Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Wpłynęły pieniążki od Aga76. Dziękujemy pięknie. :) ** Zadzwonił do mnie dziś Pan Marian. Mówi - załadowałem kartę za 5 zł i dzwonię do Pani Izy. U Niego i Reksa w porządku. Na początku stycznia Pan Marian złapał gdzieś wirusa grypy jelitowej i odchorowal to bardzo. Reksa w mrozy zabierał do domu. Opału w mrozy trochę zeszło. Złożył podanie do gminy i czeka na odpowiedź. Termin do Urzędu Pracy, na podpis ma za 2 miesiące. Złożył Pan Marian Wam wszystkim życzenia dobrego, zdrowego 2016 roku. :-) ** Zamówiłam Reksowi dziś z zooplusa, z dostawą do Pana Mariana : karma BRIT 15 kg, puszki Rocco 6x800 g, puszki Rocco 6x400 g. Razem : 134,84 zł ** Czy może ma ktoś z Was telefon który już nie używa i leży w szufladzie ? Ale jeszcze w miarę sprawną baterią ? Telefon Pana Mariana trzeba ładować czasem dwa razy dziennie. Jemu na telefonie jako takim nie zależy, chodzi o to by był z Nim jakiś kontakt. Jak akurat doładowany, by w razie W mógł wezwać pogotowie (tfu, tfu). Nikt poza mną i sąsiadem i tak nie dzwoni do Niego. Ale jak ten tel rozładowuje się i dwa razy dziennie, to męczące to jest. Mimo, że czasem przez tygodnie i tak nikt nie dzwoni. Jakby komuś z Was zbywał nieużywany tel komórkowy, może by się podzielił z Panem Marianem ? ** Zostało 25 zł w skarbonce. Może załaduję prądu za to ? I podam Panu Marianowi kod.
  2. o, a mi mimo, że obserwuję wątek, to informacja na maila, że są dodane wiadomości na wątku nie przychodzi. Aj.. co się czlowiek nauczył obsługi dogo, to znowu pozmieniali.
  3. 15/01 wpłynęły pieniądze od asikowska. Dziękujemy. :) Uzupełniłam rozliczenie o fakturę z zooplusa z zamówienia 29/12/15 Próbowałam dodzwonić się dziś do Pana Mariana, ale nie odbierał. A chciałam zapytać, jak Reks z karma wygląda, bo za tydzień planuję zamówić. Zimno, to worek schodzi mu w miesiąc zapewne.
  4. 11/01 wpłynęły pieniądze od ALMA2. Dziękujemy. :)
  5. Jeju.... dlaczego znowu coś zmieniali..? Jak tu się połapać..?
  6. Zamówienie dla Reksa z zooplusa doszlo już w Sylwestra. Po niedzieli wstawię rachunek i info z gls o dostawie (teraz jestem poza domem). Dzwoniłam do Pana Mariana w Sylwestra za dnia, ale nie odbierał. Spróbuję jutro zadzwonić i złożyć życzenia na 2016 rok.
  7. Tosia&Lesio kupiła Panu Marianowi ładne pralinki, by idąc na Wigilię zabrał je ze sobą. Pomyślałyśmy, że będzie się lepiej czuł, idąc z czymś. :)
  8. Znajome psioluby zasiliły skarbonkę Reksa na karmę. :) To zamówię chłopakowi. Zamówiłam : 133,88 zł (29/12/15) zamówienie z zooplus dla Reksa : - karma BRIT 15 kg, http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_premium/473975 - puszki Rocco 6x800 g, Classic http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/pakiety_probne/391116 - Tran z dorsza Trixi, http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/skora_siersc/olej/30578 - za punkty puszka Rocco 1x400 g adres dostawy, bezpośrednio do Pana Mariana. Tran odkupuję Reksowi ja, bo ten dla niego stoi u mnie. A nie wiem kiedy pojadę do chłopaków. To odkupuję i dokładam do zamówienia.
