-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie jestem pewna, czy to dobry pomysł dawać Tikę osobie bez psiego doświadczenia... -
[quote name='mysza 1']Dotarł dziesiątak od Lemoniady, dziękuję, moje bazarki też poprawiły sytuację długów Krecika. Wczoraj rozmawiałam z Krecią rodziną ;) Niewątpliwie Krecik nie jest typem przytulaka i w dalszym ciągu jest bardzo wystraszony. Najlepiej kiedy nikt na niego nie patrzy, wtedy się wyluzowuje, zwiedza sobie kąty. Jak tylko ktoś zacznie się nim interesować, psiak zwiewa. Spacery tylko w ogródku i tylko na smyczy (ale ma specjalną, bardzo długą). Zawsze po spacerze czy dobrym zachowaniu dostaje smakołyczki. Miejsce do spania to fotel, ma już swój własny :) Czasem śpi jeszcze z synem Pani, nawet wchodzi mu na głowę :) Miewa już chwile wielkiej radości, merdania ogonem a nawet podskakiwania z radości ale trzeba bardzo delikatnie do niego podchodzić, bo jeden niewłaściwy ruch i Krecik ucieka przestraszony. Myślę, że zaznał bardzo dużo złego od ludzi... dobrze, że ma spokojną, cierpliwą rodzinę, która to rozumie. Sama Pani mówi, ze więcej złego go chyba w życiu spotkało niż dobrego i dopiero się uczy jak to jest mieć dom. Fajny dom :) Zdjęć na razie nie robimy, żeby go nie straszyć niepotrzebnie. Powinno być dobrze ;)[/QUOTE] Jak czytam Twoją relację z domku, to wypisz-wymaluj, jak z [B]Bluniem[/B]. Dłuuuuuuuuuugo nie potrafił zaufać mi tak do końca Czasami już myślałam, że jest oki, a tu coś dla psiaka niespodziewanego i panika. Teraz jest bardzo przytulaśny, choć wcześniej zdystansowany. Tak wyczułam, że [B]Krecik[/B] to jakby drugi [B]Blunio[/B], ze swymi strachami i delikatną psychiką. Będzie dobrze - czasu trza. Trzymam kciuki za mojego ulubieńca i nowy domek.
-
Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na zaproszenie, straszna bida, oby udało się Filusiowi przeżyć... -
[quote name='szafra']Chyba w rozliczenia wkradł się mały błąd - Cleo2008 ofiarowała 10 euro, ale nie jest to deklaracja stała tylko jednorazowa. Cleo2008 deklarowała 10 zł miesięcznie i 10 euro jednorazowo tak mi się przynajmniej wydaje). Cioteczki , Cleo2008 proszę o sprawdzenie :lol:.[/QUOTE] Dzięki, jutro rano dokładnie sprawdzę i poprawię. Wybaczcie, proszę, ewentualne błędy - w byciu skarbnikiem nie mam zbyt długiego stażu. Staram się jednak być skrupulatną i na bieżąco o wszystkim informowac.
-
[quote name='Drzagodha']Klaudus, powiedz panu, że Pepe w pierwszych kontaktach z nowymi osobami jest trochę nieufny, będą musieli dać mu kilka dni. Później zamienia się w przytulankę ;) Dzisiaj nawet buziaka dostałam. Zaczął po trochu memlać suchą karmę, ale najlepiej, jeśli nowy dom będzie chciał mu gotować. To ja w takim razie umawiam jutro chłopaka na kastrację :diabloti:[/QUOTE] Mój [B]Blunio[/B] potrzebował nie paru dni, a kilkunastu, aby mi zaufać. Teraz nie wyobraża sobie dnia bez miziania, całowania i radości z bycia razem. Nowi Państwo muszą zrozumieć psiaka. [B]Pepuniu[/B] kochany, trzymaj sie jakoś, jak będą cię ciachać.
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Kubulku, niech domek się dowie, że chce tak wspaniałego kłeta. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Lobaria replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Panie Prezesie, trzymam kciuki - musisz wyzdrowieć. -
[quote name='Klaudus__'][I]Pan z Wrocławia jest. Odszedł Im 14 letni psiak. Nie potrafią żyć bez czworonoga. Jednak bardzo przeżywają stratę domownika. Dlatego musi przekonać żonę. Na wizytę już zgodę wyraził. Jakby oczywiście się zdecydowali :)[/I][/QUOTE] Dobrze, ze to nie tak daleko. Oby Pan przekonał żonę. Ale może to potrwać...
-
Trzymam kciuki za psiaczka.
-
[quote name='renatka_s']Fajnie, że już doszła, pokochałam tego psiaka całym sercem, szkoda, że jest tak daleko i nie mogę go odwiedzić osobiście[/QUOTE] Mój bank jest ekspresowy, jeśli chodzi o przelewy. Ja też pokochałam Tulika, podobnie jak Smutka i Pepunia. U Pepcia jest szansa, zajrzyj [url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem[/url]
-
Dobre wieści, jak się cieszę, że Smutek jedzie w bezpieczne miejsce - oby zaprzyjaźnił się z dziewczynką. dziś doszło dla Smuteczka 50 zł od [B]renatka_s[/B] Dziękujemy bardzo. 20zł od Pani [B]Kasi M.S.[/B] - to chyba osoba z FB, więc bardzo proszę administratora wydarzenia o info na fb i podziękowanie [B] [URL="http://www.dogomania.pl/members/126048-Justyna-Lipicka"]Justyna Lipicka[/URL][/B] - dziękujemy za deklarację.
-
[quote name='ewu']Trzymaj się ... Pamiętaj :[B] " To minie..."[/B][/QUOTE] Dziękuję, zaraz chyba pójdę spać po prostu, ale jeszcze doglądnę Smutka na moim forum grzybowym, gdzie linka do wątku dałam. Tak naprawdę, nie wiem, jak się nazywam. Wykończyła mnie ta sprawa emocjonalnie na dziś. Jutro będzie oki.