DZIR
Members-
Posts
557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DZIR
-
W sprawie pudelka z palucha . Sytuacja jest dramatyczna, Mupet zostałaś wprowadzona w błąd odnośnie tego psa. On strasznie boi się ludzi i innych psów. Bije go nawet ten jamnik na zdjęciu. On ma wolontariuszkę , ale nie można wyciągnąć go z budy, tak boi się ludzi. Ela z którą rozmawiałaś w schronisku próbowała go wyciągnąc z budy i zrobić zdjęcia na trawie . Rozbroiła całą budę i wyjęła go . To kłębek strachu. Jego opiekunka to potwierdza. Ja znam psy tej rasy, mam dwa w domu. One lgną do ludzi. Podejrzewam , że został wyrzucony z jakiejś pseudochodowli, gdzie był trzymany w strasznych warunkach. Zrobiłam mu ogłoszenia ale tylko wielbiciel rasy mógłby go adoptować . Gdybym nie oczekiwała na operacje stawu biodrowego wziełabym go na dt. Nie widzę innej możliwości resocjalizacji tego psa. [url]http://tablica.pl/oferta/terier-pszeniczny-irish-soft-coated-wheaten-terrier-czeka-na-dom-ID1Js1x.html[/url]. Jest mi wszysto jedno czy jest pudlem czy terierem , istotne jest aby znalazł dom.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Przed chwilą rozmawiałam z Elą. Pomoże ale w przyszłym tygodniu. NO chyba ,że wolontariuszka Magda , która ma go pod opieką wniesie sprzeciw. Na razie nie wie ,która to Magda ,bo jest kilka . Ela jest tam od dawna i sobie poradzi. Zaraz wyślę jej to ogłoszenie. Psa będzie musiała trochę doprowadzić do porządku przed zrobieniem zdjęć o czym ją uprzedziłam. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ogłaszam tą małą z palucha . Mam nadzieje, że to mini sznaucer nie mix. ELF oceniony na mix sznaucerka pojechał do domku. [url]http://tablica.pl/oferta/emi-sznaucerka-miniaturowa-czeka-na-dom-ID1LPDz.html[/url] -
w schronisku w Orzechowcach jest taki pies . Czy on to mix collie? [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=536&Itemid=7[/url]
-
Biały pudelek szczeniak z Wojtyszek pojechał do domu. Dla przypomnienia podaje ogłoszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/tobi-szczeniak-pudelek-czeka-na-dom-ID1IZDw.html[/URL] .
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Fistaszek jest za duży na tybetańczyka i za ciężki . Tybetańczyki mają bardziej zwartą budowę niż miniatury tzn. mocniejszą . Dwa tygodnie temu wypatrzyłam tuż po kwarantannie dwa pieski jeden ewidentnie tybetańczyk . Ela wolontariuszka chciał, żeby ogłosić go również jako sznaucerka . Był tuz po kwarantannie śmiesznie ale w sumie ładnie ostrzyżony. Wieczorem w sobotę ok 23 dostałam zdjęcia ,więc rano szybko zrobiłam trzy ogłoszenia . Ok 12 zadzwoniła do Eli pani z Zielonki , ze rezerwują go i już jadą . Przyjechali o 13. Byli nim zachwyceni .Twierdzili, że tak piękne sznaucerki . rzadko się zdarzają. A to zdjęcie Tymusia[IMG]http://www.paluch.org.pl/images/kacik2/1350833720_1Sznaucerek_Tymus_kompilacja.jpg[/IMG] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Czyli Elfa ogłaszać jako mix sznaucerka miniaturowego. Natomiast Fistaszek ? nie wiem co to może być. Jeśli nawet nie mix sznaucerka . Mupet ma tak kręconą sierść, ze chwilami myślałam , że to mix pudla ale ostrzyżony nie ma sylwetki pudla. Mupet siedzi dość długo na paluchu , zawsze był ogłaszany jako sznaucer -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
To problem ,bo zdjęcia wykasowałam. Ogłaszam dużo psów wolontariuszek a w zamian mam zdjęcia sznaucerów i kompetentny kontakt do ogłoszeń . Zapytam czy one mają jeszcze te zdjęcia, -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Proszę o radę . Ogłaszam psiaka - link poniżej . od 3 tygodni - Zainteresowanie minimalne . Ogłaszam go jako tybetańczyka, ze względu na ogon. uszy, no i wzrost ciut większy niż miniatura. Elinka - miniaturowa sznaucerka- ogłaszana - opłakanym stanie -poszła w dwa dni. Mam pytanie . Czy można go podciągnąć pod miniaturę. Wolontariuszka , która go ogłąda w realu mówi ,że nie bardzo. [url]http://tablica.pl/oferta/elf-terierek-tybetanski-czeka-na-dom-ID1FJof.html[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
DZIR replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Proszę o wstawienie na stronę ADOPJCE SZNAUCERÓW poniższe psiaki , które ogłaszam.: [url]http://tablica.pl/oferta/sznaucer-olbrzym-szuka-domu-ID1ee33.html[/url] , [url]http://tablica.pl/oferta/mlodziutki-fistaszek-w-typie-sznaucerka-sredniego-czeka-na-dom-ID1EhjN.html[/url], [url]http://tablica.pl/oferta/milus-sznaucer-sredni-czeka-na-dom-ID1FVAd.html[/url], [url]http://tablica.pl/oferta/mupet-mix-sznaucera-sredniego-prosi-o-dom-ID1x1dF.html[/url], -
Ten pudel z palucha wygląda jak soft pszeniczny . Są ciut wyższe od pudli 48cm w kłębie. Po ogonie widać , że jest bardzo pewny siebie .Będę go ogłaszać jak tylko ustalę czy to na pewno pudel. No i jaki ma kolor?