  9. Bo zdecydowaną większość czasu mieszka w budzie. Zatem to jest jego naturalne schronienie. :)
  10. Witajcie po świętach. 23/12/15 Tosia&Lesio zawiozła Panu Marianowi zakupy. Paragon ; Foto ; Dziś dzwoniłam do Pana Mariana, był na Wigilii u sąsiadów, którzy Go zaprosili. :) W 1 i 2 dzień świąt nie (choć zaproszenie obejmowało całe święta), ale super, że w Wigilię był wśród ludzi. :) Reksowi kończy się pomału karma. To zrobię zamówienie dziś, jutro. Dojdzie już w nowym roku. Sylwestra Reks też nie lubi, siedzi zaszyty w budzie i nawet na werandę nie daje się przekonać by wejść. W Wigilię zakopywał Pan Marian doły po kopaniu Reksa - było ich 5.
  11. Tosia&Lesio jeśli tylko znajdzie chwilę i siły (chora) podjedzie do Pana Mariana z zakupami jutro/pojutrze. Pan Marian ma zaproszenie na Wigilię do sąsiadów parę domów dalej. Niezręcznie Mu i się opiera, że to rodzinne święta, a On nie rodzina. Mam nadzieję, że się przełamie i skorzysta z zaproszenia. Namawiałam Go usilnie i tłumaczyłam, że należy przyjąć zaproszenie. Raz jeszcze złożył Wam życzenia wszystkiego dobrego. ** Jutro będę z dala od komputera do niedzieli. A przez tel nie wiem czy coś uda mi się napisać. Zatem chciałabym złożyć Wam wszystkim serdecznie podziękowania za to, że jesteście i wspieracie. Życzę by Święta były sympatyczne, a nadchodzący 2016 rok był pomyślny dla Was i Waszych bliskich.
  12. Pan Marian jest i w internecie. :) Akcja : Bezpieczny senior - bezpieczny pieszy https://www.facebook.com/policjagoleniow/photos/a.380896245291761.77591.248842908497096/899739220074125/?type=3&theater http://goleniow.policja.gov.pl/component/content/article/38/1064
  13. Ogromne jak i Wasze. Albo inaczej - ogromne, ogromnością Waszych. :) Zasiłek - no mógłby, mógłby...
  14. I już gaz załatwiony. :) Dzięki Tosia&Lesio. Gazownik wieczorem zawiózł do Pana Mariana.
  15. Wpłynęły pieniądze od Aga76. Dziękujemy. :) Wpisałam w skarbonkę opał/gaz/prąd
  16. Zakupiony opał (176,85 zł 12x20kg ekogroszek, 2x10kg brykiet, 10 kg brykiet) i zooplusowe zamówienie dla Reksa. Faktura1 ; Faktura2 ; Dzięki wielkie dla TZ Tosia&Lesio za zawiezienie opału. Zadzwoniłam dziś do Pana Mariana - BARDZO WSZYSTKIM dziękował za pamięć i za wszelkie oznaki sympatii, które dostaje od Was, za te wszystkie rzeczy, które ułatwiają Mu życie, przeżycie. Bardzo, bardzo dziękował. Życzył Wam zdrowia i pomyślności wszelkiej. :) I dziękował wolontariuszom z SZP. Tosia&Lesio przekaże. :) I ja, i Tosia&Lesio również dołączamy się do tych podziękowań. Bez Waszej pomocy nie udałoby się tak dzielnie i systematycznie chłopakom pomagać. Pan Marian Reksowi podłogę w budzie wyłożył zawiezionym ostatnio styropianem, na to przybił płytę pilśniową. I wyłożył słomą (Tosia&Lesio dowiozła nową dostawę :) ) Reks urwał karabińczyk z linki. Pan Marian narazie przywiązał do obroży i spróbuje taki karabińczyk załatwić. Będąc w pobliżu Castoramy spróbuję znaleźć jakiś większy. Bo obecne, tymczasowe rozwiązanie powoduje, że linka się skręca i skraca. Reks doły kopie na potęgę. Nie dołki. Doły. Pan Marian mówił, że wchodzi noga do wysokości kolana. Zasiłek o którym pisałam parę postów wyżej (271 zł) to był zasiłek na grudzień. Czy otrzyma też i w styczniu, narazie nie wiadomo. Tymczasem Pan Marian uregulował "zeszyt" w sklepie. I kupił tabletki na ciśnienie. Lida, paczka od Ciebie dotarła. :) Podziękowania wielkie. Podałam Panu Marianowi kod do doładowania licznika prądu. Skończył się gaz. To jeśli Tosia&Lesio znajdzie chwilę, zapłaci gazownikowi.
