Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='__Lara']Cholewcia :/ Słuchajcie, może by Ikarka zacząć ogłaszać? On chyba nie ma ogłoszeń? Myślę, że to już czas. Oczywiście !!!! Najlepsze zdjęcia trzeba zebrać no i tekst... Nie mam weny oststnio, muszę ją zaprosić... renatka_s, ewu, AlkaM, Ata0 - Ikarek dziękuje za stałe.
  2. [quote name='giselle4']michelle mowi ze juz mozecie zacząc Ona robi sie berdziej spokojna mimo ze jeszcze nie daje sie tulic i otwarcie nie prosi o glaski ale zanim znajdzie sie chata moze juz bedzie oswojona z czlowiekiem tak do konca. sorry,michelle ma grype:oops:[/QUOTE] Zdrówka życzymy i prosimy o parę słów o suni, znacie Ją najlepiej.
  3. Dark u Bernardynów [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407844_487030214673704_500791719_n.jpg[/IMG]
  4. Z fejsa przyszłam, finansowo nie mogę pomóc... DT to dla psiaka ratunek !!!!
  5. [quote name='Mazowszanka'][B]Lobario,[/B] przelewam w poniedziałek na Twoje konto [B]80 zł,[/B] które pozyskałam ze sprzedaży pozabazarkowej fantów od asiuniab :)[/QUOTE] Dzięki :) Jednocześnie zapraszam na wspaniały / [B]Mazowszanka[/B] innych nie robi :loveu:/ bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238027-JU%C5%BB-OTWARTY-Przetwory-i-ciep%C5%82e-ciuszki-do-13-01-do-21-00[/url]
  6. [quote name='magda z.']Przepraszam, że tak późno, ale włączenie komputera równa się nadgodzinom, bo musze też popracować, więc zaległam... Rodzinka bardzo fajna, naprawdę. Bobik, dotychczasowy psiak to tak naprawde synek. Zadbany, radosny, tez parówek. Pani zadzwoni jesczez do Emiś, aby dopytać się interesujących ją szczegółów i planuje wyjazd z Bobikiem w któryś z najbliższych weekendów do Wilczka, aby na miejscu na spokojnie zapoznać psiaki. Odpowiedzialnie podchodzą do tematu i nie chcą pochopnie podejmować decyzji, bo jednak panowie musza się dogadać w jakiś sposób. Bobik miał przez krótki czas koleżankę, ale później odnalazł się właściciel suni. Psiak oprócz ogródka bryka z pańciorstwem na specerki po bliższej i dalszej okolicy, te samochodowe też. Miłosci dla zwierzaków w domu nie brakuje - trzymam kciuki, aby wyjazd do emiś sie udał, a psiaki osiągnęły konsensus. Domek jest dobrze ogrodzony, furtka dodatkowo zabazpieczona obroża, aby się przypadkowo nie otworzyła. nigdy nie powiem, że na 100% jestem pewna czyjegoś zachowania po adopcji psiaka, bo już rózne doświadczenia miałam, ale wrażenia pozytywne. Państwo teraz ślub brali i zamiast kwiatów zebrali karmę dla schronu.[/QUOTE] Magduś, bardzo dziękujemy za wizytę, napisz to też na wydarzeniu :)
  7. [quote name='kajzera']eech.. "przychodzę(..) poodbywać" :roll: poza tym, że nie wspomnieli o was, to mogli też powiedzieć o innych formach pomocy, a nie tylko adopcji i jej kosztach.[/QUOTE] W filmie wystąpił wyjatkowy prymityw... sorki
  8. [quote name='Avilia']Jestem, wieczorem tam zadzwonię. Jeżeli bezpłątny to super! Jak płatny to hmm...płatny i w Pszczynie mamy.[/QUOTE] zależy, ile płatny... Trzymam kciuki
  9. [quote name='Tofikowa']wyslałam do Pani maila z pytaniem o płatność za tymczas u Niej, nie mam jeszcze odpowiedzi do Avilii przesłalam numer telefonu do tej Pani, może lepiej byłoby zadzwonic?[/QUOTE] [B]Avilia[/B] powiadomiona, pewnie tu zajrzy , [B]Tofikowa [/B]- dzięki
  10. [quote name='Tofikowa']dostałam z ogłoszenia na tablicy takiego maila odnośnie Huli "[B][email protected][/B][URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/IZpD/"]Ogłoszenia tego użytkownika [/URL]Witam mogę zostać domem tymczasowym dla suni-jestem z Katowic i mam tymczasy psów kotków.Pozdrawiam Irena" nie wiem czy ten tymczas miałby być płatny czy bezpłatny:shake: ale mogę zapytać mam też numer telefonu do Pani Ireny, przekażę na pw[/QUOTE] Działamy !!!! To szansa dla małej.