-
DOT> postu 6338 Piesek już ma ogłoszenia na Tablica , Gumtre, Lento, cafe animal. Jeśli będzie trzeba zrobię więcej. Ma dużą ogłądalność -szybko powinien znaleźć domek [URL]http://tablica.pl/oferta/tobi-szczeniak-pudelek-czeka-na-dom-ID1IZDw.html[/URL] Pieski z Wojtyszek ogłaszam za zgodą schroniska i wysyłam im ogłoszenia do wiadomości
-
Kudłaty pies znaleziony w Czarnej Wsi k. Rajgrodu
DZIR replied to Emilia.'s topic in Już w nowym domu
Znalazłam schronisko w Radysach to chyba prywatne schronisko -Dworakowscy ,Jest tam podobny pies ale w grupie małych psów: [url]http://www.schroniskodworakowscy.pl/galeria/samce/mieszaniec/male/1i_2743/[/url][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/galeria/cache/samce/mieszaniec/male/1i_2743/dsc02766_100_cw100_ch100_thumb.jpg[/IMG][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/galeria/cache/samce/mieszaniec/male/1i_2743/dsc02768_100_cw100_ch100_thumb.jpg[/IMG] -
Kudłaty pies znaleziony w Czarnej Wsi k. Rajgrodu
DZIR replied to Emilia.'s topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem to raczej owczarek francuski długowłosy BRIARD wys. w kłębie 62 -68 cm , suki mniejsze56-64. Są włąśnie również w takich płowych kolorach. Włos długi ok 7cm. suchy- kozi i nie tworzy takich kołtunów jak przy miekkiej jedwabnej sierści . Miesiąc temu do domu poszła dokładnie taka sunia z Wojtyszek. Ogłaszałam ją na różne rejony przez 3 miesiące. Pies wygląda na zadbanego. Może ma tatuaż?. Dobre schronisko jest w Łomży. Na dogomanii jest wątek tego schroniska Trzeba zobaczyć czy są na dogomanii wolontariuszki ze schroniska w Radysach .Wiem, że MALAWASZKA wyciągała sznaucery z Radys -
[IMG]http://www.hotelzwierzat.com/produkty/184388082548055%20%28400x369%29.jpg[/IMG][TABLE] [TR] [TD]płeć:[/TD] [TD]samiec[/TD] [/TR] [TR] [TD]wiek:[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]chip:[/TD] [TD]982061600048055[/TD] [/TR] [TR] [TD]lokalizacja:[/TD] [TD] Wojtyszki[/TD] [/TR] [TR] [TD]kastracja[/TD] [TD]tak[/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.hotelzwierzat.com/zapamietane.php"]zapamietaj:[/URL][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Cudny, bardzo wesoły, około roczny [10.12] piesek w typie pudelka (jest niewielki, ale nie miniaturowy). Jest bardzo towarzyskim, otwartym i pełnym radości pieskiem. Przyjaźnie nastawiony do całego świata, chętny do zabawy. Bardzo kontaktowy i milusiński. Akceptuje inne psy, ładnie chodzi na smyczy. Trafił do nas bardzo zaniedbany i jego sierść wymaga jeszcze zabiegów pielęgnacyjnych. Polecamy do adopcji. WIĘCEJ ZDJĘĆ [URL="https://picasaweb.google.com/102103230939207071418/MAEPIESKIDOADOPCJIODZKIE505541128"]tutaj[/URL]
-
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/011203144_mini.jpg[/IMG][URL="http://foto.paluch.org.pl/011203144_mini.jpg"]http://fo[COLOR=#000000]ID: 2266/12 [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: MALTANCZYK Płeć: Samica Waga: 5.5kg Wiek: 13 lat(a) Data przyjęcia: 27-09-2012 [/COLOR]to.paluch.org.pl/011203144_mini.jpg schronisko Na Paluchu w Warszawie[/URL]
-
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/011203272_mini.jpg[/IMG][URL="http://foto.paluch.org.pl/011203272_mini.jpg"]http://foto.paluc[COLOR=#000000]ID: 2346/12 schronisko Na Paluchu w Warszawie [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: GOLDEN RET Płeć: Samica Wiek: 10 lat(a) Data przyjęcia: 07-10-2012 [/COLOR]h.org.pl/011203272_mini.jpg[/URL]