  17. Tak, jest taki plan. :) Czy ja czy Tosia&Lesio, ktoś podjedzie z zakupami. ** Dziś TZ Tosia&Lesio zawiózł do Pana Mariana zakupiony opał. Oraz zamówienie z zooplusa, które wymieniłam parę postów wyżej. Jutro uzupełnię rozliczenie. Bazarek się zakończył i muszę usiąść do rozliczenia.
  18. Doładowałam prąd Pana Mariana - 49,62 zł Zadzwonię dziś do Niego podać kod do "wklepania" w licznik. Doładowanie prądu poprzez mojeplatnosci.pl ; 73 kwh ; Potwierdzenie ; (Jak Pan Marian sam wklepuje kod, to nie mam jak zrobić zdjęcia. Ale na potwierdzeniu wpłaty za prąd jest podany numer licznika, który widnieje na wcześniejszych zdjęciach licznika - pierwszy kod kreskowy kwh ) :)
  19. Mika31, wpłata doleciała. :) Dziękujemy. :)
  20. Wpłynęły pieniądze od asikowska i KrysynaS. Dziękujemy. :) Wpisałam je w skarbonkę (prąd/gaz/opał). Prądu jutro zakupię, a opał to jak Tosia&Lesio auto zorganizuje większe.
  21. Lida wysłała paczkę świąteczną do Pana Mariana. :) Ucieszy się. ** W niedzielę (13/12) przyjechali wieczorem do Pana Mariana wolontariusze (ze Stepnicy) ze Szlachetnej Paczki. Pana Mariana nie zastali, zatem zadzwonili i zawieźli paczki do Tosia&Lesio. I wczoraj Tosia&Lesio pojechała do Pana Mariana je zawieźć. :) Pan Marian nie został zakwalifikowany do pomocy przez SZP. Ale Stepniccy wolontariusze zrobili paczkę tak po prostu od siebie. :) I bardzo, bardzo Im za to dziękujemy. :) :)
  22. Wpłynęły pieniądze od ALMA2. Dziękujemy. :) (wpisałam je w skarbonkę prąd/opał/gaz) Zamówiłam Reksowi krople na pchły/kleszcze http://sklep.mvet.pl/Preparaty-dla-psow-przeciwko-pchlom-i-kleszczom/produkt.1436/ (25 zł) Zakropię go kolejną wizytą. Tosia&Lesio zamówiła Reksowi na święta : Żwacze wołowe http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/wolowe/wnetrznosci/229683 Puszki Rocco 6x800g http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/537595 Mięsne rolki 3 sztuki http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/jagniece/451552?rrec=true (zawiezie przed świętami)
  23. Wpłynęły pieniądze od Yoana. Dziękujemy. :) Wpisałam w skarbonkę opał/prąd/gaz.
  24. Zapraszamy na bazarek dla Podopiecznych TOZ Police. http://www.dogomania.com/forum/topic/334021-bazarek-dla-toz-police-zapraszamy-do-17-12-2015-godz-20/#entry16672370
  25. Zapraszamy na bazarek dla Polickich zwierzaków. http://www.dogomania.com/forum/topic/334021-bazarek-dla-toz-police-zapraszamy-do-17-12-2015-godz-20/#entry16672370
×
×
  • Create New...