam teraz na złą ciotkę ... Ale musiałam zapytać Was o zdanie. -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Spróbuję mniej więcej wyliczyć ile potrzeba na miesiąc i podam.[/QUOTE] I jaka karma? Zamówi się w Krakvecie lub gdzieś indziej Whiskas? Purina One Junior? -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Ok, ale karmy i żwirka nie ma co kupować w sklepie, bo drożej wychodzi. Zamówimy w Krakvecie, tylko zupełnie nie mam pojęcia, ile tego trzeba... -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Proszę o opinie innych klubowiczów - będą to niemałe pieniądze kosztem psiaków !!!! -
[quote name='zuziaM']Aszunia urzekla widac wszystkich. My bylismy w niej rowniez zakochani dlatego tak bardzo sie ciesze, ze znalazla wreszcie dom. Kojec dla takiej cudownej sunieczki jest dobry tylko na chwilke ... Asiunia byla u nas stanowczo za dlugo. Zupelnie nie potrafie tego zrozumiec. To naprawde bardzo ladna, posluszna, przesympatyczna dziewczynka. No i te jej .... USZY !!!! No naprawde nikt sie im nie potrafil oprzec !!!! Mam nadzieje, ze udalo mi sie nauczyc Aszke dobrych zachowan. Nie byla uczona agresji, byla przytulana, poswiecalismy czas na zabawe tylko z nia ( choc kilka innych jest takich chetnych do zabaw ). Miala wiec choc namiastke tego, czego teraz bedzie miala pod dostatkiem. Najbardziej sie ciesze, ze sa dzieci. Aszunia uwielbia zabawy, wiec dom z dziecmi to dla niej idealne rozwiazanie. U nas szalala z moimi siostrzenicami, ktore byly na wakacjach. No i oczywiscie wszystkich zaraz zauroczyla ... Bardzo sie ciesze !!!!! Po wyjezdzie Aszki zostalo na moim koncie 101 zl Zwrot za 12 dni wrzesnia - 19 zl za kupiona dla Asi obroze. Musialam jej kupic nowa, bo przyjechala w obrozy jakiejs reklamowej z Pedigree. Zwykla cienka plastikowa, w ktorej od razu urwalo sie uszko do przypinania smyczy. Pieniadze przesle na konto, z ktorego je dostalam.[/QUOTE] Dzięki, pieniążki przydadzą się innej bidzie :)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Mam pytanko: Czy KPPP pomoże 5 bezdomnych pszczyńskich kociąt? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/dscn0331y.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img32/903/dscn0331y.jpg[/IMG][/URL] Zgłosił się do nas DT (GINN) weźmie do siebie dzieciaki ale za pomoc w utrzymaniu gromady. Fundacja może się rozliczać na podstawie faktur,ale wiadomo dziewczyna nie będzie brała w sklepie zoologicznym faktury za woreczek czy puszkę karmy prawda? Fundacja opłacałaby np. lecznicę. Czy pszczyńskie kocięta mogą liczyć na wsparcie?[/QUOTE] Cioteczki, co Wy na to? Chodzi o karmę ? Jak długo? -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]michelle04[/B] - jaki będzie koszt szczepień Goi ? I poproszę o nr konta na pw :) Skan/ zdjęcie / rachunku lub paragonu też by się przydał, aby wstawić na fb :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki za nagrodę - zagadka nie była trudna dla kogoś, kto śledził wątek i wiedział, że Goya to dzikuska i boi się tych świństw, które ludziska chcą Jej założyć:mad: [B]Michelle[/B] - wielki ukłon dla Ciebie i Tupka :loveu: Wyprowadzisz Goyę na lu... / tfu. tfu... / ...na psię , która będzie kochać :) -
[quote name='zuziaM']A ja jestem rowniez w kontakcie z nowa pania Aszki. Ogromnie sie ciesze, ze suncia tak doskonale zniosla te wielkie dla niej zmiany. Bawi sie juz zabawkami, ma apetyt i chodzi jak cien za nowymi opiekunami. To przecudowna sunia, o czym mowilam zawsze. Wszystkich urzekla od razu ! Powodzenia Asiunia !!!![/QUOTE] Miód na serce :)
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']Cholera, trudna ta zagadka....:oops::placz: Zaraz zajrzy tu Lobaria i może rozwiąże :)[/QUOTE] Nie wiem, jaka druga różnica / bo mi grzybnięci porostami d.... zawracają /, ale na drugim zdjęciu maleńka ma szeleczki i niebieską obróżkę :) Dała sobie takie świństwa założyć - Michelle - jesteś wspaniała :) -
Mamy 145 zł na ciachnęcie Mozarta - hotelik w pn umówi termin... Jeśli nikt już się nie dołoży - reszta pójdzie z KPPPP. Burza u mnie staszna - wyłączam kompa Na szczęście naumiałam mojego [B]Blunia[/B] " niebania się burzy " :)
-
[quote name='asiuniab']Motzart, ktoś się tu szykuje z zamachem na Twoje jajunia:diabloti:[/QUOTE] Dzwonię do hoteliku, aby ciachnicie załatwił - nie można dłużej czekać - Mozart przed zimą MUSI mieć dom :)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='asiuniab']a jak On się czuje fizycznie?[/QUOTE] Bardzo dobrze - już na drugi dzień biegał :) W końcu parę kg ;) ubyło :diabloti: Ranka mała, 2-3 cm, ładnie się goi :) -
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
Lobaria replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
On raczej potrzebuje dt, w takim stanie, jakim jest, nie znajdzie domu... potrzebne SPA