-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
[quote name='majqa']Rozmawiałam z Iljova, Karliką, pisałam z Myszą2 na temat tego sprawdzenia, poprosiłam męża, by podjechał do tej świetlicy. Chciałam, by wszedł tam z marszu, porozmawiał itd. Wsio zamknięte. Budynek - podrasowana kamienica na coś na kształt pomieszczeń biurowych, może jakichś gospodarczych (pod działalność). Były to godziny rzędu 16.30-17.30. I teraz... widać, że zdecydowanie trzeba się tam umawiać. W oknach kraty, ciemno, reklama, obok security, nieogrodzony parking. Oczywiście mąż mógł dzwonić, prosić, by kto tam podjechał, otworzył, zechciał pokazać ale mnie na pierwszy rzut o takie, nie zapowiedziane sprawdzenie chodziło... Chyba nie muszę tłumaczyć, czemu. Przemyślcie proszę... Czy aby na pewno chcecie wieźć psa kawał Polski, by został umieszczony w miejscu, bez stałego nadzoru, opieki, kontaktu z człowiekiem, bo takim miejscem się to miejsce jawi? Jeśli to świetlica to samo przez się należy to rozumieć jako opiekę = czasówkę. Jak brzmiała pełna oferta tej pani? Co ze swojej strony oferowała, bo relacja męża, którego oku ufam (w tym przypadku oku li tylko zewnętrznemu) jakoś do mnie nie przemawia. Pamiętajcie jeszcze o jednym. Jeśli w tym miejscu pies nawieje to kiepsko widzę jego los. Zaraz wstawię zdjęcia robione po ciemku. Wiem, że miała być tam na miejscu, w środku również Temida z łódzkiego TOZ, którą dziewczynom do sprawdzenia polecałam. Edit: Foty: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5317/03012012132.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9758/03012012133.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy za sprawdzenie i w tej sytuacji prosimy [B]ewu[/B] o plan awaryjny.
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Lobaria replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brak słów... tylko łzy... co ona musiała wycierpieć taka zakopana...:-(:-(:-( Oby się udało namierzyć tego zwyrodnialca. -
[quote name='Justyna Lipicka']jesli swietlica bedzie sprawdzona to jak najbardziej w piatek moge jechac :)[/QUOTE] Wspaniale, trzeba to dograć z Klaudus. Nio i pieniążki będziesz potrzebowała - chyba 150 zł chciała wpłacić Tobie ewu, brakuje 50 - wyślę, jak tylko będę miała wieści. Wysłałam Tobie na priva nr moich tel. Wysłać musiałabym już jutro, aby doszły w czw, bo pt to Święto.
-
Smutku i Cioteczki, przepraszam, że jestem dopiero teraz, ale miałam dziś we Wrocławiu sprawę sądowa / rozwodową, nic przyjemnego, wręcz tragizm/. Wróciłam niedawno i od razu zajrzałam na Smutkowe konto - doszło 25 złociszów:multi: od naszej dziewczyny. [B]daga31081980[/B] 25 zł Dziękujemy Tobie bardzo. :laola: Dajcie znać, gdy będzie już wiadomo, kto zawiezie Smutka. Z tego, co przeczytałam, to realny termin to piątek , tym bardziej, ze w czwartek może być sprawdzona Świetlica.
