[quote name='sleepingbyday']o matko, chyba sie rozpęknę![/QUOTE]
Ja też !!!!! Osoba do wizyty już jest.
Szykuje się fajny domek, z ogrodem, jest tam już jeden psiak, Bobi. Rozmawiałam wczoraj z chętnym domkiem, dobrze to wygląda :)
W naszym Wilczastym się zakochali :loveu:, co mnie w końcu nie dziwi :)