  11. Świeża wiadomość na stronie bernardynów. Kopiuję: [I]"Dark w Fundacji. Wrak psychiczny, nie ma możliwości manipulowania przy nim, dostał na razie antybiotyk i obserwujemy. Będzie dobrze, pies warczy ale jak odwracamy wzrok zerka z zainteresowaniem, dostał popalić ale powinien dojść do siebie mimo ze jest starszy od węgla... Boi się człowieka z psami idealnie. "[/I]
  12. [quote name='Avilia']Ciotki lukać póki czas, bo zdjęcia chyba za duże i zaraz mi je moderatorzy mogą usunąć :P Chyba, że któaś potrafi zmniejszać?[/QUOTE] Dawaj na maila do mnie
  13. [quote name='ewu']Wkrótce zaprosimy na bazarek m.in. dla Arkadii. Szefowa[B] Mazowszanka[/B] przyśle linka:) i będziemy walczyć o kasę:)[/QUOTE] Dziękujemy - bardzo się przyda -[B] Rumba[/B] w opałach, [B]Wilczek[/B] / jak nie będzie adopcji / też, w punkcie następny psiak z interwencji - 3 lata był gdzieś zamknięty biedak:(
  14. Kopiuję z Bernardynowej stronki [I]tak na szybko z obserwacji: może być ślepy, nie ma nic z kaukaza, nie jest agresywny, śmierdzi strasznie głównie moczem, pozlepiany odchodami, duża niedowaga, psychicznie zmęczony, do innych psów nie atakujący[/I]
  15. Wydarzenie maleńkiej czas zrobić... postaram się dzis lub jutro
  16. [quote name='wojtuś']To wizyta już w trakcie:) Trzymam kciuki :)[/QUOTE] Ja też trzymam, Magda ma tel do Emiś w razie czego...
  17. [quote name='Emiś']Wypytaj szczególnie, co będzie w sytuacji, gdy psiaki nie będą chciały się dogadać? Czy będą z nimi pracować, mają możliwość je odizolować, czy będzie to powód do oddania... I czy w razie czego zobowiążą się go sami odwieźć z powrotem? Wilczek co prawda ma kontakt z innymi psami, ale wiadomo - inaczej jest na ogrodzie, gdy każdy idzie sobie obwąchiwać jakieś swoje sprawy w innym kącie, a inaczej, gdy mają przebywać stale razem w jednym domu. Wilczek jest zaborczy o jedzenie lub o rzeczy, które sobie upatrzy. W punkcie ponoć mocno dominował innego psa z tego samego kojca. Trzeba ich uczulić, że miska z jedzeniem nie może stać pełna. Wilczek jest psem bardzo pewnym siebie o silnym charakterze i własnym zdaniu. Umie dużo i szybko łapie nowe rzeczy, ale z wyegzekwowaniem tego bywa problem. Spory problem jest też z przychodzeniem na zawołanie - na początku powinien nawet na ogrodzie biegać z linką, bo może po prostu nie chcieć podejść i można się wtedy z nim ganiać... Jakby nasunęły się Tobie, czy im jakieś pytania w trakcie wizyty, to dzwoń 664 768 580[/QUOTE] Trzymam kciuki za wizytę ....
  18. U [B]grzybozbieracza [/B]nie może być inny :)
  19. [quote name='bakusiowa']Jest na dogo brazowa1, która jest z Trójmiasta. Widze że jest długo na dogomani i ma pozakładana dużą ilość wątków dla psów z któregoś schroniska. Lobaria lub Ata0 niech któras z Was napisze do niej na pw.[/QUOTE] Kochana, już jest doświadczona wizytatorka, [B]Wojtuś [/B]załatwił [B]Magdę[/B] - dziękujemy :Rose: Cholerka, dla faceta to chyba to lepsze;) :knajpa: Na wizytę dla [B]Wilczastego [/B]pojadą dwie fajne laski ;) Wart jest chłopak tego :)
  20. Ikar dziękuje, styczniowa dotarła, uzupełnię wszystkie wpłaty jutro :) Dziś robota z wizytą dla Wilczka :) ... Alzheimer... nawet o Tobie nie myśli... O mnie chyba tak... ;)
  21. [quote name='sleepingbyday']jaki pies by nie był, to nie o psa chodzi, tylko o sprawdzenie domu. tu trzeba mieć doświadczenie, także ogólne życiowe, trzeba wiedzieć, jak i jakie info wyciągnąć bez bezpośredniego zadawania pytań itd. a że wilczek specyficzny, to w sumie fakt tym bardziej potrzeba na stówę upewnić się co do domu. choćby, czy pasuje do wilczka i czy wilczek tam przypasuje.[/QUOTE] Masz rację:) [B]Wojtuś[/B] zadziałał - dziękujemy :) [B]Wilkowaty [/B]bedzie miał super wizytę, zrobioną przez dwie dziewczyny :) A czy psiaki się zgodzą, to się dopiero okaże ....
  22. [quote name='wojtuś']Z Gdańska : [B]magda z.[/B] :) - moja znajoma na FB, wcześniej prowadziła wątek schroniska w Dłużynie Górnej k.Zgorzelca :) [B]martasekret[/B] :)- wolont. i prow. wątek niektórych piesków ze schroniska w Gdańsku [B]Secia[/B] :)[/QUOTE] Czy dasz radę skontaktować się z Nimi? Wizyta ma byc w weekend...
  23. [quote name='ewamalwina']jest już w Kajetanowicach Bedą zdjęcia i okaże się czy to kawaler czy pannica[/QUOTE] Dziękujemy... czekamy cierpliwie...
  24. [quote name='Avilia']Wobec tego nie sądzę aby to była dobra osoba do wizyty dla Wilczka, to jest specyficzny psiak, trzeba doświadczonej osoby.[/QUOTE] Pisałam do doświadczonej, niestety, jest w Berlinie... A propos, ja też mam za sobą tylko 2 wizyty.
×
×
  • Create New...