-
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/011202929_mini.jpg[/IMG][URL="http://foto.paluch.org.pl/011202929_mini.jpg"]http://foto.p[COLOR=#000000]ID: 2141/12/P [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: LABRADOR Płeć: Samiec Waga: 25kg Wiek: 2 lat(a) Data przyjęcia: 10-09-2012 [/COLOR]aluch.org.pl/011202929_mini.jpg[/URL] schronisko Na Paluchu w Warszawie
-
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/011202683_mini.jpg[/IMG][URL="http://foto.paluch.org.pl/011202683_mini.jpg"]http://foto.p[COLOR=#000000]ID: 1982/12 [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: LABRADOR Waga: 35kg Wiek: 4 lat(a) Data przyjęcia: 22-08-2012[/COLOR] aluch.org.pl/011202683_mini.jpg[/URL] Schronisko Na Paluchu w Warszawie
-
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/011202546_mini.jpg[/IMG][URL="http://foto.paluch.org.pl/011202546_mini.jpg"]http://foto.[COLOR=#000000]ID: 1893/12 [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: COCKER SPA Waga: 12kg Wiek: 3 lat(a) Data przyjęcia: 12-08-2012 [/COLOR]paluch.org.pl/011202546_mini.jpg[/URL] Warszawa schronisko na paluchu
-
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/011202642_mini.jpg[/IMG] [URL="http://foto.paluch.org.pl/011202642_mini.jpg"]http://f[COLOR=#000000]D: 1952/12/P [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: PUDEL Płeć: Samiec Waga: 14.5kg Wiek: 8 lat(a) Data przyjęcia: 19-08-201[/COLOR]oto.paluch.org.pl/011202642_mini.jpg[/URL] W schronisku na Paluchu w Warszawie jest ten pudelek . Nie ma go w kąciku adopcyjnym tylko w bazie danych. Prosiłam wolontariuszkę ,z którą współpracuje aby go znalazła i zrobiła zdjęcia. Była z nim na spacerze. Mówi, że to kontaktowy psiak, wygląda na młodego 4-5 lat , Jak tylko będę miała zdjęcia zrobię mu ogłoszenia.
-
Znalazłam takie ogłoszenie. Może macie dla tej osoby pieska cyt ogłoszenie z alegratka z 7.10.12 "Poszukuję pieska cocker spaniel złotego, najchętniej odchowanego w wieku roku dwóch, jestem z okolic warszawy. Mogę odebrać w każdym mieście. Tel. 787-602-521. "
-
Dot. postu 6811 - sunia w typie charta szkockiego. Dobrze na pw podam mój adres e-mail, na który prześlesz zdjęcia. Proszę podać:1/ imię i telefon do kontaktu. 2/ wiek- ok. 3/ wysokość w kłębie -mniej więcej .4/ Czy jest wysterylizowana. Ogłoszenia robię tylko na popularnych portalach , z których otrzymuje zapytania: Tablica, alegratka, lento, gumtre i parę innych . Ogłoszenia odnawiam do skutku.
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0miMFsLz5P8/UFTdqkaw1BI/AAAAAAAAAR0/63_v8Z2tamU/s512/DSCN50272893.JPG[/IMG] Ta sunia wygląda jak chart szkocki wysokość , w kłębie ok 7o. cm. Jeśli jest jeszcze- to mogę zrobić jej ogłoszenia .
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DZIR replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam dokładnie. Odnoszę wrażenie ,że to jednak ktoś z dogo dzwonił. BEz względu na to co piszą nowi właściciele - ostatnie propozycje Gallegro są bardzo rozsądne. Należy obserwować psa w sposób nie zapowiedziany. Wydaje się ,że osoba która była informatorem nie działała w złej wierze. Trzeba dmuchać na zimne