-
[quote name='tobciu']A Laboria, mam dodac rozliczenia w opis wydarzenia taj jak tu na dogo jest (z inicjalami rzecz jasna ) :) ?[/QUOTE] Zmieniłam tak, aby było czytelniejsze dla darczyńców w opisie wydarzenia. Pani Izabela M. - 15 zł plus 26 zł = 41 zł Pani Paulina S. - 30 zł Pani Marta A. B. - 60 zł Pani Marta A. W. - 50 zł Pani Joanna M. - 50 zł kabaja - 50 zł Pani Joanna D. - 23 zł [B]si_bcw[/B] - 12zł Jak widac, doszło jeszcze 12 zł dziękujemy
-
Z radością donoszę, że są już pierwsze wpłaty dla naszego Smutka. Oto dotychczasowi darczyńcy Pani Izabela M. - 15 zł plus 26 zł = 41 zł Pani Paulina S. - 30 zł Pani Marta A. B. - 60 zł Pani Marta A. W. - 50 zł Pani Joanna M. - 50 zł kabaja - 50 zł Pani Joanna D. - 23 zł Pani Sylwia D. - 12zł RAZEM 316 zł Serdecznie dziękujemy :Rose: Oprócz Kabaja to chyba Panie z fb - bardzo Was proszę o potwierdzenie i podziękowanie na fb
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Zaskoczenie Twe wcale mnie nie dziwi :) Wszak nic nie wskazywało na to, że TZ (nomen omen ;)) na stały meldunek Fridy się zgodzi :razz: Jakich ja cudów musiałam dokonywać, żeby wreszcie zapadła pozytywna decyzja, to tutaj nie napiszę, bo na forum bywają nieletni :diabloti:[/QUOTE] Wyobraźnia wiele podpowiada... Ważne, że sukces. Kochane Cioteczki, błagam, pomóżcie znaleźć domek temu słodziakowi... ja już nie wiem, co robić - chłopak, tak jak mój [B]Blunio[/B] - uratowany przed Mysłowicami, ale nadal w kojcu... W dobrych rękach Jagody, ale w kojcu... A taki słodziak... [url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem...?highlight=Pepuniu[/url] -
[quote name='Drzagodha']Jest lekka poprawa - Pepuś już tak bardzo nie przeżywa pobytu w kojcu. Zrozumiał również, że szelki oznaczają spacer. Już się tak nie buntuje jak na początku, jak mu się je zakłada ;)[/QUOTE] Dziękuję za wieści, na moim forum grzybowym założyłam temat Pomoc dla psich nieszczęść i przed chwilą zaapelowałam o domek dla Pepunia - znajdziecie mój post. [url]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=12874&postdays=0&postorder=asc&start=135[/url]
-
[quote name='AlfaLS']Przychodzę do Was po poradę. Wiem, że tu jest dużo doświadczonych dogomaniaczek, w dodatku z południowo-zachodniej Polski. W hoteliku u zuziM koło Zgorzelca mamy starszą sunię Mikę. Od niedawna nasza dziewczynka zaniemogła i nie chodzi. Była oczywiście zdiagnozowana i jest leczona, ale może ktoś nam coś doradzi... Może można jej jeszcze jakoś pomóc... Podpowiedziano nam żeby suni zrobić USG albo tomografię - tylko my nie znamy tych rejonów Polski - może podpowiecie nam jakiś gabinet, któremu można zaufać? Najbliżej Zgorzelca to chyba Wrocław, Jelenia Góra... [url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-ale-szuka-domu.../page60[/url] Jeśli ktoś ma czas to od strony 60 zaczyna się problem. Będę wdzięczna za każdą radę i pomoc.[/QUOTE] Myślę, że [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/101907-Drzagodha"][B]Drzagodha[/B][/URL][/B] będzie mogła coś podpowiedzieć... Pomyśleć, że w maju i czerwcu już ub roku wielokrotnie przejeżdżałam obok hoteliku zuziM / pracowałam w Lubaniu, mieszkałam w Zgorzelcu / i nie miałam pojęcia o istnieniu dogomanii... A szukałam psiaka po odejściu mojej Niuni... Dopiero, gdy znalazłam [B]Blunia[/B] na jakiejś adopcyjnej stronie i dt, czyli [B]beta ata[/B] w ciemno przywiozła mi psiaka, dowiedziałam się o dogomanii. Nio i wsiąkłam już dokumentnie. [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/101907-Drzagodha"][/URL][/B]
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Lobaria replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emma53']:multi:Zgodził się na miesiąc potem idę do szpitala![/QUOTE] Masz wspaniałego TZ , a Tobie zdrówka dużo życzę, skoro szpital